NXT

Rasprava o TV epizodama NXT-a

Razvojni program 2.0
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

Izvlaci iz čega?

Ovo je pokazatelj kako se ne radi o samo hej, evo najave. Pošto su dionive skočile u odnosu na najgore što su stajali u ovoj fiskalnoj godini. Što znači da postoje očekivanja od tržišta. Koja neće biti zadovoljna slabim rejtinzima. A koliko se može očekivati? Ispod dva milijuna svakako, sd je odavno ispod toga. Ispod milijun. Vrlo vjerojatno. Ispod pola milijuna? Lako moguće.

To nisu dobri rejtinzi, pogotovo ako aew bude imao više od toga. A to znači kako će utjecati na dionice
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Izvlaci iz čega?
Rekao je da će NXT na USA biti objavljeno na Rawu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

Da

Wwe je poznt kao kompanija koja ne mjenja planove pet do 12 pa ga treba razapeti zvog toga... Plus, što je točno rekao?
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Slažem se da mijenjaju planove, čak sam i rekao da smatram da će objaviti to, ali opet zvuči i kao izvlačenje.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Melloo »

Trips reko wrestlerima da ce im objava bit na rawu da prate.Neko od njih odma prenio meltzeru(prolly adam cole).I onda nisu objavili.
Sta je tu do Meltzera? :mrgreen:
Mozda je wwe namjerno navuko meltzera, mozda stvarno su mislili pa vince nije dosao pa su odustali.Ko zna sta se tamo desava
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

Prva glasina je je kazala kako će ovo krenuti 2.10. Sad već navodno kreće 18.9. Što je vrlo zanimljivo jer baš me zanima kakav će bit odnos viewershipa za NXT epizodu od 25.9. I od 2.10. Jer to će pokazati koliko će i hoće li AEW ukrasti NXTu gledatelja
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Trips reko wrestlerima da ce im objava bit na rawu da prate.Neko od njih odma prenio meltzeru(prolly adam cole).I onda nisu objavili.
Sta je tu do Meltzera? :mrgreen:
Mozda je wwe namjerno navuko meltzera, mozda stvarno su mislili pa vince nije dosao pa su odustali.Ko zna sta se tamo desava
Ili je možda Meltzer pogriješio. :D
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT službeno prelazi na USA Network

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13660
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

NXT službeno prelazi na USA Network

Post Postao/la AleksaVP »

Krećemo opet sa ratovima :palica:
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT službeno prelazi na USA Network

Post Postao/la AlenB »

nekako mislim da će ovo ubiti svu onu čar koju je NXT imao kao tjedni show

jer oni su uvijek imali one neke fora backstage segmente, neke intervjue, tučnjave i takve neke stvari koje su bile totalno drugačije producirane od main roster backstage segmenata, a sada kad dođe live show sve će se svesti na one dosadne uštogljene backstage intervjue

još kad se Dunn uplete ode NXT u kurac

bilo je dobro dok je trajalo
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT službeno prelazi na USA Network

Post Postao/la Sherpa »

Nxt je bio najbolji dok je bio razvojni proizvod. Barem meni.

Draže mi je bilo gledati likove koji su mi nepoznati, vidjeti što mogu, nego hottest free agent era. Iako su mečevi bili bolji sada (premda je i to subjektivno, meni ništa nije nadmašilo zayn vs neville, kao i neke revival vs diy mečeve)
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la TheBesir »

WWE objavio da se NXT premjesta na USA Network, i pola komentara su tipa 'Vince preuzima, RIP NXT' :lol: :lol: :lol:
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT službeno prelazi na USA Network

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Nxt je bio najbolji dok je bio razvojni proizvod. Barem meni.

Draže mi je bilo gledati likove koji su mi nepoznati, vidjeti što mogu, nego hottest free agent era. Iako su mečevi bili bolji sada (premda je i to subjektivno, meni ništa nije nadmašilo zayn vs neville, kao i neke revival vs diy mečeve)
Je, al nije baš NXT sad u hottest free agent eri tj. nije koliko u onom ranijem periodu kad se znalo da će svaki hottest free agent imati run sa NXT titulom (Joe, Nakamura, Roode, McIntyre, imao bi i Itami sigurno da je ostao zdrav) i odmah preći na main roster nakon toga. Adam Cole je možda i prvi taj hottest free agent koji je imao neki duži arc do pojasa.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la crocop97 »

Vince će doć tu i tamo promijenit main event u zadnjih pet minuta, više me brine Dunn i ekipa. Čak i da im dopuste da rade mečeve na otprilike istoj razini, produkcija će ih ubit, još malo epilepsije u najavi :roll:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST Vince će doć tu i tamo promijenit main event u zadnjih pet minuta, više me brine Dunn i ekipa. Čak i da im dopuste da rade mečeve na otprilike istoj razini, produkcija će ih ubit, još malo epilepsije u najavi :roll:
Ja nekako mislim da će Triple H ipak blokirat Dunna. Poznato je da se njih dvojica ne vole.
Odgovori