NXT

Rasprava o TV epizodama NXT-a

Razvojni program 2.0
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ovo će doslovno bit Three Stages of Hell match bez da ga tako nazovu. Prvi fall obični meč i dobit će ga Gargano, drugi fall Street Fight i onda kavez biće.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST onda kavez biće
Ak bude kavez nek se jebu
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Ovo će doslovno bit Three Stages of Hell match bez da ga tako nazovu. Prvi fall obični meč i dobit će ga Gargano, drugi fall Street Fight i onda kavez biće.
Al onda će doslovno spoilat da će bit 3. fall jer će kavez morat bit postavljen prije showa i visiće.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

Pa svakako bi trebao biti jer moraju biti pripremljeni na to da će se treći fall možda dogoditi. Neće sklapati kavez tek nakon drugog falla, koliko će im to vremena uzeti. Ovako postave prije showa, pa ako bude trebalo super, ako ne ne.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Ovo će doslovno bit Three Stages of Hell match bez da ga tako nazovu. Prvi fall obični meč i dobit će ga Gargano, drugi fall Street Fight i onda kavez biće.
Al onda će doslovno spoilat da će bit 3. fall jer će kavez morat bit postavljen prije showa i visiće.
Ko i svaki three stages of hell meč. Al realno malo koji 2 out of three falls ne ide na treći fall svakako.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Markovic619 »

Ja bih za treci fall stavio Iron Man 30 minuta
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Ja bih za treci fall stavio Iron Man 30 minuta
Ne slažem se. Trebaju paziti da meč ne bude predug. Prva dva falla će sigurno biti 25+ minuta i sad ako se doda još 30 ode skoro sat vremena. Trenutno je u kečerima ta manija dugih mečeva. Recimo i u NXTu i u AEWu sam primijetio da su neki mečevi stvarno predugi, a i NJPW kritikuju zbog toga mada to ne pratim redovno pa ne mogu reći.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13657
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AleksaVP »

► Prikaži “Spoiler”
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Tyler Breeze vs Jaxson Ryker
Meč kao meč je bio ništa, trajao je veoma kratko i jedino pamtljivo je bio onaj Breezov Jumping Knee Strike. Drago mi je da je Breeze dobio, treba i njemu pobjeda.
3/10

Fandangov debut sjajno odrađen, imao je prejeben Legdrop od konopce i počistio je Forgotten Sonse. Drago mi je što su Breezango ponovo zajedno, sjećam se još onih Fashion Filesa i njihovog feuda sa Usosima iz 2017.

Bronson Reed vs Cameron Grimes
Koliko strong styleova ima bokte? Japanski, britanski, evo sad i australski. Meč je bio prilično meh, ništa se puno nije događalo. Međutim, svidjela mi se ona Reedova serija Powerslam - Samoan Drop - Running Senton. Dobro su prikazali tu njegovu masu i jačinu. Finish je bio prejak, Grimesov Jumping Double Foot Stomp je izgledao prebrutalno i nisam očekivao da će tu završiti meč. Eto, dakle bilo je nekih zabavnih stvari, ali je većina meča bila ništa specijalno. Nekako sam više očekivao da će Reed dobiti.
5/10

Riddleov promo tipični onaj NXT backstage promo. Dvije rečenice i kraj. Dain mora dobiti meč sa Riddleom.

Shayna je uvijek najjača kad je licemjer. Ona je zadnja osoba koja bi se smjela žaliti na napade sa leđa. Moram priznati da mi se baš i ne sviđa ova direkcija kojom su krenuli, ovo sa ulicom i to. Ali, okej je bila konfrontacija.

Opa, non-title ženski na TakeOveru? To nismo dugo vremena vidjeli. Io i Candice će razvaliti.

Roderick Strong vs Pete Dunne
Svidjelo mi se što je Strong sellao šaku i prilikom ulaska. Odličan meč. Odmah na početku je počelo dobro sa izmjenama, onaj Dunneov Penalty Kick po Strongovoj ruci je bio prebrutalan. Svidjelo mi se i ono kad je Dunne bio u corneru i pokušao se izvući, ali ga je Strong poslao glavom u turnbuckle. Bilo je pregršt fenomenalnih stvari. Dunneov Powerbomb, Strongov Backbreaker na apron, onaj Dunneov Sunset Flip Backstabber koji je zapravo bio botch, ali je ispalo odlično. Strongovi Forearm Smashovi su takođe bili brutalni. Sjajno su predstavili taj animozitet između njih dvojice. Kraj je odlično odrađen takođe sa lomljenjem prstiju. Ovaj meč je daleko više dobrog donio Strongu jer je predstavljen kao pravi baja u ringu. Dunneova pobjeda ovdje po meni samo potvrđuje da Strong uzima na TakeOveru. Možda će stvarno ići na to da TUE ima sve pojaseve. Meni bi to bilo overkill, ali vidjećemo.
9/10

Zadnji segment odličan. Dunne i Dream nisu imali do sada interakcije, ali ovo je bilo sjajno. Dunne će biti veliki igrač u NXTu to je sigurno.

Tako-tako epizoda. ME odličan kao i Fandangov debut. Konfrontacija Shayna-Mia solidna, ovo ostalo ništa posebno.
7/10
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Prezabavan contract signing segment. Kontrast između Profitsa koji plešu i smirenog Regala je bio presmiješan, otkidanje Profitsa na TUE muziku, Kyleove "šale" i naravno Fish sa rečenicom segmenta: po prvi put su vaši autogrami traženi. Segment je bio odlična kombinacija humora i ozbiljnosti, Profitsi su fino ovo predstavili kao meč koji ne smiju izgubiti. Ja mislim da ipak hoće, ali svejedno, ovaj segment me je nahypao.

Kul promoi za NA i ženski title meč.

Joaquin Wilde vs Shane Thorne
Solidan meč, na početku smo imali finu izmjenu arm lockova. Wilde je pokazao svoje high-flying znanje i imao je kul sekvencu: Jawbreaker - Leapfrog preko Thornea na konopce - Back Elbow sa konopaca. Wilde je imao i onaj kul Powerbomb i onaj Pop Up Double Kick. Thorne pomalo neočekivano dobio, ali drago mi je zbog njega. Bilo je kul kad je ubio Wildea na ringsideu. Zadovoljan sam.
7/10

Io-Candice će biti sjajno. Očekujem neki ne-clean kraj i rivalstvo se nastavlja.

Dirljiv tribute za Harley Racea.

Ne znam koliko je pametno ne imati Dain-Riddle meč. Ovo jeste go-home pred TakeOver, ali epizoda je imala veoma malo originalnog materijala. Kratki Dain-Riddle meč koji bi se pretvorio u tuču bi poboljšao epizodu.

Breakout turnir je mogao biti i bolji, ali nije loše. Kul recap. Finale će biti zanimljivo, mada ne mislim da će pobjednik biti šampion u skorije vrijeme.

Breezango reimagined ha? Vidjećemo kako će to izgledati.

Holy shit kako dobar hype za Cole-Gargano. Predstavljeno je kao najvažniji meč ikad. Nadam se da ono Johnnyevo "razbijanje tradicije" znači da neće ići na main roster. I Cole i Gargano su predstavljeni kao dostojni šampioni, ali na dva različita načina. Gargano kao neko ko uvijek ide korak više u pripremama i ko je spreman izdržati sve, a Cole kao arogantni šampion kojem sve ide i koji svakog može dobiti.

Epizodi je falilo originalnog materijala, ali je kul hypan TakeOver.
7/10
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

According to a report in the latest Wrestling Observer Newsletter, NXT moving to FS1 is essentially a done deal. The black and yellow brand is reportedly also moving to a live television platform and will be increasing their show to a 2-hour program.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV pregled (6.8.2019.)

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Breezango vs Forgotten Sons
Okej meč. Lijepo je vidjeti Breezango ponovo na okupu. Što se tiče samog meča, bilo je nekoliko stvari koje su mi se svidjele. Prvi Rykerov ulet u meč je dobro odrađen prije svega jer nije bilo ono da su Cutler i Blake zapričali sudiju već je sudija sam kriv jer je bio kod Fandanga. Nekako mi je organskije izgledalo nego da su ova dvojica sad odvratili sudiji pažnju. Fandango je imao onu kul kombinaciju Shiranui od Cutlera u DDT za Blakea. I na kraju su Breezango imali lijepu kombinaciju za kraj. Dakle, ništa wow, ali OK za NXT TV meč.
7/10

Jordan Myles vs Cameron Grimes
Solidan meč. Lijepo su predstavili Grimesa kao tog prljavog igrača koji je na sve spreman. Više puta je fishhookao Mylesa, išao na oči i brutalnu ofanzivu je imao. Svidjelo mi se kad je baš brutalno bacio Mylesa u turnbuckle, a ovaj to veoma dobro sellao. Mylesovo fokusiranje na Grimesovu nogu ima smisla, lijepo je to odrađeno. Bilo je kul sekvenci. Myles je solidan high flyer, ali po meni najupečatljiviji njegov potez je bio onaj Penalty Kick Grimesu sa aprona. Odlično je ispalo. Kraj je bio OK. Myles imao lijepo zaustavljanje pred turnbuckleom i očekivano je dobio ovaj meč. U jednom momentu meč je dobio "This is awesome" chant, mada ja ne bih išao toliko daleko. Bilo je dobrih stvari, obojica su ispali jako i eto...zadovoljan sam.
8/10

Od onih TakeOver recapa jedino vrijedno pomena je taj angle kod Tag title meča, nisam ni skontao da je Fish napravio tag. Očekujem nastavak tog rivalstva i sad mi je jasnije zašto su Profitsi odbranili. Vjerujem da sljedeći put gube i prelaza na main roster za stalno. Io Shirai je imala kul video package i eto.

Tipična post-TakeOver epizoda.
N/A
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

A big event that was expected to take place tonight, an announcement of NXT coming to USA Network, didn’t happen. But it reportedly still will be soon. It was reported earlier on Monday that the announcement was expected to come on Raw that NXT would be moving to USA in a two-hour live format starting September 18th. Obviously, that didn’t happen.

Asked about the issue on Twitter, Dave Meltzer of the Wrestling Observer — one of several people who have reported the news — said that it’s “coming soon enough” and that the stock market price over the last week “already reflects the story.” The stock closed at $71.93 on Monday and is up $6.68 over the last two weeks.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Ne sumnjam da će sve to bit, ali jebeno se Meltzer ovdje izvlači maksimalno.
Odgovori