UFC/MMA

Oktagon fight

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la donniedemonD »

Ako Jones ima ambicije za tesku, odmah mec sa Miocicem treba da organizuju. Da dobije taj mec i ako je pametan povuce se kao najbolji borac svih vremena generalno, ne samo u mma.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la Sherpa »

Pod time misliš da ili

A) ponobo padne doping test
B) izgubi meč

Dokle god je uspomena na Alija živa on nikad neće biti najbolji svih vremena u kategoriji generalno. A veliki broj mu neće dati niti da je najbolji u mma u povijesti zbog dopinga.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la Rio146 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST A veliki broj mu neće dati niti da je najbolji u mma u povijesti zbog dopinga.
Ja prvi. Dokle god on čist ne uđe u meč, ne može ga se smatrati najboljim.
Yes Sir!
slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la donniedemonD »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Dokle god je uspomena na Alija živa on nikad neće biti najbolji svih vremena u kategoriji generalno. A veliki broj mu neće dati niti da je najbolji u mma u povijesti zbog dopinga.
Pa dobro, to je tvoje misljenje, i to je ok.

Dodao bih na konto svog misljenja oko Jonesa ipak jos nesto.

MMA nije priznat sport kao boks, nije dovoljno mainstream... naravno da nikad nece biti kao Ali u tom smislu.
Iako nenormalno popularizovan na globalnom nivou za sta je zasluzan Konor MekGregor, MMA je i dalje je zatvorenog tipa za mnoge ljude.

Medjutim, meni kao neko ko prati oba sport,a i ko je pogledao sve istorijske bitne meceve, voli da bude upucen u razne epohe mogu reci... Jones mi je prvi vec sad... u kategoriji combat athlete.
Nikad nista slicno nisam video u odnosu na rivale.

Lik koji 7 dana pre najbitnijeg meca u karijeri uzima koks i razbuca istog tog lika, (mislim na prvi mec sa cormierom) je nesto sto se ne vidja.

Ta kolicina talenta i psihofizicke snage... to nisam video ni u jednom sportu generalno, ne samo u borilackom svetu. Onaj ko ga bude pobedio, a docice taj dan, uvek dodje... to ce biti nesto neverovatno.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la Sherpa »

I tu sam ti sto puta rekao, u bilo kojem drugom sportu s bolje definiranim pravilima, odavno bi bio bivši koliko je puta pao na dopingu.
slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la donniedemonD »

Hah, trebace ti jos 100 pokusaja, a ni tad me ta prica nece dirnuti :roll:
Da se ne ponavljam, imam svoje razloge zasto tako mislim... a i prilicno je duboka prica to, bez jasnih dokaza.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la HunterDX »

I meni je Jones najbolji borac kog sam ikada gledao,jeste kontraverzan, jeste padao na doping testovima, ali je pitanje koliko je njemu moglo da pomogne to što je koristio, jer se više i ne zna šta je dozvoljeno, a šta ne, tribulus je čist primer, neko vreme je legelan, neko vreme ne.
Pa ako sve ostavimo po strani, on je jednostavno bolji od ostalih, prosto mu zavidim na talentu koji ima, zavide mu i mnogi drugi.
Šteta što se ne ponaša kao pravi sportista i šteta što se ne trudi da bude primer deci, ali mu za rad u ringu skidam kapu.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la Rio146 »

Tek sam sada saznao da se King Mo prije bavio wrestlingom. :o
Yes Sir!
slika
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la Roman Empire »

Na šta vas Michel Pereira podsjeća (15:02):
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la donniedemonD »

donniedemonD je napisao/la:QR_BBPOST Adesanya u jednom od najboljih meceva od postojanja UFCa postao novi sampion.


Onda je postao privremeni prvak, od malopre i zvanicni. Anime ludak. Pred 60k ljudi u areni/


slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la donniedemonD »

The Rock ce sutra uruciti nezvanicnu "Baddest Motherfucker in the world" titulu pobedniku meca Diaz - Masvidal.
Kakav mag marketinga je Dana.


slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la HunterDX »

Ne znam koji je ovo put da najavljuju meč izmedju Khabiba i Fergusona, samo se nadam da će se desiti već jednom. Baš dugo čekam taj meč, jer mislim da je Ferguson jedini koji može da se nosi sa Khabibom.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la HunterDX »

Nikako mi nije jasno kako je Rakić izgubio meč u kojem je dobio 2 runde? Kakvo jebeno sranje od sudjenja, čak i da nisu mogli da odluče ko će dobiti, draw bi mi bio skroz realan. Prava šteta za Rakića, ovo mu je drugi poraz u karijeri, prvi je imao kada je debitovao. U UFCu mu je ovo prvi poraz, nadam se da će uspeti da veže par pobeda, znam da može. Mora i da se pomiri sa činjenicom da će poznatiji borci uvek imati prednost kod sudija, kao što se sinoć dogodilo, pa neka se potrudi da stvori veće ime.
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la Cenation Leader »

Conor unistio Cerronea, očekivana pobjeda ali nisam ni ja očekivao ovako dominantno, preporođeno izgleda i spreman za najvece izazove. Sad ostaje da se vidi da li će cekati pobjednika Khabib vs Ferguson ili će ići na Masvidala, meni win win situacija.
Također veliki respekt za Cerronea, zasluzio je i on jednu ovakvu big money borbu.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la HunterDX »

Nemaju još puno vremena da dobiju Nurmagomedova, on će se možda boriti još godinu ili dve, ostao je još taj Ferguson koji ima i dobre šanse protiv njega, a Conoru će 100% dati revanš kasnije, osim ako ne izgubi sledeći meč, mislim da Masvidal zaslužuje priliku za prvog izazivača, pa očekujem meč izmedju njega i Conora.
Odgovori