Teme tjedna/sedmice/nedelje

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Tema sedmice: Universal titula je loša!

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

A i to samo zbog Joea.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tema sedmice: Universal titula je loša!

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Reign of Terror nije imao logike, ugušio je Raw jer niko nije mogao imati reign sa WHC a da ne izgubi od Tripsa. Uvijek se pojas vraćao Triple Hu. Izgradili su se samo Batista i Edge iskreno, ovi ostali nabrojani su već bili izgrađeni.
Da, istina je da je titula previše bila kid Tripsa, ali mu je Evolution bio pokriće, imao je Flaira, živu legendu, jednog lukavog heela, imao je Batistu, koji je bio gromada, imao je i Ortona, mladog heela, svi su radili za njega, jedino su napravili grešku jer je Batista trebao prvi da ih napusti, a da Orton sruši Tripsa, ali nbt sad...
Opet je sve to imalo smisla, kada pogledamo kroz priču.
Ali bolje da zatvorimo WHC temu.

Ovo što se danas dešava je bruka, Lesnar sada vraća titulu, najduže je bio Universal champ, to je nešto što mi ne želimo.
Zbog takvih je Ambrose/Mox otišao, pa i mnogi će, ukoliko nastave ovako.

Oni jednostavno nemaju čime da zaduže wrestlere, osim dobrim finansijama, što ih i drži u životu, dobra je stvar i što wrestleri kod njih mogu postati dosra poznati, pa se lakše probijaju nakon odlaska.
Dolasci MMA zvezda imaju loš uticaj na wrestling, razumem da ih uzimaju da bi privukli pažnju gledalaca, ali ne mora im se nakačiti titula. A tu je onaj problem gde kompanija ne zna da radi sa wrestlerimo ukoliko se ne vrte oko titule, a vrte se isti.
A zato mislim da će ih AEW ugroziti, bar kod pametnih wrestling fanova, kod ljudi koji žele da gledaju pravi wrestling, a videćemo za kasnije. Jer nije normalno da na ovakav način vraćaju titulu Lesnaru i nije normalno da u svakom porazu bude zaštićen.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Tema sedmice: Universal titula je loša!

Post Postao/la Markovic619 »

Kako nece biti losa kad je Lesnar drzi ukupno 2 godine a ona postoji 3.

A sto se tice reigna Rollinsa ja mislim da je vise kriv indijanac Corbin.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tema sedmice: Universal titula je loša!

Post Postao/la HunterDX »

Pa na svakoj WM od nastanka Universal titule je Lesnar bio u priči oko nje. 3 WM i svaki put on, a i na sledećoj će izgleda.
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Tema sedmice: Universal titula je loša!

Post Postao/la TheBesir »

Sve mislim da ce McIntyre ici ali ne,mora on biti uz Shanea da ga hvali dok ovog rastura Owens sa stunnerima.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Tema sedmice: Universal titula je loša!

Post Postao/la DVW »

Po meni ova titula treba na smetlište i vratiti WHC. Istorijat bi bio sljedeći reign od onog Ortonovog iz 2013. Ta titula je ipak bila prestižna šta god neko rekao, onako fino, zlatno dizajnirana, postojala i u WCW-u, nema greške. Ovo crveno Lesnarovo sranje izbaciti podhitno.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tema sedmice: Universal titula je loša!

Post Postao/la HunterDX »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Po meni ova titula treba na smetlište i vratiti WHC. Istorijat bi bio sljedeći reign od onog Ortonovog iz 2013. Ta titula je ipak bila prestižna šta god neko rekao, onako fino, zlatno dizajnirana, postojala i u WCW-u, nema greške. Ovo crveno Lesnarovo sranje izbaciti podhitno.
Ma nema ništa od toga, UniLesnar je sada glavna titula.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Tema Sedmice : Wedensday night warsi ili pak nesto drugo?

Post Postao/la Melloo »

Jucer smo dobili info da ce vjerovatno NXT ici na USa network srijedom u isto vrijeme kao i AEW na TNT

Eh hocu da malo raspravimo sta ce se dalje desavati
Dal NXT moze parirati AEW i u cemu?
Dal ce Vince preuzeti NXT kada predje na USA
Sta mozemo ocekivati od srijede i ova dva producta?
Dal ce se NXT mijenjati mozda?
Hocemo li vidjet main rsoter ljude na NXT da bi povecali gledanost?

jako zanimljivo vrijeme je ispred nas
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tema Sedmice : Wedensday night warsi ili pak nesto drugo?

Post Postao/la HunterDX »

NXT i AEW, pa ako pogledamo kvalitet mečeva i booking, svakako hoće, AEW ima prednosti, njihov show će iti glavni show svoje kompanije, više poznatih lica iz sveta wrestlinga, takodje igra ulogu i to što je AEW nešto novo, a interesovanje je dosta veliko.

Nadam se da Vince neće preuzeti NXT, a ne znam da li će,mada bi to jako ličilo na njega.

Ostaje nam da vidimo šta će se dešavati.

Mislim da će probati da urade nešto novo, samo se nadam da će to biti pozitivne promene.

A ovo za ljude sa MR scene, to može biti odgovor na prvo pitanje, jer AEW će imati poznatija lica, a WWE kompanija lako može okrenuti ploču i lako se mogu odlučiti za taj potez, što bi moglo i podići gledanost žutog brenda. I sve će to biti ok, ukoliko se Trips bude pitao, a ne Vince.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Tema Sedmice : Wedensday night warsi ili pak nesto drugo?

Post Postao/la Maki »

Ne vjerujem da NXT TV u ovoj formi može parirati AEWu jer ipak se velike NXT zvijezde neredovno pojavljuju na TV epizodama. To će se morati promijeniti. Onda AEWov TNT show će biti glavni AEW show, dok sa NXTem to neće biti slučaj, glavni showovi će ostati Raw i SD. I to će uticati. Očekujem veću Vinceovu ulogu i moguća pojavljivanja main roster likova što će ubiti NXT jer će bukvalno to postati samo još jedan show za Shanea, Romana i ekipu. Očekujem pad kvalitete NXTa u svakom slučaju.

No, isto tako zavisi sve od toga kakav će biti AEW show. Možda nije pitanje hoće li NXT parirat AEW već obrnuto. Iskreno ne znamo. AEW je još vruć, pružili su dobrih stvari, ali bilo je i propusta. Drugačije je bookati iz sedmice u sedmicu nego velike showove između kojih su mjeseci razlike.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Tema Sedmice : Wedensday night warsi ili pak nesto drugo?

Post Postao/la Melloo »

Mislim da je WWE svjestan da NXT nece raditi bolju gledanost od AEW, ali mozda ce im uzet gledanosti nesto.Oni odje bacaju nxt kao kolateralnu stetu
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tema Sedmice : Wedensday night warsi ili pak nesto drugo?

Post Postao/la Sherpa »

samo da mi se ne dogodi da nxt opako popuši, što bi moglo utjecati na percepciju wwea koji se boji staviti top show protiv wwea nego je stavio b show kojeg su zgazilli (ja ne kažem da će se to dogoditi, ali ovaj scenarij isto nije nemoguć)
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Tema Sedmice : Wedensday night warsi ili pak nesto drugo?

Post Postao/la AlenB »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST AEWu jer ipak se velike NXT zvijezde neredovno pojavljuju na TV epizodama
sad kad ode na dva sata morat će se pojavljivati svaki tjedan, a vjerujem da će WWE povući i određene hrvače s Rawa i SmackDowna natrag u NXT
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Onda AEWov TNT show će biti glavni AEW show, dok sa NXTem to neće biti slučaj, glavni showovi će ostati Raw i SD.
ovo je nekako glavni zaključak svega ovoga, koliko god NXT bio dobar, i sam ću radije odabrati AEW nego NXT
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Tema Sedmice : Wedensday night warsi ili pak nesto drugo?

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST samo da mi se ne dogodi da nxt opako popuši, što bi moglo utjecati na percepciju wwea koji se boji staviti top show protiv wwea nego je stavio b show kojeg su zgazilli (ja ne kažem da će se to dogoditi, ali ovaj scenarij isto nije nemoguć)
No to možeš isto tako gledati i sa druge strane da AEW nije smio kao Nitro ići direktno protiv glavnog showa već su eto izabrali drugi dan.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tema Sedmice : Wedensday night warsi ili pak nesto drugo?

Post Postao/la Sherpa »

onog trena kada i ako stave nxt taj narativ više nije prisutan.

A ako pogledaš, ponedjeljak i četvrtak su dani koji imaju nfl, petak je najgori od pet radnih dana. moj pick bi uvijek bio utorak ili srijeda.
slika
Odgovori