Roman Reigns

Tribal Chief

Petkom na FOXu
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Roman Reigns potpisao novi ugovor

Post Postao/la Roman Empire »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Zato što nismo firma. Prilično jednostavno. Registrieana je samo stranica. Što jesve što bam treba za ovaj hobi

Plus svako piše na jeziku odakle dolazi.
Mislio sam kako je ovo medijska tvrtka koja ima zadaću pomoći indy kompanijama da postanu main promocije na Balkanu ili da surađuju sa WWE-om ili AEW-om. Kako je jedna od zadaća suradnja sa hrvatskim medijima kako bi povećali zainteresiranost čitatelja za prohrvanje, općenito kako bi ljudi zapamtili vaš portal kao izvor vrijednih informacija za profesionalno hrvanje. A druge zadaće su razgovor sa balkanskim televizijskim tvrtkama kako bi mogli uživo pratiti prohrvanje na televiziji. Kako bi pritom tv postaje znale da se vaš portal razumije u to. Kao i suradnja sa američkim kečerskim medijima kako bi mogli pomoći gurnuti hrvatske kečere tamo. Ali i mali pritisak da vlada poveća plaće na 1 500 € kako bi ljudi bili mogli kupiti prohrvačkih proizvoda jer od današnje plaće ljudi jedva imaju za jest i normalno da nas WWE i AEW kompletno ignorira. Na taj način ovaj portal bi stekao slavu.
Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST A šta bi sad trebali otvorit 7 različitih foruma, svako iz svoje zemlje?
Nije potrebno samo napomenite da li je na hrvatskom, srpskom, boanskom, crnogorskom da se ljudi pripreme na takvu gramatiku, sintaksu i pravopis.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6640
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Roman Reigns potpisao novi ugovor

Post Postao/la crocop97 »

Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST Nije potrebno samo napomenite da li je na hrvatskom, srpskom, boanskom, crnogorskom da se ljudi pripreme na takvu gramatiku, sintaksu i pravopis.
Pretpostavljam da ti je Institutov pravopis omiljeno štivo :lol:
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10183
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Roman Reigns potpisao novi ugovor

Post Postao/la Markovic619 »

Na koliko godina je Reigns potpisao ugovor? i znali se koliko će dobijati godišnje?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57081
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Roman Reigns potpisao novi ugovor

Post Postao/la Sherpa »

Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST Mislio sam kako je ovo medijska tvrtka koja ima zadaću pomoći indy kompanijama da postanu main promocije na Balkanu ili da surađuju sa WWE-om ili AEW-om. Kako je jedna od zadaća suradnja sa hrvatskim medijima kako bi povećali zainteresiranost čitatelja za prohrvanje, općenito kako bi ljudi zapamtili vaš portal kao izvor vrijednih informacija za profesionalno hrvanje. A druge zadaće su razgovor sa balkanskim televizijskim tvrtkama kako bi mogli uživo pratiti prohrvanje na televiziji. Kako bi pritom tv postaje znale da se vaš portal razumije u to. Kao i suradnja sa američkim kečerskim medijima kako bi mogli pomoći gurnuti hrvatske kečere tamo. Ali i mali pritisak da vlada poveća plaće na 1 500 € kako bi ljudi bili mogli kupiti prohrvačkih proizvoda jer od današnje plaće ljudi jedva imaju za jest i normalno da nas WWE i AEW kompletno ignorira. Na taj način ovaj portal bi stekao slavu.
to što si ti mislio i ono što je izvedivo su dva različita pojma

a sada prestae SVE što nema veze s romanom i njegovim ugovorom
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6640
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Roman Reigns potpisao novi ugovor

Post Postao/la crocop97 »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Na koliko godina je Reigns potpisao ugovor? i znali se koliko će dobijati godišnje?
Za to moramo čekat na Big Davea
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57081
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Roman Reigns potpisao novi ugovor

Post Postao/la Sherpa »

mislim da je on bio baš siguran pick kao onaj koji će i dalje raditi za wwe
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Roman Reigns potpisao novi ugovor

Post Postao/la AlenB »

To je i sam rekao u nedavnom intervjuu da će uvijek ostati vjeran WWEu šta god bude.

Jebiga WWE ga je stvorio, očito se osjeća dobro tamo, Vince ga voli, dobro je plaćen, dobro je bookiran, ne vidim da će se nešto po tom pitanju promijeniti tako da on nema stvarno razloga otići
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Roman Reigns potpisao novi ugovor

Post Postao/la emirates »

slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12173
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Roman Reigns potpisao novi ugovor

Post Postao/la Rio146 »

Vidjet ćemo za par godina kad potpise za AEW, pa ga Vince screwa kao Harta
Yes Sir!
slika
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Roman Reigns potpisao novi ugovor

Post Postao/la Roman Empire »

Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23742
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Roman Reigns potpisao novi ugovor

Post Postao/la Maki »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Vidjet ćemo za par godina kad potpise za AEW, pa ga Vince screwa kao Harta
Roman je zadnja osoba koju vidim u AEWu. Za razliku od Moxleya u WWEu je pozicioniran kao velika zvijezda.
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Roman Reigns potpisao novi ugovor

Post Postao/la Roman Empire »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST
Pitanje koji je jezik stariji, od kojeg jezika je sve nastalo? Je li to hrvatski, srpski, bosanski, crnogorski? Koji ima primat u svim balkanskim jezicima jer svi znamo da je engleski nastao od Engleza, ne može nikako biti američki, kanadski, australski, itd. To je itekako važno i za državu i za narod.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Roman Reigns potpisao novi ugovor

Post Postao/la AlenB »

Opet se vraćaš na tu temu. Još jedan post o tome i bannan si.
slika
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Roman Reigns potpisao novi ugovor

Post Postao/la Roman Empire »

Niš
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57081
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Roman Reigns potpisao novi ugovor

Post Postao/la Sherpa »

Naglasak na trenutno @Maki

Svašta se može dogodit, al da ga trenutno ne vidim tamo - ne vidim. On je za mene baš wwe
slika
Odgovori