SummerSlam 2019

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

SummerSlam 2019

Post Postao/la AlenB »

Kul meč Rollinsa i Lesnara stvarno je zabavno bilo. Ovo je ogromna pobjeda za Rollinsa a sad ćemo vidjet hoće išta dobrog od tog izvući.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

SummerSlam 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Bayley vs Moon
Ne znam zašto je Bayley prvak, žena ima 0 kredibiliteta i fanove očito nije briga, imam dojam da je cila ženska divizija u WWE-u ogromni krugodrk di samo konjožene + Alexa smiju imat titulu. 0 heata i Bayley i dalje ima najgore finishere ikad.

Shane vs KO
Ladno priskočeno, Shane nije wrestler i muka mi ga je više.

Trish vs Charlotte
Priskočeno.

Orton vs Kofi
Ovo je moga bit 5* klasik i svejedno bi bia uništen glupim finišom. Ajmo se pravit da ovo nije isti finiš ko i AJ vs Samoa Joe meč na prošlom jebenom SS-u.

Bray vs Balor
Sjajan entrance i onda jebeni komentatori sve upropaste.

Seth vs Bork
Ovo je bia najbolji meč na showu, al iz meča u meč sve više mrzim Sethovo sellanje i nedostatak psihologije.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

SummerSlam 2019

Post Postao/la Maki »

TBF, mislim da je veći razlog za propast SD ženskog meča Ember. Random su je ubacili u meč, bookali kao jadnicu prije velikog meča i mi je trebamo smatrati kredibilnim izazivačem.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

SummerSlam 2019

Post Postao/la Sherpa »

Zašto pobogu submišn meč je ujedno i no dq?
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

SummerSlam 2019

Post Postao/la TheBesir »

Na kikofu pogledo Murphy vs Apollo i Edgeov return, ono ništa specijalno. Edge je ispo fer pa je došao na kikof a ne na main show.
Ostaje mi main show..
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

SummerSlam 2019

Post Postao/la TheBesir »

Goldberg vs Ziggler - Goldberg pobjedio, šta reći.. Dokle će više gurat starce? Haj da je izgubio pa i moglo je proć al ovako nikako.. I poslije toga ga još dodatno uništi sa Spearom.. I isto ponovi treći put.. ZAŠTOOOOOOOO?

Owens vs Shane McMahon - Znalo se da će Owens dobiti i drago mi je da je i on igrao prljavo, pogotovo dobar low blow. Bio je sličan low blow na TakeOveru samo ne znam u kom meču..

Balor vs Fiend - Nisam očekivao da će Finn imati imalo ofanzive, više sam mislio da će ovo biti squash. Sve u svemu dobro je bilo.

Lesnar vs Rollins - Zanimljiv meč, nisam očekivao da će Rollins dobiti. Pa od ova 4, definitvno najzabavniji, a možda i na čitavom showu uključujući Kickoff. Nadam se da će Rollins imati dobar reign sad.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

SummerSlam 2019

Post Postao/la Sherpa »

Zašto ja ovo gledam? Ah da... Zbog recenzije...
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

SummerSlam 2019 recenzija

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

SummerSlam 2019 recenzija

Post Postao/la Maki »

Zapravo mislim da znam zašto je Seth sad dobio čisto: ovo je bio main event. Na WM 35 Seth-Brock je bio u sjeni i KofiManie i žena. Jednostavno staviti Brockov clean poraz (a to je velika stvar) na takav event gdje to ne bi bio ni ME ni najvažnija stvar ne bi bio dobar potez. Moje pitanje je: zašto jednostavno nismo mogli imati Seth(c) vs. Brock? Zašto je Lesnar morao uzeti pojas?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

SummerSlam 2019 recenzija

Post Postao/la Sherpa »

To znači da je lesnarov poraz od ne roman reignsa bio potpuno potrošen na glupi način.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

SummerSlam 2019 recenzija

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST To znači da je lesnarov poraz od ne roman reignsa bio potpuno potrošen na glupi način.
Kao da je onaj jedini Lesnarov poraz od Romana potrošen na pametan način. :mrgreen:
Ali mislim da je WWE jednostavno skontao da moraju Sethu dati clean win nad Brockom ako ga žele baš cementirati kao velikog igrača. I zato su išli na Brock-Seth ponovo.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

SummerSlam 2019 recenzija

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Malo sam istražia i mislim da sam skužia. Isto kao šta u tables meču ili flag meču ili i quit meču postoji samo jedan kriterij pobjede (protivnika kroz stol, zabit zastavu, protivnik kaže i quit) tako i submission meč ima samo jedan kriterij pobjede, šta u biti isključuje mogućnost pobjede na DQ.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

SummerSlam 2019 recenzija

Post Postao/la Sherpa »

da, ali zašto nema prekida pina na rope break? pošto ga ionako nemreš dobiti u tom trenu, pošto je službeno van ringa.

plus, to znači da ga možeš ubiti letlampom prije submišina. zat je glupavo
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

SummerSlam 2019 recenzija

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST plus, to znači da ga možeš ubiti letlampom prije submišina. zat je glupavo
Glupav je svaki No DQ i takve stvari jer uopće hrvaju, donesi nož/pištolj/udri 20 low blowova i pobjedi.
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST da, ali zašto nema prekida pina na rope break? pošto ga ionako nemreš dobiti u tom trenu, pošto je službeno van ringa.
Po toj logici bi se tribali prikidat i u no dq mečevima jer ga nemoš dobit. Samo zato šta je mogućnost pobjede isljučena ne znači da ne radiš štetu protivniku dok ga držiš u submissionu, a i ako nema opravdanog razloga (jer vatanje konopa ne prekida submission) sudac nema pravo prekinit submission.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

SummerSlam 2019 recenzija

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Samo zato šta je mogućnost pobjede isljučena ne znači da ne radiš štetu protivniku dok ga držiš u submissionu, a i ako nema opravdanog razloga (jer vatanje konopa ne prekida submission) sudac nema pravo prekinit submission.
validno, ja više gledam iz kuta da treba prekinuti sve sa čime nemreš dobiti. nemreš dobiti dok si vani pa bi sudac trebao natjerati ih u ring, nemreš dobiti niti držanjem konopa pa bi to trebalo prekinuti. znači, imati pravila bliža staandard meču gdje sudiš kraj samo na sambišn
slika
Odgovori