Monday Night RAW

WWE-ov flagship trosatni show...

Zabava ponedjeljkom
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la DVW »

Iiconics možda, ali Alexa je sve samo ne netalentovana silikonka. Takav mic skills se u ženskoj diviziji ne pamti. Rijetko harizmatična i fanovi je vole. Ništa to ne može opovrgnuti kao i činjenicu da je zaslužila biti 5 time Champ. Što više ova priča sa Nikki i njihov odličan tim mogu oživiti žensku tag team diviziju. Kad bi im samo dali kredibilan feud i matcheve. Zamislite da u Hell in a Cellu brane titule protiv Mandy i Sonye. Šteta što se to jednostavno neće desiti.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

Takav mic skills se u ženskoj diviziji ne pamti.
Lol. Alexa je dobra na micu samo zato jer joj pišu dobar materijal, a njenim protivnicama jadan. Sjeti se onog Moment of Blissa sa Bayley kad je Alexa ubila Bayley kad joj je rekla da ima karijeru koju je Bayley htjela. Šta su WWE writeri napisali Bayley kao odgovor? "You are an entitled little princess". Najgluplji mogući odgovor koji je samo pokazao da je Alexa u pravu. I jebiga, lako je tako biti dobar na micu.
Rijetko harizmatična i fanovi je vole.
Toliko je vole da tokom njenih mečeva chantaju CM Punk i AEW. Toliko je vole da je na twitteru kmečala kako fanovi nemaju poštovanja prema ženskoj diviziji.
Ništa to ne može opovrgnuti kao i činjenicu da je zaslužila biti 5 time Champ.
A čim je zaslužila? Groznim mečevima u kojima ne zna bumpati ili zadati udarac kako treba? Karijere Becky Lynch, Bayley i Sashe Banks su otišle u kurac zbog Alexinog megapusha. Jedino se Lynch oporavila. Alexin megapush je kriv za ovakvo stanje ženske divizije.
Što više ova priča sa Nikki i njihov odličan tim mogu oživiti žensku tag team diviziju.
Može. Dok Alexa ne turna na Nikki i onda je dobije. Jer to se isto dogodilo sa Mickie James koja je i legenda. Možeš zamisliti šta će se dogoditi nekoj tamo Nikki Cross koja je niko i ništa u kečerima?
Kad bi im samo dali kredibilan feud i matcheve.
Ne možeš imati kredibilan meč sa nekim ko ne zna osnove bumpanja.
Zamislite da u Hell in a Cellu brane titule protiv Mandy i Sonye.
Zamišljam i bude mi žao svih onih talentovanih žena koje WWE traći (Asuka, Kairi, Ember, Bayley, Ruby).
Šteta što se to jednostavno neće desiti.
Baš šteta.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la HunterDX »

Kakva glupost od epizode, ništa bitno, ništa pametno.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Nikki je oduzela moment od Mickie James, ona i Alexa su trebale biti womens tag team champions :cry:
WENDY CHOO GANG!

slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Wulf7X »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST Nikki je oduzela moment od Mickie James
Nikki je oduzela moment od Fabulous Moolah ali ova je preminula pa hajd nema veze
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Sherpa »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST ali Alexa je sve samo ne netalentovana silikonka
slažem se

talentirana je, samo ne za wrestling. jebeš wrestlera ua 21. stoljeću koji nema pojma bumpati i zbog toga je stalno ozljeđen
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la DVW »

@Maki sve je to u redu, ali Alexa je zanimljiva za slušati. Pozadina je najmanje bitna u tome svemu. I koga to WWE traći? Asuka je bila Champ, Kairi je tek došla, Bayley je sad glavna, šta bi ti htio ne kontam.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

Asuka je bila Champ,
Kakav Champ? Šampion od kojeg su Lynch i Flair bile važnije i na njenom showu. I onda je izgubila titulu na najjadniji način da bi WM ME bio glupi Winner Take All. Svaki Asukin uspjeh je bio radi nekog drugog a ne radi Asuke:

- Rumble uzela da bi Charlotte išla over i onda se Asuka morala popišati po sebi sa onim "Charlotte was ready for Asuka" promoom.
- pojas uzela da bi se Lynch i Charlotte oslobodile za Rondu
- dobila Becky na RR kako bi Lynch dobila veći pop kad uđe u Rumble.
Kairi je tek došla,
Kairi je na SD već skoro 4 mjeseca, a ne znam jel skupila 10 pojavljivanja. Bitno je da je Alexa stalno na oba showa.
Bayley je sad glavna, šta bi ti htio ne kontam
Sori, al ja taj "plz nemoj otići kao Sasha" push ne smatram nekim pravim pushem. Takav push se prekine čim Bayley potpiše novi ugovor. Plus Bayley se još nije učvrstila kao šampion. Lynch je to napravila kad je dobila izabranu Charlotte na Evolutionu. Bayley nema tu "solidifying" pobjedu nad nekom izabranicom.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la DVW »

Najjači su mi ti argumenti "znaš neko je imao reign, ali nije to to jer reign nije onakav kakvim je zamišljen". Po meni je to neutemeljeno. Ništa ne poništava Asukin reign gdje je titulu uzela u sjajnom TLC matchu i odbranila u skoro tako dobrom matchu sa Becky na Rumbleu. Ne vidim problem da izgubi od Charlotte negdje četiri mjeseca kasnije. Nekad svakako mora nebitno o kakvom se talentu radi. Kairi je sad u timu sa njom, biće šampionke nekad sigurno i ne vidim problem.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

Jel Asuka ikad bila predstavljena kao najvažnija žena na SmackDownu? Nije, jer su Becky i Charlotte dolazile na SD i dok su feudale sa RAW Rondom. Asuka je imala periode kad se kao šampionka nije ni pojavljivala. Ti ne vidiš problem u tome da Asuka ponovo spuši od Charlotte samo zato da bi se podigla važnost nekog drugog meča i to na random SmackDownu? I Asuka je onda bačena u jebeni preshow battle royal na Maniji. Sjajan reign nema šta.

Kairi i Asuka će biti šampionke, ali jedno 6-7 mjeseci prekasno kad će ljude počet bolit kurac za njima. Vince nikad neće pushati Azijce i to treba svima biti jasno.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la DVW »

Asuka je bila Champ skoro četiri mjeseca. To je sasvim solidno jer joj je prvi reign. Ne vidim problematiku u vezi tog reigna i tog tvog nabrojanog. Mislim kao cjeline.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Asuka je bila Champ skoro četiri mjeseca. To je sasvim solidno jer joj je prvi reign. Ne vidim problematiku u vezi tog reigna i tog tvog nabrojanog. Mislim kao cjeline.
Problem je što je Asuka kao šampionka bila u sjeni Becky Lynch i Charlotte Flair na svom showu SmackDownu iako ove dvije nisu ni trebale biti na SD jer su bile u priči za Raw pojas. Problem je što je bilo SDa gdje se Asuka kao šampionka nije ni pojavljivala. Problem je što je izgubila pojas par sedmica prije WM i to OPET izgubila od Charlotte, a izgubila je bez ikakvog valjanog razloga.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la AlenB »

nije bitno koliko je dug reign ili koliko nije ili koji joj je to po redu (u ovom slučaju, inače je duljina reigna bitna stavka), bitno je kako je bookiraju, a u tom periodu su je loše bookirali, jedva da se pojavljivala na showu jer su s Becky i Charlotte otišle u totalni overexposure jer su se pojavljivale i na Rawu i na SmackDownu
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la azo »

Doslovno jos jedan od WWE katastrofa reignova. Cist primijer Nakamura i US reign, a tek Jeff Hardya...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la HunterDX »

Asuka je protraćena, prošle godine osvojila RR i ništa, ove pobedila Becky i ništa, 1 titula i RR nisu mala stvar, ali zbog njenog bookinga sve izgleda katastrofalno.
Odgovori