Video igre

Virtualna domena

Interaktivna zabava
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Video igre

Post Postao/la raptor1989 »

Mačke uzvraćaju udarac! :D :lol:

https://www.polygon.com/2019/7/26/89316 ... t-vomit-pc

Streameri na Twitchu u zadnje vrijeme imaju previše incidenata s mačkama.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Video igre

Post Postao/la Sherpa »

Osjećam se prljavo što sam otvorio polygon link. Kako su se oni srozali od svojih prvih dana do danas.
slika
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Video igre

Post Postao/la raptor1989 »

Ne bih ga niti ja otvorio da nisam želio vidjeti što se zapravo dogodilo. Možda te dobra vijest oraspoloži, prijatelju. Ponovno su pustili DOOM trilogiju u prodaju. Evo i službenog trailera.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Video igre

Post Postao/la Sherpa »

Vidio, nemam baš interesa za nju. Nikad nisam bio baš fan, premda možda nabavim

Neki dan sam kupio mass effect andromedu za 80kn, prođem, prodam. To je plan
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Video igre

Post Postao/la Melloo »

JA igram Dragon Age inquistion pomalo kad stignem.Svidja mi se
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Video igre

Post Postao/la Sherpa »

Nilo je pitanje ima li azshara secret phase na mythic težini - danas smo dobili odogovor - nema

A dobili smo ga tako što je method odradio world first. Iako je limit imao dan prednosti, ranije je skinuo 7/8, i 200 pullova više - method je opet dobio

link
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Video igre

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ubrzo će plaća i s obzirom da ne moram (puno) štedit mogu si priuštit igru! Ili čak više ako su jeftine! Ima ko neku preporuku? Preferabilno da je igra nešto šta se isplati kupit (bilo radi jebenog online sadržaja, pristupa workshopu ili potpore malom/poštenom devu).
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Video igre

Post Postao/la Sherpa »

Cities skylines :)
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Video igre

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Video igre

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Video igre

Post Postao/la donniedemonD »

donniedemonD je napisao/la:QR_BBPOST Sad se ulazi u foto finis na specijalistickim studijama, sijaset seminarskih radova, ucenje istih, spremanje lekcija, pa spremanje specijalsitickog rada :upucajte me:.

Osnovne studije sam zavrsio sa prosekom 6,49, a specijalisticke sam planirao da bude 9+, mene konkretno zabole za prosek, ali ajde, bice prohodnije posle za zaposljavanje u mom slucaju. Na dobrom sam putu za tako nesto, ali proestala dva ispita moraju da budu bar 9 :D

E onda sledi leto, koje sam isplanirao da provedem van svog grada. Put oko Srbije za 80 dana :D Tako da tu tek nema igranja.

Septembar mi je vrv rezervisan za zaposljavanje (nisam baba vanga, nego///), ali ipak, vremena za igranje se mora naci uvek :D Tako da tek tad nekad mogu da sednem i zaigram opet nesto.

Doduse, ima i ono malo manje realno, a to je da sam planirao da se ozenim krajem godine, ali bicete uredno pozvani ako do toga slucajno dodje :D

A i realno, treba mi pauza, vec su pocele igre opasno da mi dosadjuju... igram, udubim se, a onda samo tresnem alt+F4 i izletim napolje :lol: Pauza ce dobro doci da me ponovo zainteresuju kao pre.

Takodje, radikalna promena u mom zivotu je prestanak pracenja sporta. Zaustavicu se iskljucivo na KKP i UFC. Tako da... haos. :D
DA rezimirano 4 meseca kasnije.

Diplomiranje check
Put po Srbiji not check
Zaposljavanje not check i nece biti check jer planiram master studije
Zenidba not check jer raskinusmo pre nego sto i pocesmo
Sport, UFC i KKP ostaju, ali naravno i tenis koji sam tad zaboravio. Ovo ostalo tesko, mozda nekad Real i to je to, poneki boks mec... nista aktivno.

Za povratak igranju (mada sam u medjuvremenu bio aktivan na telefonu) i izlazak iz depresije posle raskida sam uzeo Final Fantasy 15, nemam konzolu vise, inace bih Personu 5 opicio opet.
Dvoumio sam se izmedju Witcher 3 i FFXV, ali sam uzeo ovo drugo zbog sporijeg stila tog otvorenog sveta koji meni vise odgovara.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Video igre

Post Postao/la Melloo »

donniedemonD je napisao/la:
donniedemonD je napisao/la:QR_BBPOST Sad se ulazi u foto finis na specijalistickim studijama, sijaset seminarskih radova, ucenje istih, spremanje lekcija, pa spremanje specijalsitickog rada :upucajte me:.

Osnovne studije sam zavrsio sa prosekom 6,49, a specijalisticke sam planirao da bude 9+, mene konkretno zabole za prosek, ali ajde, bice prohodnije posle za zaposljavanje u mom slucaju. Na dobrom sam putu za tako nesto, ali proestala dva ispita moraju da budu bar 9 :D

E onda sledi leto, koje sam isplanirao da provedem van svog grada. Put oko Srbije za 80 dana :D Tako da tu tek nema igranja.

Septembar mi je vrv rezervisan za zaposljavanje (nisam baba vanga, nego///), ali ipak, vremena za igranje se mora naci uvek :D Tako da tek tad nekad mogu da sednem i zaigram opet nesto.

Doduse, ima i ono malo manje realno, a to je da sam planirao da se ozenim krajem godine, ali bicete uredno pozvani ako do toga slucajno dodje :D

A i realno, treba mi pauza, vec su pocele igre opasno da mi dosadjuju... igram, udubim se, a onda samo tresnem alt+F4 i izletim napolje :lol: Pauza ce dobro doci da me ponovo zainteresuju kao pre.

Takodje, radikalna promena u mom zivotu je prestanak pracenja sporta. Zaustavicu se iskljucivo na KKP i UFC. Tako da... haos. :D
DA rezimirano 4 meseca kasnije.

Diplomiranje check
Put po Srbiji not check
Zaposljavanje not check i nece biti check jer planiram master studije
Zenidba not check jer raskinusmo pre nego sto i pocesmo
Sport, UFC i KKP ostaju, ali naravno i tenis koji sam tad zaboravio. Ovo ostalo tesko, mozda nekad Real i to je to, poneki boks mec... nista aktivno.

Za povratak igranju (mada sam u medjuvremenu bio aktivan na telefonu) i izlazak iz depresije posle raskida sam uzeo Final Fantasy 15, nemam konzolu vise, inace bih Personu 5 opicio opet.
Dvoumio sam se izmedju Witcher 3 i FFXV, ali sam uzeo ovo drugo zbog sporijeg stila tog otvorenog sveta koji meni vise odgovara.
E milice milice :(.Valjda niasm masio ime haha
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Video igre

Post Postao/la donniedemonD »

Ma...

Nego, jel igras jos Fortnite? Izgubio sam ti broj kad sam vracao tlefon na fabricka... Mogo bi da skinem da odigramo neku... nekad...
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Video igre

Post Postao/la Melloo »

Ma ne igram, nije zanimljivo sam igrat
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Video igre

Post Postao/la donniedemonD »

Epa ce skinemo pa moze se organizujemo nesto kao pre, mada sad smo ispali iz ritma skroz ,a ni pre nismo bili bog zna sta hah... stekanje u najavi.

Nego,
povela se diskusija hoce li PS5 imati 60 fps kao standard ili ce i dalje biti 30 u vecini slucajeva.

Mislim da bi 30 bili malo za 2020.
I na pola puta da se nadju, dakle nekih 45 fps ja bih bio prezadovoljan. Samo ne 30. To je bas prevazidjeno cak i za standarde konzole.
slika
Odgovori