Sheamus

Celtic warrior

Petkom na FOXu
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Sheamus

Post Postao/la Sherpa »

Isto tako je bio u ligi nacija, izgubio od klinca na wm, kao i još hrpu drugih sličnih pizdarija. A da ne kažem kako king of the ring je postao toliko beznačajan da je mogao osvojiti i rolu wc papira bilo bi isto.

Nikada od njega nisu napravili zvijezdu, probali su na šok kada je praktički odmah postao prvak. Meni osovno je manje više uvijek bio krivo bookiran, pogotovo kada je uz mitb uzeo titulu.
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la DVW »

Liga Nacija je meni bila zanimljiv stable koji nije imao sreće. Njihov WM program sa New Dayom nije bio loš, a nakon Wadeovog izbacivanja čekao se feud sa Wyattima koji bi bez sumnje bio još i bolji da je do njega došlo odnosno da se Bray nije povrijedio.

Taj poraz od Strowmana i onog malog je jedna nepotrebna stvar svakako, ali ne mislim da je srozala Sheamusa. Isto je nepotrebno bilo da Big Show pomaže Baru pa im je pomagao što ih u suštini nije koštalo kredibiliteta uz sav njihov perfect team work.

2010 je KOTR bio relativno bitan jer je Sheamusa opet ubacilo u title picture tada na Rawu. Drugo je što ga je Morrison dobio na TLC-u za contendership jer se boljim činilo da on ide na Miza zbog bivšeg partnerstva. Dugo je nosio krunu i štap, dugo sjedio na tronu i zvao se King Sheamus. Osvojio je to kako god okreneš, a to je istorijski turnir kojeg su osvajali William Regal, Booker i sl.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Sheamus

Post Postao/la Sherpa »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Liga Nacija je meni bila zanimljiv stable koji nije imao sreće.
nije imao sreće? o čemu ti. em ih je roman sve sam dobio, em su ih penzići na wm prebili

to nije nedostatak sreće, to je katastrofalni booking
DVW je napisao/la:QR_BBPOST a to je istorijski turnir kojeg su osvajali William Regal, Booker i sl.
a znaš što historijske stvari čini važnima? to da i dalje budu važni. kada to vratiš, staviš u borbu za to sve ljude koji nisu pretjerano važni u globalnoj slici, kada nemaš jebene ideje što bi jednom kada ta osoba postane kralj ringa, onda se pišaš po svom nasljeđu i uništavaš ono što je nekada vrijedlo. A King of the Ring je doživio upravo to. I uz sve beznačajne trofeje koje kompanija ima uspio je postati beznačajniji
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5303
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la ante »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST nije imao sreće? o čemu ti. em ih je roman sve sam dobio, em su ih penzići na wm prebili

to nije nedostatak sreće, to je katastrofalni booking
Mozda je mislio da nemaju srecu u smislu da nisu bili dovoljno sretni da izbjegnu Romana i penzionere :D
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la DVW »

A dobro pravilo je da starci razbiju nekog na WM. Faktički je i pravilo da Roman dobija tako da...
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOSTFaktički je i pravilo da Roman dobija tako da...
Pa i nije baš. Roman je pola svojih ME Manije spušio.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la emirates »



Damn...
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10355
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Sheamus

Post Postao/la Markovic619 »

Sta je sa ovim co'ekom?
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13772
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Sheamus

Post Postao/la AleksaVP »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Sta je sa ovim co'ekom?
Povrede nažalost.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la Melloo »

Blizi oprastanju nego povratku u ring
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13772
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Sheamus

Post Postao/la AleksaVP »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Blizi oprastanju nego povratku u ring
Ovo je definitivno oproštaj, postaje sudija. Ostaje žal zbog povrede jer je činio odličan i zabavan tag team sa Cesarom. :cry:
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9097
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Online

Sheamus

Post Postao/la KOMANIA »

Fella is back!!! :dance: :dance: :dance:
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10355
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Sheamus

Post Postao/la Markovic619 »

Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la DVW »

Gledao sam u zadnje vrijeme neke njegove isječke iz 2009/10 od osvajanja do gubitka WWE titule. Iako mu je reign trajao nešto malo više od dva mjeseca izgledao je moćno sa titulom i uvijek je ostao nogama. Raw pred Elimination Chamber je razbio i Cenu i Huntera. Ortona je odmah zaskočio kao i Cenu kad su se prvi put vidjeli dok je redovno ubijao boga u jobberima i držao solidne promoe. Dobio je samo jednom batine i to od Edgea kad je osvojio Royal Rumble. Jedino što nije nijednom retainao titulu. Na zadnjem Rawu iz 2009 jeste stajao nad slomljenim Cenom, ali je namjerno napravio DQ. Na Royal Rumbleu su Ortona Cody i Ted koštali matcha. Prvi ozbiljniji defence je bio taj Elimination Chamber u kojem je izgubio od Huntera kojem je kasnije dobro naplatio to. Kako god ne posreći se svakom dobiti feude sa Cenom, Ortonom i Tripsom i to tako ubjedljivo u samo nekoliko mjeseci svoje karijere i imati uvjerljiv World title reign u kojem nikad nije izgledao poniženo. On je uspio u WWE-u realno.
Odgovori