Kako ste proveli dan?

I što radite

Nasumični razgovori
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Kako ste proveli dan?

Post Postao/la ~MandyRose~ »

azo234 je napisao/la:QR_BBPOST Et citav dan se pakujem za more, jedva cekam da sjednem u bus i krenem.

Ima neko iz Pule/Poreca da izadjemo na kahvu?
https://www.24sata.hr/news/ubojicin-ple ... iti-640866
https://www.24sata.hr/news/zapovjednik- ... ika-640878

jesi i dalje siguran da zelis ic u Pulu?
WENDY CHOO GANG!

slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Kako ste proveli dan?

Post Postao/la emirates »

Imao finalni intervju jutros za posao. Bila me trema i pukao mi je glas u sred price :mrgreen: Nisam nesto optimistican, iako sam dobro prosao na prvom intervjuu i testiranju, dosta je kandidata bilo sa mnom koji imaju bar jednu godinu radnog iskustva. Ali eto, fin dozivljaj :D
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Kako ste proveli dan?

Post Postao/la Melloo »

emirates je napisao/la:Imao finalni intervju jutros za posao. Bila me trema i pukao mi je glas u sred price :mrgreen: Nisam nesto optimistican, iako sam dobro prosao na prvom intervjuu i testiranju, dosta je kandidata bilo sa mnom koji imaju bar jednu godinu radnog iskustva. Ali eto, fin dozivljaj :D
Ja sam tako isao na 2-3 intervijua i uvijek primili ove sa radnim iskustvom.Onda sestra upoznala nekog frajera koji joj je reko da mu u firmi treba ekonomista pa se tako ubacio :lol: :mrgreen:
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Kako ste proveli dan?

Post Postao/la emirates »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:Imao finalni intervju jutros za posao. Bila me trema i pukao mi je glas u sred price :mrgreen: Nisam nesto optimistican, iako sam dobro prosao na prvom intervjuu i testiranju, dosta je kandidata bilo sa mnom koji imaju bar jednu godinu radnog iskustva. Ali eto, fin dozivljaj :D
Ja sam tako isao na 2-3 intervijua i uvijek primili ove sa radnim iskustvom.Onda sestra upoznala nekog frajera koji joj je reko da mu u firmi treba ekonomista pa se tako ubacio :lol: :mrgreen:
Ma da, standardno :D Meni su odmah na prvom intervjuu rekli da traze nekog sa iskustvom i zahvalili mi se. Onda su istog dana nazvali i rekli da bi mi svejedno htjeli dati priliku jer sam im se svidio. Ali da, u konacnici vjerujem da ce se svesti na to iskustvo. Plus nacuo sam da su spremni raditi za manje pare nego sam ja predlozio, tako da ce vjerovatno i to igrati ulogu iako su rekli da nece :mrgreen:
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Kako ste proveli dan?

Post Postao/la Wulf7X »

Da li su rekli čuveno javićemo ti? Ako jesu onda sorry jer to nikad ne bude dobro :lol: :lol:

Kod tih konkursa uglavnom zapošljavaju osobe sa radnim iskustvom osim naravno ako neko nema preporuku i vezu, kapitalizam jbg trebaju ima ozbiljni ljudi i neko ko će raditi a ne da se zajebavaju sa omladinom koja će možda zabušavati :roll:
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Kako ste proveli dan?

Post Postao/la emirates »

Ma da. Licno sam se iznenadio kad su me uopce i pozvali, pa i drugi put kad su me zvali iako im je bilo jasno da imam 0 dana radnog iskustva :D
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Kako ste proveli dan?

Post Postao/la Melloo »

MA svi su u fazonu treba dat sansu mladjima al nek im neko drugi dadne :mrgreen:

Ja u svom gradu se prijavio na posao u banci za salterom.Kontam za pocetak je uredu sta ja znam.I ostali ja i jos jedan momak.Jedini mi zavrsili ekonomiju a nije nijedan imao dana radnog staza.I pitalo nas tako za prae.Ja rekao 200km vise od njega da hocu i prime ga :mrgreen:
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Kako ste proveli dan?

Post Postao/la Wulf7X »

Završio na hitnoj, noga me ubija morao primiti inekciju :roll: još sutra moram na snimanje pa laboratorija, fuck that -_-
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kako ste proveli dan?

Post Postao/la Sherpa »

Pa što si radio :(
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Kako ste proveli dan?

Post Postao/la Wulf7X »

Pa nisam siguran, pretpostavka doktora da je nešto usled fizičkog napregnuća išijas ili nešto slično a ja sam dosta fizički aktivan zadnje vreme što rekreativno što na selu oko poljoprivrede i nešto me strefilo hah
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Kako ste proveli dan?

Post Postao/la TheBesir »

Brz oporavak Vuče :)
Sutra putujem za Sarajevo, jeeej
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Kako ste proveli dan?

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Brz oporavak, valjda neće ništa ozbiljno bit :D
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Kako ste proveli dan?

Post Postao/la HunterDX »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Brz oporavak, valjda neće ništa ozbiljno bit :D
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Kako ste proveli dan?

Post Postao/la ~MandyRose~ »

vidio kolegu iz osnovne, sav me sretno pozdravio, a ja onak "smile and nod" jer imam social anxiety, i u glavi sam govorio sto sve da ga pitam i da kazem, ali nista nisam mogao zucnuti van iz ustiju, i sad se osjecam grozno jer mislim da sam ostavio dojam kako je on loša osoba il da sam bio osramocen sto smo se sreli kada sam zapravio bio vrlo happy, ali nisam mogao nista progovoriti od pozdrava i hvala. I HATE MENTAL DISEASES
WENDY CHOO GANG!

slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5109
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Kako ste proveli dan?

Post Postao/la ante »

Kao i svake godine, vaser u mom gradicu za Veliku Gospu. Dok sam bio dijete ta 2 dana su mi bila super, sad kad sam stariji sve mi je tuznije, uglavnom jer me podsjeti koliko je ljudi otislo van. Na ciganluk i ukradenu robu sam vec navikao. :D
Odgovori