Teme tjedna/sedmice/nedelje

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Tema sedmice: koga vidite u AEW-u

Post Postao/la Maki »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Kevin Steen. Već vidim Generica u AEW-u, a isto tako vidim i Steena.
Sumnjam da Owens ide. Njega dobro tretiraju generalno.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Tema sedmice: koga vidite u AEW-u

Post Postao/la Maki »

Meltz je rekao da najmanje 10 likova razmišlja o odlasku iz WWE i da tu ima neočekivanih imena. Msm da tu najprije spada Orton.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Tema sedmice: koga vidite u AEW-u

Post Postao/la Rio146 »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST ima neočekivanih imena.
Triple H i Steph? :lol:
Yes Sir!
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Tema sedmice: koga vidite u AEW-u

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST ima neočekivanih imena.
Triple H i Steph? :lol:
Al koji bi heat ima Tri da dođe u AEW i koristi WWE žargon, AEW Universe i slične gluposti :mrgreen:
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Tema sedmice: koga vidite u AEW-u

Post Postao/la TheBesir »

Zayn,Revival,Bayley,Nakamura,Gallows/Anderson,Rusev
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Tema sedmice: koga vidite u AEW-u

Post Postao/la Maridius98 »

S obzirom na situaciju mislim da će prvi da odu Bayley, Sasha Banks, Revival i the good brothers. S tim da mislim da bi bilo bolje brothersima da se vrate bar malo u NJPW. Koliko je bilo zajebancija sa fuck the revival, ako nastave tako kad potencijalno budu potpisali ugovor, biće fantastično.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Tema sedmice: koga vidite u AEW-u

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST S tim da mislim da bi bilo bolje brothersima da se vrate bar malo u NJPW.
Otišli su u WWE da budu bliže familiji, ako će AEW stvarno imat fokus na tag timove imaju 0 razloga vratit se u Japan. S tim rečenim da bi sve da Anderson ode igdi i bude ozbiljna singles zvijezda prije nego bude pre star.
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Tema sedmice: koga vidite u AEW-u

Post Postao/la HBK »

CM Punk :aha:
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tema sedmice: Universal titula je loša!

Post Postao/la HunterDX »

Mislim da je naslov teme svima jasan, kada pogledamo unazad, ova titula postoji pune 3 godine, ali za to vreme nije zabeležila niti jednu dobru vladavinu.
WWE kompanija nije bila nešto sjajna u bookiranju glavnih titula, ali ne sećam se da je 1 izgledala ovoliko loše, već 3 godine i jebeno ništa.
Primer je WHC, nije uvek bila zanimljiva titula, ali su se mnoga velika imena izgradila preko nje.
Dok Universal nije ni blizu.



2016 na SummerSlamu smo imali jedan zabavan meč, Demon Balor i Rollins su se borili za prvog šampiona, sve je delovalo obećavajuće, Balor je dobio taj meč, ali se i povredio, tako da je prvu šampion vladao samo 1 dan.

Nešto kasnije je došlo do borbe na Rawu, borili su se Roman,Rollins,Big C i KO, tada je KO uzeo titulu, opet je delovalo kao da će sve biti u redu, ali je KO imao katastrofalan booking, uvek je morao Jericho da mu pomaže u odbrani titule, jednostavno nije ličio na šampiona...

Goldberg je početkom 2017 bio izazivač za titulu, dobio je meč za titulu u onom glupom meču, gde je KO izlazio iz ringa, kada je konačno ušao, zasmetao mu je Jericho, tako da je Goldberg bez ikakvih problema i wrestling umeća postao šampion.
Oduzeli su titulu jednom mladom i perspektivnom wrestleru, da bi titulu uzeo starac koji se jedva kreće u ringu, lik kome je i 5 min u ringu mnogo

WM33- Lesnar i Goldberg su 2 lika koji zajedno nemaju 15 mečeva u poslednjih 10 godina, likovi koje i ne zanima wrestling, likovi koji su egoisti, likovi koji ništa dobro nisu uradili za wrestling i mladje generacije wrestlera.
Imali su onaj kratak meč, njihov najbolji, ali je i ono daleko od dobrog, vidjali smo mnogo, ali mnogo bolji wrestling.

Tako da je posle Golbergove kraće vladavine usledila i Lesnarova najduža, lik je držao tu titulu od WM33/april 2017 do Summerslama 2018/avgust, za to vreme je imao mali broj odbrana, lik se nije ni pojavljivao, uglavnom mu je Roman bio protivnik, da bi mu taj isti Roman posle više poraza i neuspeha oduzeo titulu na SummerSlamu, gde je Lesnar opet bio zaštićen.

Romanova vladavina nije bila interesantna, mada nije ni dugo držao tu titulu, razboleo se i morao da ode na oporavak, pa je morao i da se odrekne titule.
Pomislio sam da full time wrestleri jednostavno nemaju sreće, ali sam se prevario.

Full time wrestlere niko i ne primećuje, za tituku su se Borili Strowman i Lesnar, Strowman je ispao budala, Lesnar opet došao do titule.

Da bi Rollins osvojio RR 2019, najavio kako će vratiti titulu redovnom programu, pobedio Lesnara, ali ga nije čisto dobio, imao meč protiv AJ-a, gde su im dali malo vremena, ali je to i bilo jedino,vredno pažnje od Rollinsova vladavine, kasnije je usledio jako loš booking i nije ličio na pravog facea koji je vratio titulu redovnom programu.

Da bi par meseci kasnije Lesnar kao Mr-MITB oduzeo titulu Rollinsu.
Da, kada se ovo pročita, ovo je tako dosadna priča, ali je takva i Universal titula.


Ja bih ovu titulu uporedio sa 24/7 titulom, RT je uglavnom taj koji se vrti oko nje, uzima je na komične načine, dok su ostali tu kao prolazni, tako je i sa Lesnarom, samo što se on ne pojavljuje često kao RT.
Sve oko RTa izgledaju kao idioti kada ga jure, tako izgledaju i ostali wrestleri u odnosu na Lesnara.
Pigledajte način na koji je došao do titule, ušao je i uzeo MITB kofer, a nije bio u toj borbi, onda uzeo i titulu.
Wrestlerima su zabranjeni revanši za titule, dok je Lesnaru dozvoljeno da udje u meč za koji nije kvalifikovan, uzme kofer i kasnije uzme titulu?
Zar to nije slično kao 24/7 gde svaka budala može da dovede sudiju i uzme ti titulu.
Mislim da ta titula oslikava kompaniju.

Universal titula je gubljenje wremena, fanovi čekaju kao ludi da se nešto desi sa njom, ali se ništa ne dešava, opet Lesnar, opet je nećemo redovno gledati, samo čekamo da to i potvrde na sledećem PPVu.
Meni je ovo žalosno, žao mi je wrestlera koji su krv prolili u ringu i nisu uradili ništa, žao mi je što se ičemu nadaju, jer zaradjuju manje od Lesnara, a on samo reši da se pojavi i titula je već u njegovim rukama, a pojavljuje se jednom u tri meseca.


Ne znam za vas, ali ovo je najgora titula koju sam video, obzirom da važi za glavnu i da ima ogroman značaj, nije uradila ništa.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Tema sedmice: Universal titula je loša!

Post Postao/la Maki »

Slažem se, mada je i WWE titula imala prilično meh booking dosta vremena. Sve je to do WWE bookinga.

Ali interesantno je uporediti koliko je WWE booking propao od 2002. kada su isto morali uvesti novu titulu za Raw. Možemo reći šta hoćemo o Tripsu i Reign of Terroru, ali WHC je vrlo brzo postala prilično kredibilna. Universal titula traje već 3 godine i idalje je karina.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tema sedmice: Universal titula je loša!

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Slažem se, mada je i WWE titula imala prilično meh booking dosta vremena. Sve je to do WWE bookinga.

Ali interesantno je uporediti koliko je WWE booking propao od 2002. kada su isto morali uvesti novu titulu za Raw. Možemo reći šta hoćemo o Tripsu i Reign of Terroru, ali WHC je vrlo brzo postala prilično kredibilna. Universal titula traje već 3 godine i idalje je karina.
Upravo, taj teror je imao svoju lugiku, jer je Trips imao Evolution, kasnije su mu baš njegovi momci došli glave, preko te titule se izgradio jedan Triple H,Batista,Edge,Taker ju je isto držao, HBK,Jericho, Orton.... Svi su bili full time i svi su je čistu gubili.
WWE titula ume da bude dosadna, ali se opet pooravlja, ako pigledamo Bryana kao heel champa i sada Kofija kao face, opet liči na nešto.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Tema sedmice: Universal titula je loša!

Post Postao/la Maki »

Reign of Terror nije imao logike, ugušio je Raw jer niko nije mogao imati reign sa WHC a da ne izgubi od Tripsa. Uvijek se pojas vraćao Triple Hu. Izgradili su se samo Batista i Edge iskreno, ovi ostali nabrojani su već bili izgrađeni.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Tema sedmice: Universal titula je loša!

Post Postao/la AlenB »

Ma ova titula nije još imala prvaka kako spada. Mislio sam prvo pa će biti Owens ali je njegov reign sveden na konstantno upadanje Jericha u meč. Onda sam mislio da će Reigns imati dobar reign ali se razbolio. I sada sam mislio da će biti Rollins ali vraga. O Goldbergu i Lesnaru neću ni pričati
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Tema sedmice: Universal titula je loša!

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ništa čudno, WWE ne zna stvorit nove zvijezde pa shodno s time zašto bi znali stvorit novu titulu.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Tema sedmice: Universal titula je loša!

Post Postao/la Maki »

Najzabavniji dio postojanja Universal titule je bio onaj Brock-Joe feud.
Odgovori