Tenis

Prebacivanje loptice preko mreže

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la donniedemonD »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Ne znam zašto svi prozivaju Vilandera?
Lik je bio oštar prema svima, znao je on i da hvali Novaka, od trenutka kad se pojavio, a od skoro je postao i njegov veliki fan.
Čovek ima takav posao da mora da da šansu svim teniserima, da kaže sa kakvom igrom bi mogli doći do pobede.
U ovom slučaju Srbija dolazi do izražaja i svi u Srbiji kukaju kako ga Vilander ne gotivi, a jedu govna ako ćeš iskreno.
Više je on poštovanja pokazao od naših ljudi, sve je bilo jasno kada je pao 2016-te, sprdali su se sa njim, pričali kako je gotov, a Vilander im smeta.
Ma zajebavam se ja. Jedan je od sve cescih zagovornika kako ce Novak prevazici jos ta dva rekorda koja drzi Federer, broj nedelja na prvom mestu (to pada sigurno) i slemovi (videcemo).
Def je Lacoste umesao prste tu posto im je zajednicki sponzor. A da je kenjao nekad, kenjao je vala :D Srbi su ga uzeli na zub jer mu je srao 2015. Najbolja teniska godina svih vremena, a on nista da pohvali, samo sere :D Ja bih ga motkom izubijao kad ga vidim, a Novak kao i uvek, kulturica sa njim u intervjuima... more mars bre :lol:
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

@donniedemonD Seti se finala US opena 2015-te kada su ga pitali kako bi igrao protiv Djokovića, rekao je da bi uzeo servis Karlovića i nabrajao najjača oružja vrhunskih tenisera.
Davao je šanse Wawrinki u finalu Pariza, rekao je da će mu trebati dobar servis, Wawrinka ga je imao i uspeo je, takodje je uvek računao Novakovu ranjivost na tom turniru.
Samo jednostavno nije navijao za njega, ali se poštovanje povećavalo vremenom.
Čak je i Federeru trebalo neko vreme da krene da ga poštuje i prihvati kao jednakog, tako da ništa nije čudno.
Vilander je često pričao da Novak može i do 4 GS-a, pa se i to desilo.
I sada mu jeste naklonjen, mislim da jeste zbog tenisa kakav igra, Vilander živi za tenis, mislim da svršava na mečeve velike trojke, a Novak mu je fascinantan jer nema slabosti u igri, a pobedjuje i kada deluje da ih ima.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Tenis

Post Postao/la Sherpa »

Moram malo trolat - https://www.atptour.com/en/players/fede ... /D643/K336

Mislim da bi ovo mogla biti kategorija u kojoj će dosta dugo sloviti kao najopasniji server u povijesti tenisa.

I još neš, ovogodišnje finale je imalo sve osim jednog - najbolje navijanje. 2001 kada je Ivanišević uzeo, kada se zbog kiše igralo u ponedjeljak i kada je atmosfera bila nogometna. Mislim da to se neće tako skoro ponoviti. A mislim da mnogi i ne žele da se to ponovi.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

@Sherpa Najviše bih uvažio pobedu iz 2015-te, te sezone je Novak najmanje gubio, jeste bio pripremni turnir za AO, ali trebalo je dobiti Djokovića tada.

2001 je baš bilo veselo finale, jesam bio derište, ali je bila prava fudbalska utakmica, ma sama najava, prošlogodišnji finalista, protiv lika koji je gubio finala, koji već neko vreme nije na najvišem nivou, meni je bar bilo prelepo, čak mi je i bilo žao Raftera nakon meča, ali je ipak pobedio onaj za koga sam navijao.
I velika poruka za mnoge sportiste, nagrada stigne i kada se najmanje nadaju.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Tenis

Post Postao/la Sherpa »

A jebiga, ak si gledao karlovića. Ima servis, 0-40 je i onda ti pukne tri asa da se smrzneš. Meni bi došlo kosu iščupati. Server kakvog nema. Na njegovom servisu protivnici odmaraju, na protivničkim servisima on :).

I meni je bilo žao raftera, mislim da je svima bilo. Ali jednostavno je bilo zapisano tako. Da čovjek s pozivnicom uzme turnir. Najbolja pozivnica koju su u životu dali.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Melloo »

Ja zato ne volim travu, yebo ba aseve i servis and volley igru.Meni je to bezveze
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Dušan Lajović osvojio prvu ATP titulu u Umagu. :clap:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Tenis

Post Postao/la Sherpa »

Yap. Nije prvi srbin u finalu, đoković je jedne godine (prije više od deset) predao u finalu premda je vodio.

Čak sam malo tiltao kad sam skužio kako je ovo već trideseti turnir u umagu.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Da, predao je protiv Wawrinke tada.
Teško je osvojiti titulu u tenisu, bar ukoliko nisi vrhunski teniser, drago mi je zbog Lajovića.

Turnir u Umagu je definitivno najveći turnir na ovim prostorima, dosta znači i igračima sa naših prostora, ne moraju da ga osvoje, ali se osećaju prijatno, pogotovo je značajan za mladje generacije.
Nisam znao da je ovo bilo trideseto izdanje, uspeh je držati turnir toliko godina na ovim prostorima.
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la donniedemonD »

Najbolji sportista planete, Novak Djoković, nagrada koju je izmedju ostalog osvajao 4. puta, dobija svoj muzej u Knez Mihailovoj ulici sledeće godine.
Zasluzeno.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Bravo za Medvedeva, odlična 3 turnira i konačna pobeda na jednom, juče je dobio Novaka, odigrao je sjajan turnir, nije ponovio greške iz prethodna 2 finala.
Treba ovo da iskoristi i ostane fokusiran na US Open, ako prodje prva 3 kola, važiće za pretnju videćima.
Drago mi je što je došao do prvog mastersa.

Rafa je osvojio RC, ako ga zaobidju povrede na US Openu, svakako će biti jedan od glavnih favorita.

Novak može biti zadovoljan, imaće veći pritisak na US Openu, ali se dobro kreće, deluje snažno, može dodatno da se razigra i poveća nivo koncentracije. Svakako važi za prvog favorita.
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la donniedemonD »

Djokovic USO moze da ne osvoji samo ako nema dan.

Direktan rival mu je Nadal, koji ga na betonu nije pobedio 6 godina, od tada odigrali 8 meceva na betonu, ajd sto je Novak sve dobio, nego nije izgubio nijedan set u tih 8 meceva.

Drugi rival mu je Federer koji ne ume da pobedi Novaka na Gren Slemu punih 7 ipo godina.

Tako da ono...

Djokoviceva najteza faza na slemu je sredina... kad moze da zapadne neki bombarder i izbaci te ni iz cega.

Moja procena... squash Djokovica.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13659
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la AleksaVP »

slika
Avatar
Tomke
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 07 svi 2018, 12:24
5
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Tomke »

Novak ima ozbiljne probleme sa telom i pitam se kako moze da izdrzi do kraja turnira.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Zanimljiva prva nedelja na US Openu, bilo je i nekih iznenadjenja, ali su glavni favoriti ipak tu.
Imaćemo nekoliko zanimljivih mečeva, mada bi svi mečevi u osmini mogli biti zanimljivi.
Najviše bi se moglo očekivati od meča Djoković-Wawrinka, zbog njihove prošlosti, dosta velikih mečeva, biće ovo težak meč.
Nadal-Čilić bi takodje mogli imati zanimljiv meč, Čilić počinje da liči na sebe, pa ako bude igrao dobro, imaće čemu da se nada, Rafa je standardno dobar, vidim da mu svi udarci odlično rade, svakako je favorit.
Ipak su ovo 2 para, bivših šampiona ovog turnira i jenog aktuelnog.

Federer-Goffin bi takodje mogli imati težak meč, ali mislim da sve zavisi od Federera.
Zverev-Schwartzman takodje, ali lepa prilika da jedan od njih stigne do završnice.
Medvedev ima solidan test, samo treba da bude koncentrisan, jer će u suprotnom imato težak posao.

Bilo bi lepo da ih zaobidju povrede i da gledamo dobar tenis.
Odgovori