Vaš idealan PPV card?

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Vaš idealan PPV card?

Post Postao/la DVW »

Ne sjećam se jesmo li o ovome kad pričali, ali nije bitno. Koji je po vama idealan godišnji raspored WWE PPV evenata? Kako bi to izgledalo, koji mjesec, kakav je koncept i sl. Ja bi to ovako postavio:

Royal Rumble - Kao i svake godine prvi PPV, kraj januara sa dva Rumble matcha i ništa ne bi mjenjao

Elimination Chamber - Kraj februara ili početak marta, nebitno, dva Chambera za World titule bi bila obavezna

WrestleMania - Prva sedmica aprila, šta se o ovome ima reći što se ne zna

Bragging Rights - PPV koji je postojao i bio striktno posvećen brandovima, sredina maja, poslije ovog Draft, a ne troši se veliki Survivor Series

Money in the Bank - Sve isto, sredina juna, dva MITB matcha, ostalo kao i uvijek

Extreme Rules - Kad i jeste, dakle u julu pred SummerSlam, ali pravilo bi bilo da se ime mora opravdati tj. da svaki match ima stipilaciju

SummerSlam - Ljetna WM, avgust, nikakav poseban koncept osim velikog hypea i značajnih matcheva

Hell in a Cell - Sredina septembra, stavio bi obavezno da budu tri HIAC matcha, za World titule i još neki značajan match main event scene

King of the Ring - Sljedeći mjesec, taman pred Series, da taj turnir opet bude tu, da bude kredibilan i da se održava na zasebnom eventu

Survivor Series - Sve se zna, veliki događaj bez te brand obaveze, jedina obaveza bi bili oni Traditional matchevi 5 na 5, po dva i eto, ostalo jesenja verzija Slama

TlC - Zadnji pred Novu, isto poput Rulesa da svaki match mora sadržati jedno od tri slova
Zadnja izmjena: DVW, dana/u 13 srp 2019, 23:52, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Vaš idealan PPV card?

Post Postao/la Melloo »

Royal Rumble
Wrestlemania
MITB
Summerlsma
Survivor Series

Mozda jos koji network special koji nece bit ppv gdje bi vidjeli nesto drugacije
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Vaš idealan PPV card?

Post Postao/la Wulf7X »

1. Royal Rubmle
2. WrestleMania Super mega giga ultra first time ever grandest of them all show na King Abdulah stadionu
3. Super mega giga ultra first time ever grandest of them all show u Kini
4. Roman Slam, live from (insert India city name)
5. SummerSlam, live from Wembley :D
6. Survivor Series Survivor Syria (nešto tipa NXT War games - ok možda malo preterah)
7. Super mega giga ultra first time ever grandest of them all show u Kataru
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Vaš idealan PPV card?

Post Postao/la Maki »

1. Royal Rumble

2. WrestleMania

3. Backlash

4. Money in the Bank

5. SummerSlam

6. Night of Champions

7. King of the Ring

8. Survivor Series

9. Extreme Rules
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Vaš idealan PPV card?

Post Postao/la Markovic619 »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Ne sjećam se jesmo li o ovome kad pričali, ali nije bitno. Koji je po vama idealan godišnji raspored WWE PPV evenata? Kako bi to izgledalo, koji mjesec, kakav je koncept i sl. Ja bi to ovako postavio:

Royal Rumble - Kao i svake godine prvi PPV, kraj januara sa dva Rumble matcha i ništa ne bi mjenjao

Elimination Chamber - Kraj februara ili početak marta, nebitno, dva Chambera za World titule bi bila obavezna

WrestleMania - Prva sedmica aprila, šta se o ovome ima reći što se ne zna

Bragging Rights - PPV koji je postojao i bio striktno posvećen brandovima, sredina maja, poslije ovog Draft, a ne troši se veliki Survivor Series

Money in the Bank - Sve isto, sredina juna, dva MITB matcha, ostalo kao i uvijek

Extreme Rules - Kad i jeste, dakle u julu pred SummerSlam, ali pravilo bi bilo da se ime mora opravdati tj. da svaki match ima stipilaciju

SummerSlam - Ljetna WM, avgust, nikakav poseban koncept osim velikog hypea i značajnih matcheva

Hell in a Cell - Sredina septembra, stavio bi obavezno da budu tri HIAC matcha, za World titule i još neki značajan match main event scene

King of the Ring - Sljedeći mjesec, taman pred Series, da taj turnir opet bude tu, da bude kredibilan i da se održava na zasebnom eventu

Survivor Series - Sve se zna, veliki događaj bez te brand obaveze, jedina obaveza bi bili oni Traditional matchevi 5 na 5, po dva i eto, ostalo jesenja verzija Slama

TlC - Zadnji pred Novu, isto poput Rulesa da svaki match mora sadržati jedno od tri slova
Bragging rights bi bilo zanimljivo, slazem se sa tobom u svemu. Tako bih i ja nesto odradio.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Vaš idealan PPV card?

Post Postao/la Maki »

Survivor Series je svakako postao Bragging Rights.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Vaš idealan PPV card?

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Evolution
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Vaš idealan PPV card?

Post Postao/la Maki »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST Evolution
bi bio trainwreck ove godine. Neka hvala.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Vaš idealan PPV card?

Post Postao/la crocop97 »

Ostavio bih samo RR, Maniju, SS i Survivor Series. Sve ostalo su samo filleri, zato bolje poradit na tjednim showovima, a prostor između PPV-a popunit turnirima. Manje showova, ali zato vrijednih gledanja.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Vaš idealan PPV card?

Post Postao/la Maki »

Ako već ostavljamo velike PPVe, radije bih ostavio MitB nego Survivor Series koji svakako nema više neki značaj.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5109
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Vaš idealan PPV card?

Post Postao/la ante »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Royal Rumble
Wrestlemania
MITB
Summerlsma
Survivor Series

Mozda jos koji network special koji nece bit ppv gdje bi vidjeli nesto drugacije
Ovo je super, eventualno bi dodao jos jedan PPV cisto da bude 1 PPV na svaka 2 mjeseca, ovako izbjegavas rematchove na PPV-ima, vise vremena za razvoj prica i poboljsanje tjednog programa jer bi na Rawu i Smackdownu dobijali ponekad neke znacajne meceve koje bi inace vidjeli samo na PPV.
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Vaš idealan PPV card?

Post Postao/la The A-Lister »

1. Royal Rumble zadnji vikend u mjesecu
3. Elimination Chamber prvi vikend u mjesecu
4. Wrestlemania prvi vikend u mjesecu
5. MITB drugi vikend u mjesecu
6. Extreme Rules zadnji vikend u mjesecu
8. Summerslam prvi vikend u mjesecu
9. HIAC drugi vikend u mjesecu
10. Evolution prvi vikend u mjesecu
10. Clash of Champions zadnji vikend u mjesecu
11. Survivor Series treći vikend u mjesecu
12. TLC drugi vikend u mjesecu

Saudijska sranja bih skroz izbacio :roll:
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Vaš idealan PPV card?

Post Postao/la TheViper »

Meni se svidja ovo sto je @Melloo stavio. Dosta je tih 5 PPV-a.
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Vaš idealan PPV card?

Post Postao/la The A-Lister »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Meni se svidja ovo sto je @Melloo stavio. Dosta je tih 5 PPV-a.
Pa je dosta, ali treba nekad nešto da digne kvalitetu showova. Raw i SmackDown bi bili dosadni do bola da je razmak između PPVova par mjeseci, siguran sam. Ovako mečevi imaju neku svrhu, priprema za PPV. Bez toga bi propali, Raw pogotovo
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Vaš idealan PPV card?

Post Postao/la Maki »

^
Ovo. PPVa imaju previše, ali samo 5 je premalo.
Odgovori