Best in the World 2019

Ring of Honor
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12194
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Best in the World 2019

Post Postao/la Rio146 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Istina, i opet je bolji od Vinceovog Shanea.
Hahaha onda znaš kakav je O'Mac :lol:
Yes Sir!
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Best in the World 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Spoileri iako koga briga
► Prikaži “Spoiler”
Ako nista sad mi se gleda show tako da ne mos rec da Taven nije draw
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Best in the World 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Evo komentari kako budem gleda :D

Rush i Flip su ti jebeni preshow. Mislim, Flipa ne mogu smislit al jebote na preshow ga stavit s Rushom :lol: :lol: :lol: Konstantno skakanje s jedne kamere na drugu me ubija u pojam al jebiga moraš nekako prikrit činjenicu da ti je cila jedna strana dvoane prazna. Flip je prokleto grozan, ne znam kako se ikome može sviđat, da flippy stvari su impresivne al ovaj ne zna kako udarit nekoga, dva udarca nogom ni blizu Rusha al svejedno lupa po bedru :lol: :lol: Mislim da je ovo najduži singles meč koji je Rush ima u ROH-u za sad i najbliže šta je doša gubitku, šteta šta je moralo protiv Flipa. S druge strane da ne bi sve bilo negativno, Flip je sjajno sella Rushove poteze, svaki je izgleda ko da ga je ubija (pogotovo finisher).

Aldis je tu koga briga, James Storm je tu koga briga, Eli drake je tu koga briga.

Preshow gotov, Dalton i Lee su super otvorili, oslabili kroz sredinu, fantastičan finish di Castle nadodaje Rushev finisher nakon šta je već praktički dobija Leeja.

Prvi meč The Beautiful Peoplea The Allurea u RoH-u u tag meču. Mislim da jedino RoH ima goru žensku diviziju od WWE-a :mrgreen: Meč ko meč je ok, nisam ni ima neka očekivanja s obzirom ko je u ringu, dosta interferencea i trošenja vrimena da nabiju minutažu. Na jednu ruku mi je drago šta Mayu više nije prvak jer ne mora bit u ringu s ovima, s druge strane 0 razloga za gledat ROH žene bez nje. Post meč debut Marie Manic, ne znam ko je

King vs Lethal me ne zanima niti najmanje, mogli su odradit 5* klasik (nisu) kad se ja moram tirat da gledam ovo.

Silas vs Gresham, Gresham mi je još svjež od BoSJ-a i to po ničem dobrom. Reć ću samo ovo, nijedan od ove dvojice nije ZSJ i ovo je najduži meč na eventu. Retardaciju di face pobjeđuje s low blowom nakon šta sam traži pure rules stipulaciju neću ni spominjat.
Da spomenem i da je camera work dosta bolji nego na preshowu.

Aldis i Drake vs Briscoes double countout :lol: :lol: :lol:

Taylor vs Bandido je bilo dobro, šteta šta je Taylor prilično loš a Bandido još nije doša do točke da može nekog odvuć do dobrog meča.

Villain Enterprises vs Lifeblood. PCO je jebeni luđak i sve šta on radi je za 10/10 tako da 10/10 meč. Post meč Soldiers of Savagery (zna neko ko su?) izgledaju ko ROH verzija Authors of Pain samo na prvu bolji, onda izlazi Bandido da pomogne lifebloodu, onda izlazi Bully Ray da napadne njega, onda je tu Flip i oblači Lifeblood majicu prije nego turna heel i ode u Villain Enterprises. Možda sad napokon postane manje dosadan i preporodi se u nekog ko je top 10 ala White kad je oša u BC (moš mislit :mrgreen: )

Taven vs Cobb, meč zbog kojeg je i počela ova tortura, i dalje ne mogu virovat da je ovo trajalo niti 10 minuti, s druge strane kako bi ugurali dosadne i nepotrebne post meč segmente da nisu negdi uštedili na minutaži. Ili to ili ni RoH ne viruje da Taven može imat dobar 10+ minutni singles meč (tu su se zajebali, ne može ni <10 minutni). Srića pa nemaju nekog drugog u kompaniji ko je ultra talentiran u ringu ko Cobb, trenutno ima undefeated streak i vjerojatno bi bia savršen za feud s Cobbom oko glavne titule, pogotovo ovoj kompaniji koja iz eventa u event ima sve slabiju gledanost, jer to bi onda značilo da je ovo samo bia potrošen jednogodišnji build.

Sveukupni neki dojmovi, ovo je loš show čak i da nemaš Fyter Fest dan nakon. Mislim da će AEW prije značit smrt za RoH nego ikakvu prijetnju WWE-u.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Best in the World 2019

Post Postao/la AlenB »

Mislio pogledati, ali nakon tvojeg reviewa nema šanse

Nema više mjesta za roh u wrestling svijetu nažalost
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Best in the World 2019

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOSTMislim da jedino RoH ima goru žensku diviziju od WWE-a
I onda se pitamo što je Sasha Banks potpisala novi ugovor sa Vinceom. Opcije su joj bile WOH, Impact ili Japan lol.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Best in the World 2019

Post Postao/la Melloo »

Maki je napisao/la:
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOSTMislim da jedino RoH ima goru žensku diviziju od WWE-a
I onda se pitamo što je Sasha Banks potpisala novi ugovor sa Vinceom. Opcije su joj bile WOH, Impact ili Japan lol.
Stardom ili TJPW su super ali problem je sto malo placaju.Zene stvarno nisu imale bolju opciju od wwea do prije mjesec dana.Drago mi je pa se i to promjenilo
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Best in the World 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOSTMislim da jedino RoH ima goru žensku diviziju od WWE-a
I onda se pitamo što je Sasha Banks potpisala novi ugovor sa Vinceom. Opcije su joj bile WOH, Impact ili Japan lol.
Stardom ili TJPW su super ali problem je sto malo placaju.Zene stvarno nisu imale bolju opciju od wwea do prije mjesec dana.Drago mi je pa se i to promjenilo
Ovo, a i nije ti svejedno ostavit sve u Americi i otić na drugi kontinent radi manje para.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Best in the World 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

slika
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Best in the World 2019

Post Postao/la Sherpa »

ne slažem se da bi trebali pitati
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Best in the World 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ni ja neg eto, zanimljivije od ičeg na showu :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Best in the World 2019

Post Postao/la Sherpa »

dave

ROH Best in the World

Gordon vs. Rush: 2.75
Castle vs. Lee: 3
Klein & Rose vs. Leon & Love: 1
King vs. Lethal: 2.75
Gresham vs. Young: 2
Aldis & Drake vs. The Briscoes: 3
Bandido vs. Taylor: 4
Black, Haskins & Williams vs. Villain Enterprises: 3.5
Cobb vs. Taven: 2
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Best in the World 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Bandido vs. Taylor: 4
Stvarno je snizia standarde ako je ono 4*

Prosjek 2.6, slabo skroz.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Best in the World 2019

Post Postao/la AlenB »

According to the Observer, Ring of Honor’s Best in the World show drew 1,400 buys.
slika
Odgovori