Kenny Omega

Pobjednik G1 Climaxa 26...

All Elite Wrestling
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kenny Omega

Post Postao/la Sherpa »

bio je zauzet za vrijeme e3, no recmo kada slušam dejva on često govori da omega ima prisutnost u sceni video igri. ja ne bih išao baš tako daleko, ima u FGC-u, no u kompletnom gejmingu nije baš nešto relevantan

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kenny Omega

Post Postao/la Sherpa »

“I don't know if it's going to be weird or not, but I remember Japan...”

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Kenny Omega

Post Postao/la AlenB »

– Kenny Omega is contractually able to work with NJPW, but don’t expect that to happen. According to the Wrestling Observer Newsletter, the relationship between AEW and NJPW remains “non-existent” and NJPW has no interested in bringing Omega over for any shows.

The site notes that NJPW was told by the Young Bucks and others of their plans for AEW well before the announcement of the promotion, and that they wanted to work together. New Japan responded by pulling all of the American talent they thought were going to AEW off of New Year’s Dash show. A meeting was scheduled after Wrestle Kingdom 13, but NJPW has been cold to the idea of working with AEW the entire time. Omega is able to work with the company but there have been no attempts to book him, and while there is speculation he could end up working against Kota Ibushi at Wrestle Kingdom 2020, as of now that is not the case.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Kenny Omega

Post Postao/la Maki »

New Japan se vjerovatno osjeća izdanim, mada realno Elita nije napravila ništa loše. Odradili su ugovor i otišli.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Kenny Omega

Post Postao/la AlenB »

Po meni nedostatak Omege se može nadomjestiti jer imaju hrpu odličnih likova u heavyweight diviziji. Puno gore ih je oštetio odlazak Bucksa jer evo sad se vidi koliko je tag divizija slaba bez njih.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Kenny Omega

Post Postao/la Maki »

Bucksi su se žalili da ih NJPW nikad nije cijenio i da im nije dao pravu priliku. Tako da mislim da bi oni svakako otišli, da nije AEW napravljen, vjerovatno u WWE.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kenny Omega

Post Postao/la Sherpa »

Ne nužno, oni su jako dobro zarađivali na indy sceni, wwe je morao dati jako dovar ugovor. Kojeg su dali tekmkad au čuli za aew, no ne i dok je bio samo njpw u igri
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Kenny Omega

Post Postao/la Maki »

Ma mislim ja da bi WWE otvorio kofere, čisto zato da imaju Buckse na rosteru da ih niko drugi ne može imati.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Kenny Omega

Post Postao/la Melloo »

Pa otvorio je na kraju kad se pocelo suskati o aew.Multimilionski ugovoir za Buckse Kennya i Codya.Svi bi bilo jedni od najplacenijih na rposteru.Jos su imali 6 mj opt out ako im se ne svidi.Plus odma bi isli na main roster
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Kenny Omega

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST Po meni nedostatak Omege se može nadomjestiti jer imaju hrpu odličnih likova u heavyweight diviziji. Puno gore ih je oštetio odlazak Bucksa jer evo sad se vidi koliko je tag divizija slaba bez njih.
Problem je šta su Ameri glupi pa žele gledat u NJPW-u druge Amere, naškodija im je gadno odlazak Elitea šta se tiće zapadnog tržišta.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Kenny Omega

Post Postao/la ejdzejp1 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Problem je šta su Ameri glupi pa žele gledat u NJPW-u druge Amere, naškodija im je gadno odlazak Elitea šta se tiće zapadnog tržišta.
ovo. većina Amera je gledala NJPW zbog Elitea, a ne zbog produkta.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Kenny Omega

Post Postao/la Melloo »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST ovo. većina Amera je gledala NJPW zbog Elitea, a ne zbog produkta.
Zato sto elite ima taj americki appeal, youtube kanal, kul na twitteru, zajebavaju se.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Kenny Omega

Post Postao/la ejdzejp1 »

ma znam, i meni je glavni razlog da počnem gledati NJPW bio Bullet Club, ali kad sam bolje upoznao produkt i vidio da je stvarno kvalitetno postao sam fan kompanije i produkta, ne samo BCa. nažalost puno je manje takvih slučajeva, a puno više onih koji su fanovi pojedinca ili određene grupe, a onda kad taj pojedinac/grupa odu negdje drugo i ti ljudi se prebace za njima
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kenny Omega

Post Postao/la Sherpa »

Ima dosta idoloppklonstva u wrestlingu. Bilo da je prema određenom kečeru, grupi ili kompletnoj kompaniji. Zašto je toliko problem vidjeti / kazati / priznati da pojedine stvari nejdu pravom direkcijom?
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Kenny Omega

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOSTZašto je toliko problem vidjeti / kazati / priznati da pojedine stvari nejdu pravom direkcijom?
Na šta tačno ovdje misliš?
Odgovori