Ljubav i Sex

Ljubav – ljubav je smisao zivota...

Nasumični razgovori
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6876
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Ljubav i Sex

Post Postao/la crocop97 »

Uvjeren sam da bi bilo koji od tih incel masturbatora prestao s tim "asketizmom" da naleti na neku koja želi bit s njim, mislim da je potpuno krivi govoriti da danas nema više žena s kojima vrijedi ulaziti u dublje odnose, smatram da su ljudi svih spolova/rodova jednako beskorisni i da nam jedna čistka ne bi škodila (čast izuzecima) :mrgreen:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24456
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Maki »

A tehnički inceli nisu askete. Riječ bukvalno znači INVOLUNTARY celibate. Problem je što su tzv. MGTOWi (likovi koji bi trebali biti voluntary celibate) uglavnom inceli koji se prave da im nije stalo. No, ono, nije kao da ijedna žena treba sebi dozvoliti da bude sa incelom lol.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6876
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Ljubav i Sex

Post Postao/la crocop97 »

Trpam sve to u isti koš, skupa sa sjw grupama, samo dvije strane kovanice s dvije glave
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24456
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Maki »

Ma istina, mada su SJWi generalno homogeniji.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la emirates »

Ne znam, frajer koji kaze da ne moze da upozna djevojku koja mu se moze svidjeti mi je cudan. Ok je ako nije upoznao jos i ako ne zeli bilo sta vec ceka tu posebnu osobu, ali da uvjereno kaze kako ne postoji zena na ovom svijetu koja bi ga zanimala, a osnovni kriteriji su mu da je pametna i da je u dobroj fizickoj formi (mislim wtf, mozes takvu naci do granapa da prohodas), zvuci mi prepotentno. Poznavao sam likove koji su tako govorili, i po svom iskustvu to su obicno oni koji - zele submisivne zene koje su istovremeno jake i pametne sa svojim misljenjem, ali da njegovu rijec ne dovode u pitanje, po mogucnosti da klimaju glavom na svaku njegovu, da su napucane i mrsave, ali da njemu ne prigovaraju ako se udeblja ili nesto. Ters likovi :mrgreen: Meni je i to ok, svakom svoje. Glupo je ikome govoriti kako treba da se osjeca. Samo ne vidim svrhu stvaranja tih pokreta. Ako su ti zene dopizdile, iskljuci se sam. Danas svako misljenje mora da kreira svoj pokret, pretezno kako bi se stvorio echo chamber gdje bi se svi tapsali po ramenu i govorili jedan drugom da su upravu.
O tim reddit postovima da ne pricam, tamo kako sam vidio pretezno obituju zagorjeli likovi koji su ljuti na cijeli svijet.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24456
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Maki »

Ne znam, frajer koji kaze da ne moze da upozna djevojku koja mu se moze svidjeti mi je cudan. Ok je ako nije upoznao jos i ako ne zeli bilo sta vec ceka tu posebnu osobu, ali da uvjereno kaze kako ne postoji zena na ovom svijetu koja bi ga zanimala
Možda je čudno, ali je apsolutno validan stil života koji nikog drugog ne oštećuje i to je glavno. Plus, možda su ti likovi imaju toliki sjeb od veze i ne žele da im se to više ponovi pa su odlučili jednostavno otići od svega.
Samo ne vidim svrhu stvaranja tih pokreta. Ako su ti zene dopizdile, iskljuci se sam. Danas svako misljenje mora da kreira svoj pokret, pretezno kako bi se stvorio echo chamber gdje bi se svi tapsali po ramenu
Pa MGTOW i ne treba biti pokret. To nije politički pokret. MGTOW bi jednostavno trebao biti prostor gdje bi muškarci mogli da pričaju bez da se vrti oko toga oko veza. Problem je što je pravih MGTOWa malo, a ime su ukrali mizoginistički inceli.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la emirates »

Ma postujem ja da se neko zbog licnih stvari (prevare, propalih veza/brakova itd) ne osjecaju sigurno da se upustaju u veze. Ali to je onda druga stvar, ne spada u kategoriju hur dur ne postoji zena na ovom svijetu koja moze da zadovolji moje potrebe. Mislim i to je ok, svakom svoje, ali ne mogu se oteti dojmu da je svrha stvaranja tih pokreta/grupa/sta god da su cisto kako bi imali echo chamber. Muskarci mogu medjusobno pricati o svacemu bez da spomenu djevojke i veze, ne treba im mgtow za to? A ako su emocionalno osteceni, onda bi im svakako bolje dosao strucnjak koji ce ih saslusati i pomoci u procesu oporavka.
slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

Meni bas nije jasno zasto uvijek mora biti krajnost.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24456
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Maki »

@emirates
Poenta je da pričaš sa muškarcima koji su napravili istu tu odluku. Isto kao što mi ovdje raspravljamo o kečerima. Slažem se za to o stručnjaku, ali nije isključeno da oporavak može podrazmijevati otpisivanje željenog pola u romantičnom ili seksualnom smislu. Mada generalno nisam fan te therapy-manije koju sve češće primjećujem.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Melloo »

Sad pricam s tom curom izasla u grad veceras ,kaze oko 7 isla s tim drugom da se vide malo prije nejgovog posla jer radi trecu.
Majke mi u ovom svmeu nema nista prijateljsko
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

Nista Melloo zaboravi ju, cura je zainteresirana za tog tipa.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Melloo »

Mary je napisao/la:QR_BBPOST Nista Melloo zaboravi ju, cura je zainteresirana za tog tipa.
Vec jesam.Nisam ni ja budala.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Sad pricam s tom curom izasla u grad veceras ,kaze oko 7 isla s tim drugom da se vide malo prije nejgovog posla jer radi trecu.
Majke mi u ovom svmeu nema nista prijateljsko
Počni od sebe, verovatno si nekada ili više puta imao drugaricu koja ti nije bila drugarica, sve i da nisi, razmisli da li bi priznao tako nešto, čak i nekoj devojci koja ti se svidela.
Možda i nemaju ništa, možda je on samo muva, ne znam šta da ti kažem.
Tu već treba da budeš mangup, moj ti je savet da ne gledaš tog druga i nju, već sebe, pokušaj da je smuvaš, saznaćeš mnogo ,a nećeš ništa izgubiti.
Pa ako ti uspe, nije ti moranje da je od prvog dana držiš za ruku, vidi prvo ko je i šta je.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Melloo »

Ali sa mnom sve nesto tamo vamo, pismeo po cijeli dan kad se trebamo dogovorit izac izvlaci se, vec smo 3 puta odgadjali izlak.
Ona se zanima za njega to se viid iz aviona.Mozda ne zeli s njim bit jer je bas puno stariji od nje a ona tako mlada ali on je zanima.Nije mu potrebno ocigledno jos mnogo da je uvjeri da godine nisu problem kao sto ona misli da jesu
Ne znam jedino ako je toliko naivna da ne vidi da je on bari.

Ja nikad nisam izlazio tako nasamo s priajteljicama a pogotovo ne 2 puta u 3 dana se nalazio s njima
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24456
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Maki »

@Melloo Očito je da je taj lik zanima, možda je to čisto nako iz zajebancije, stariji lik pa joj zabavno. Ako je tako kao što ti kažeš, onda te očito drži na standbyu kao sigurnu opciju dok ona ne riješi sa tim likom.
Odgovori