Ljubav i Sex

Ljubav – ljubav je smisao zivota...

Nasumični razgovori
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la emirates »

Ili je naivna pa to ne vidi, ili voli paznju koju joj pruza stariji muskarac. Najsvetije ti je da popricas sa njom, ali neofirno, pitaj je gdje su se upoznali, o cemu pricaju, kakav je tip i to. Kad ti objasni, mozda ti bude jasnije. Ako vidis da je prva stvar u pitanju, pokusaj joj reci da tip nema dobre namjere. Ako je druga stvar u pitanju, nogiraj je ne treba ti :p
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Melloo »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Ili je naivna pa to ne vidi, ili voli paznju koju joj pruza stariji muskarac. Najsvetije ti je da popricas sa njom, ali neofirno, pitaj je gdje su se upoznali, o cemu pricaju, kakav je tip i to. Kad ti objasni, mozda ti bude jasnije. Ako vidis da je prva stvar u pitanju, pokusaj joj reci da tip nema dobre namjere. Ako je druga stvar u pitanju, nogiraj je ne treba ti :p
Pricali smo sinoc.Ma kao reacto joj na story na insta, vidja ga izlaze u isti akfic ono dobacivanje zajebancija.Kaze ne znam ni ja kako smo se poceli druzit.Ona sta mi god kaze ja vidim njegova namjere da je zbari a ona se ponasa kao da je naivna i ne vjeruje u to.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

Plot: melloo ćw jw ostaviti pošto ga je dočekala gola... Zapravo gola + dres Barcelone, pošto je čula da voli nogomet :p
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la ~MandyRose~ »

damn jeste se raspisali, moze li netko ukratko napisat o cemu ste raspravljali?
WENDY CHOO GANG!

slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

Kakve veze ima što ima toliko starijeg druga, a može i obrnuto, možda su drugovi samo za javnost. Jedno je od ta 2. :D
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la emirates »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST Ili je naivna pa to ne vidi, ili voli paznju koju joj pruza stariji muskarac. Najsvetije ti je da popricas sa njom, ali neofirno, pitaj je gdje su se upoznali, o cemu pricaju, kakav je tip i to. Kad ti objasni, mozda ti bude jasnije. Ako vidis da je prva stvar u pitanju, pokusaj joj reci da tip nema dobre namjere. Ako je druga stvar u pitanju, nogiraj je ne treba ti :p
Pricali smo sinoc.Ma kao reacto joj na story na insta, vidja ga izlaze u isti akfic ono dobacivanje zajebancija.Kaze ne znam ni ja kako smo se poceli druzit.Ona sta mi god kaze ja vidim njegova namjere da je zbari a ona se ponasa kao da je naivna i ne vjeruje u to.
Ako to stvarno vjeruje, bas me zanima sta misli da je 30ogodisnji klipan mogao naci interesantno za druzenje sa tinedjzericom :D Ne znam, ako ti je bas stalo do nje, pokusaj joj pomoci da razumi to i da se malo udalji od tog lika. Ne mora uopce znaciti da ona ima ili zeli imati ista s njim, ali vrlo moguce da voli sto joj neko stariji pruza paznju. Ugl ako zelite ozbiljnu vezu, zajebavati se sa takvim likovima nece biti pozeljno :)
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Maki »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST damn jeste se raspisali, moze li netko ukratko napisat o cemu ste raspravljali?
Više smo se raspisali u onoj tvojoj Šta je Balkan temi. :mrgreen:
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »


:naocale:
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Melloo »

haha istina.
A ti muskarci koji nisu takvi kao ja koji nece bilo koga oni zavrse sami :(
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

Ma neces zavrsiti sam, naici ce vec neka koja ce ispuniti sve tvoje kriterijume, ako nista smanjiti ces ih vremenom...nadam se. :mrgreen:
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Maki »

Mary je napisao/la:QR_BBPOST
:naocale:
Jebeno sam znao da će neko u komentarima napisati da je to seksistički.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6651
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la crocop97 »

Više-manje ovo (iako smatram da je mgtow pokret čisti bulšit):

:eusa-snooty:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Maki »

MGTOW je super ideja, ali su nažalost postali samo muška verzija feminizma. AWALT je isto kao i kad feminacisti kažu da su svi muškarci silovatelji. Manosfera je odavno u kurcu.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la emirates »

Meni se taj pokret vise cini kao skupina ters muskaraca koji pronalaze izgovor zasto ne mogu naci dugotrajnu i zdravu vezu :mrgreen:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Maki »

Pa mislim ideja kao ideja je odlična, prostor za muškarce koji su odlučili da nemaju više veze sa ženama. U teoriji bi to trebalo biti mjesto gdje bi muškarci pričali o samačkom životu, kako se prilagoditi, kako krenuti dalje. U praksi je to prostor gdje inceli mogu vrištati kako su sve žene kurve.
Odgovori