G1 Climax 29

Arhiva prethodnih događaja
Odgovori
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

G1 Climax 29

Post Postao/la HunterDX »

Lance i Will, Tana i Okada su mi se svideli, ostali si bili solidni.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

G1 Climax 29

Post Postao/la AlenB »

Ospreay vs Archer - 4.25
Fale vs EVIL - 2.25
SANADA vs ZSJ - 3.5
KENTA vs Ibushi - 3.5
Okada vs Tanahashi - 3.75

očekivao sam da ćemo među zadnja dva meča vidjeti jedan odličan, realno zadnja tri meča su mogla bit i bolja, no nisam razočaran, dobar i zabavan prvi dan
slika
Avatar
Lujaa
Rank 7
Rank 7
Postovi: 809
Pridružen/a: 07 svi 2018, 22:40
5
Lokacija: Nis, Srbija
O meni: I love puroresu
Status: Offline

G1 Climax 29

Post Postao/la Lujaa »

Nesto mi overrataju Sanada vs ZSJ, nije mi bilo nesto odlicno toliko... Postavicu danas ocene kad odgledam sve
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

G1 Climax 29 dan 1 recenzija

Post Postao/la FilipS »

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

G1 Climax 29 dan 1 recenzija

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Archer nikad nije bia los, samo lin. Sad koliko je do toga to sta je uvik bia lower/midcarder il u tag diviziji ne znam. Pobjeda Archera ne bi tribala cudit, ne bi me iznenadilo da ga ceka donekle jaci push a i tu je pred svojom publikom.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

G1 Climax 29 dan 1 recenzija

Post Postao/la crocop97 »

Cijeli mid card Suzuki guna je u NOAH-u bio zapravo sasvim solidan (zanemarimo u ovom kontekstu grozan booking), Archer/Smith i Shelton imali su hrpu zabavnih mečeva
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

G1 Climax 29

Post Postao/la TheBesir »

DAY 1 - A Blok:

A blok: Lance Archer vs Will Ospreay - Dobar,ne odličan meč.Obojica su bili odlični.Ovog Archera nikad nisam gledao,ovo mi je prvi put,i pokazao se odlično.Nisam mislio da će uzet pobjedu,mislio sam da će to da bude Ospreay iz razloga što je ispao baš jak nad Archerom u ovom meču.Meč je možda trajao malčice duže,mogao je i ranije završiti.

A blok: EVIL vs Bad Luck Fale - Nije toliko dosadan meč,bilo je ono zanimljivih stvari.Jedino je low blow izgledao loše,ali ako će ovako svaki Faleov meč završavati sa ref bumpom i low blowom onda ne znam.

A blok: SANADA vs Zack Sabre Jr. - Meni se ovaj meč sviido.Nekom se ovakav tip meča svidja,al meni definitvno NE.

A blok: KENTA vs Kota Ibushi - Dobar meč.Mogli su Koti dati više ofanzive al je ispalo okay.Kenta je dominirao većinu vremena u meču,ali nije da Ibushi nije imao svojih trenutaka u meču.Vjerujem da su mu dali malo više ofanzive,meč bi bio puno bolji.

A blok: Kazuchika Okada vs Hiroshi Tanahashi - Meč je bio dobar.Publka je isto na početku divljala,sve ukupno je to bilo dobro.

Ukupni dojam: Nije loše bilo.Prvi meč je bio dobar,drugi solidan,treći loš (po mom mišljenju) i zadnja dva su bila okay.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

G1 Climax 29

Post Postao/la ejdzejp1 »

konačno sam skupio vremena da pogledam

Will Ospreay vs. Lance Archer - A blok
U New Japan Cupu su imali jako dobar, a ovdje još i bolji meč. Valjda najbolji Archerov meč koji sam ikada gledao. Da se razumijemo, nije on loš u ringu, samo do sada nije dobivao priliku da se pokaže. Ovdje je ispunio zadatak. Jako mi se svidio njegov rad na vrhu, a kada uz to imate sellera kao što je Ospreay odlične stvari su zagarantovane. Pričali su sličnu priču kao u NJCu, Archer je prejak da bi ga OsCutter završio pa je Ospreay bio primoran da na sve načine pokuša izvesti Storm Breaker, a ovoga puta ga je to koštalo. Sjajan meč. ****1/4

EVIL vs. Bad Luck Fale - A blok
Najslabiji meč dana, ali realno svi smo to očekivali. Nije to bilo loše, publika je donekle bila i uključena, samo je sadržalo tu neku monotonost Faleovih singles mečeva. Kraj mi se svidio, EVIL je pobijeđen svojom taktikom. **1/4

SANADA vs. Zack Sabre Jr. - A blok
Nikada neću razumjeti ljude koji ne vole tehnički wrestling, a ovo je bila jedna jako, jako lijepa predstava tehničkog wrestlinga. Mnoštvo prelijepih izmjena poluga i posebno roll-upova pri kraju. Bilo je naravno i nekoliko dosadnih dijelova, što je razlog zbog čega mi meč nije odličan ali svejedno je bilo vrlo dobro. ***1/2

Kota Ibushi vs. KENTA - A blok
Lagao bih kada bih rekao da nisam očekivao nešto više, ali meč je bio veoma dobar. Rekao bih da nisu ciljali na to da imaju najbolji meč koji mogu pružiti, već da ovo bude neka vrsta showcasea za KENTU. To opravdava i to što je Ibushi dobio dosta manje ofanzive nego u nekim prethodnim mečevima. Bilo je stiff kickova i udaraca, bilo je lijepih sekvenci i sve u svemu meč mi se svidio. Mislim da će revanš biti puno bolji. ***3/4

Kazuchika Okada vs. Hiroshi Tanahashi - A blok
Kada se uzme u obzir da je Tanahashi povrijeđen i zalijepljen od glave do pete, onda je ovaj meč bio puno bolji nego što je smio biti. Publika je pravila odličnu atmosferu (pogotovo na početku) i wrestling je bio jako dobar. Svidjelo mi se i to što su od samog početka krenuli sa pravim potezima, nisu odugovlačili sa odmjeravanjem snaga i na taj način je bilo drugačiji od skoro svih njihovih prethodnih mečeva. Kao što rekoh, bilo bi puno bolje da Tanahashi nije povrijeđen ali ja sam zadovoljan. ***3/4

Dosta dobar i zabavan dan. Volim gledati NJPW showove u Americi, nekako imaju drugačiji osjećaj i time mi se čini kao da gledam nešto novo. Publika je pravila jako dobru atmosferu (iako to nije na nivou japanske, japanska atmosfera je na nekom drugom nivou), bili su uključeni u sve mečeve i jedino je šteta što arena nije bila puna. Nije bilo ni toliko loše, bilo je negdje oko 4800 ljudi ali s obzirom da je prostor dosta veći izgledalo je poprilično prazno, pogotovo u nekim sekcijama. To je vjerovatno jedina loša strana showa, barem po meni.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

G1 Climax 29

Post Postao/la AlenB »

neko zna kad kreće sutra drugi dan?
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

G1 Climax 29

Post Postao/la ejdzejp1 »

AlenB je napisao/la:neko zna kad kreće sutra drugi dan?
pola 12 bi trebalo
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

G1 Climax 29

Post Postao/la AlenB »

http://prohrvanje.com/pro-hrvanje-network/

tu je postavljen stream pa ko će gledati može mu poslužiti
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

G1 Climax 29

Post Postao/la AlenB »

***3/4 za Juicea i Shinga, jako dobar meč, Juice nastavlja s impresivnim performansima, jedino mi je malo kraj bio čudan, nisam dobro vidio od sudca, ali kao da su i Juiceova ramena bila na podu, no možda i griješim
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

G1 Climax 29

Post Postao/la AlenB »

*** za Moxley/Taichi, očekivao sam da će duže trajati, ali ne bunim se. Standardne stvari smo vidjeli za jedan Taichi meč poput ref bumpa ili napada Taichija prije meča, ali bilo je stvarno super stvari u meču, uključujući i table spot
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

G1 Climax 29

Post Postao/la AlenB »

yano :clap: :clap:
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

G1 Climax 29

Post Postao/la AlenB »

odličan meč Cobba i Ishiija, no to se dalo i očekivati ****1/4
slika
Odgovori