Ljubav i Sex

Ljubav – ljubav je smisao zivota...

Nasumični razgovori
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

Ma kakve strptizete, kod nas balkanaca se bar zna, okupiš se sa ortacima i olešite se od alkohola. :D
To je za mene momačko.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

Oh ne, netko je polu gol plesao pred tobom. Oh ne... Zovi odmah crkvenu policiju, neka ti odmah zapečati televizor da se slučajno na njemu za vrijeme braka ne pojavi koja polu gola slika. Plus, u tim kulturama ljudi i za vrijeme braka idu u striptiz klubove, ako su išli i prije - ne odlazi se tamo radi sexa pošto ga nećeš dobiti. Percepcija da je striptiz nužno povezon da sexom je pitpuno pogrešna.

Pa ako smatraš da propuštaš i trebaš izaći iz braka. Da, to je logika premda tvoja logika pokušava negirati fa je jedno prije braka, a drugo nije. Ovako dvije osobe pate.

Mi imamo prodaju mlade kao običaj, pa ako se dobro izvede može biti fora skeč koji nikoga me vrijeđa. Razne kulture razni običaji. A koliki će se zgražati na to? Mnogi. A zapravo je jako fora.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

Ali ono, nećeš se ni naljutiti na ortake da ti dovedu striptizetu. :D
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

Isto kao da moju curu / ženu netko pozove na djevojačku gdje će biti striptiz. Ja bih joj prvi rekao nek ide, da se zabavi. Zato što ako sam s njom znam i vjerujem da me neće prevariti.

Još ću joj kazati da razbije 100kn u sitno da može dati napojnicu striperu. Zašto ne? Kaj bih joj trebao zabraniti da ide na djevojačku samo zato što će striper biti tamo? Zar bih trebao čitavu noć šiziti i misliti o tome oće li se poševit s njim? Biti ljubomoran na nekog nauljenog tipa koji zgleda bolje neg ja?

Zar par sati će se vratiti i život će nastaviti dalje zato što se ništa nije dogodilo.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Maki »

Oh ne, netko je polu gol plesao pred tobom.
Daj molim te, u svakoj situaciju osim toj se golo plesanje u krilu oženjenog muškarca računa kao preljuba.
Oh ne... Zovi odmah crkvenu policiju, neka ti odmah zapečati televizor da se slučajno na njemu za vrijeme braka ne pojavi koja polu gola slika.
Vrlo dobro znaš da situacije nisu iste. Jedna je pro-aktivna, druga nije.
Plus, u tim kulturama ljudi i za vrijeme braka idu u striptiz klubove, ako su išli i prije - ne odlazi se tamo radi sexa pošto ga nećeš dobiti. Percepcija da je striptiz nužno povezon da sexom je pitpuno pogrešna.
A ne, jebeno je povezan sa filozofijom. Samo zato što nećeš bukvalno dobiti seks tamo, ne znači da tamo ne ideš zbog seksualnog zadovoljstva.
Pa ako smatraš da propuštaš i trebaš izaći iz braka. Da, to je logika premda tvoja logika pokušava negirati fa je jedno prije braka, a drugo nije. Ovako dvije osobe pate.
A odluka da se ne želiš vjenčati jer te je u to ubijedila posjeta strip klubu je jako bezbolna za drugu osobu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

Odakle ti percepcija da pleše u krilu? I osim toga to još nije oženjen muškarac - ako prevari curu a ja sam tamo napravit ću sve da do tog vjenčanja ne dođe i da ne bude oženjen muškarac.

Seks i seksualno zadovoljstvo nisu iste stvari. Štoviše, seksualno zadovoljstvo može biti kompletno nepovezano sa bilo kakvim seksualnim stvarima, štoviše - jedan od najčešćih primjera toga ti je fantastična hrana koja kod nekih izaziva jako slične reakcije kao prilkom seksa.

Neka je bolna za drugu osobu. Znaš što je bolnije? Provesti vrijeme s takvim. Vidio sam par veza koje su ubijale i jednu i drugu osobu dok se nisu rastali. Jedan primjer je taj gdje su svi govorili kako nisu jedno za drugo, kako je bračna idila trajala kratko, a brak predugo. Danas su i jedan i drugi u braku s drugim osobama, oboje osjetno sretniji. Striptiz klub je tu samo izgovor za stvari koje ne štimaju.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Maki »

Odakle ti percepcija da pleše u krilu? I osim toga to još nije oženjen muškarac - ako prevari curu a ja sam tamo napravit ću sve da do tog vjenčanja ne dođe i da ne bude oženjen muškarac.
Vjeren muškarac...isti kurac. U ozbiljnoj je vezi.
Seks i seksualno zadovoljstvo nisu iste stvari.
Slažem se, ali u ovom slučaju o kojem mi raspravljamo bih rekao da nisu razdvojeni. Jer tebi u striptiz klubu zadovoljstvo ne izaziva biftek, nego gola žena koja tu pleše ispred tebe.
Neka je bolna za drugu osobu. Znaš što je bolnije? Provesti vrijeme s takvim.
Potpuno se slažem, ali isto tako tvrdim da samo zato što je ta neka situacija dovela do toga da neko shvati da srlja i da treba napraviti odluku koja je za dobrobit obe osobe, ne znači da je ta situacija dobra.

A sad generalno, mislim da se previše stvari opravdava tim blanketom "povjerenje". Regan je davno rekao "trust, but verify". Povjerenje treba imati jebeno dobre granice i nipošto ne smije biti slijepo. Naravno, ne trebaš biti patološki ljubomorni krele, ali isto tako imaš pravo od svog partnera ili partnerice očekivati da sebi ne dozvoli da se nađe u potencijalno "opasnim" situacijama. Jer, ljudi su grešna bića, časa vina gore dole i eto ti.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

Ovo što ti pričaš je sve akademski ;) ne i sa podlogom prakse

Ja nemam problema ako se ona nađe u takvim situacijama. Zato što znam što će napraviti. Ako moram paziti da se ne nađe u takvoj situaciji i ako moram paziti da će nešto napraviti nakon jedne čašice vina (i tu pričaš akademski) onda je nešto prilično trulo od prije.

Znači ti bi od cure koja ke ošla frendici na momačku i di se pojavio striper tražio da se pokupi i ode, zato što je to potencijalno opasna situacija. Ako ti je odgovor da onda je to jako sebično.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Maki »

Zato što znam što će napraviti.
Ne, ne znaš. Bukvalno ne možeš znati. Možeš vjerovati. Vjerovali su mnogi. Vjerovali sami sebi čak.
Ako moram paziti da se ne nađe u takvoj situaciji i ako moram paziti da će nešto napraviti nakon jedne čašice vina (i tu pričaš akademski) onda je nešto prilično trulo od prije.
Ne moraš ti paziti, mora ona. Na njoj je da spriječi da se nađe u takvoj situaciji. Naravno, i ti moraš sebe paziti.
Znači ti bi od cure koja ke ošla frendici na momačku i di se pojavio striper tražio da se pokupi i ode, zato što je to potencijalno opasna situacija.
Ne bih tražio da se pokupi i ode. Ona nije moje vlasništvo i ja joj nemam pravo ništa zabraniti. Naravno, ima tu tona faktora. Recimo nije isto ako se desi ta situacija i tvojoj curi bude neugodno, ali iz poštovanja ostane i ako ona krene slinit po striperu i ispipavati ga. Ako je ovo drugo onda bih jednostavno preispitao vezu jer bi se ispostavilo da imamo potpuno drugačiji sklop vrijednosti.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ne, ne znaš. Bukvalno ne možeš znati. Možeš vjerovati. Vjerovali su mnogi.
i opet ti kažem, nađi curu pa govori. zato što je odogovr na ovo pitanje - da znam. I da se ovog trena dogodi takva situacija ja znam što bi ona napravila.

I ne bi me smetalo ni da vrišti za njim, niti da mu stavlja novac u gaće. Zato što znam da je sve to bezazleno i da je to dio showa. Više bi me smetalo da kaže da je stajala iza kao drvena marija dok su se svi ostali zabavljali. Da propusti zabavu samo zato da ja ne bih posmilio kako me vara?
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Maki »

i opet ti kažem, nađi curu pa govori. zato što je odogovr na ovo pitanje - da znam. I da se ovog trena dogodi takva situacija ja znam što bi ona napravila.
A ja tebi opet kažem da bukvalno NE možeš znati šta će druga osoba napravit. Ne možeš znati šta ćeš ti napraviti, a kamoli neko drugi. Ili ti misliš da je svako ko ga je partner prevario znao da će ga prevarit? Daj molim te. Trust but verify sveto pravilo i ne samo za veze, već za sve.
Da propusti zabavu samo zato da ja ne bih posmilio kako me vara?
Ja bih rekao da je stavljanje ruku u gaće drugog muškarca već prevara. Jer pazi, u svakoj drugoj situaciji bi bilo. Ne vidim zašto je različito u ovoj, pogotovo jer i tu postoji izbor. Ne moraš staviti striperu ruke u gaće i ne moraš striptizetu hvatat za sise jer je to dio showa.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

Ne stavlja se ruka u gaće nego staviš novac sa strane.

Ja ti kažem da znam što će druga osoba napraviti. Zato što znam s kakvom sam osobom i zato što je poznajem. Pa ne bih bio s osobom za koju svakih 5 minuta mislim da će me varati (onda je ili problem u meni pa sam ludo ljubomoran ili u njoj)

I opet se svodimo na to da ti pričaš samo akademski. Bez ikakva iskustva.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Maki »

Okej, pričam akademski, to nijednu moju poentu ne čini netačnom. I iskreno ne vidim kakvo mi iskustvo treba da znam da nikome ne trebaš slijepo vjerovati. Pa ja samom sebi ne vjerujem slijepo, a kamoli nekom drugom.

I pazi, ja nikad nisam rekao da ti trebaš svakih 5 minuta misliti o tome da li će te cura prevarit, ja sam samo rekao da nije nerazumno očekivati da tvoj partner napravi neke korake da smanji mogućnost da se nađe u situacijama koje lako mogu otići na krivu stranu. Nisam rekao da je ti trebaš na išta prisiljavati, upravo suprotno: rekao sam da niko nema pravo zabraniti. Šta je tu tačno toliko loše?
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

@Maki Ti si jedan inteligentan mladić, svi tvoji navodi su tačni, sa religijske strane, sve je to lepo, ali postoji i praksa, ne možeš baš sve smatrati prevarom, mnoge stvari možeš shvatiti i kao zabavu.
@Sherpa je naveo da bi pustio svoju ženu na devojačko, gde bi bio i striper, što poštujem, uradio bih isto.
Jedno je šta će da pomisli kada vidi tog stripera, drugo je kako će se ponašati. A na njemu je da joj veruje, uostalom, žene nisu naši robovi, niti smo mi njihovi.
Ako ćeš u braku postavljati pravila, onda oboje kožete da se odreknete mnogih prijatelja, u dugoj vezi ćeš poželeti da izadješ sa prijateljima negde, ali poželeće i ona sa drugaricama, pa sad vidi, ili oboje izlazite, svako sa svojim društvom, ili sedite kuci i izlazite isključivo zajedno.
Treba ljudima dati prostora za zabavu, a ako neko hoće da te prevati, prevariće te u liftu dok izlazi iz zgrade, u kući dok si na poslu....
Dobar odnos je razumevanje i poverenje medju partnerima.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

Apsolutno je nerazumno. Ako joj vjerujem da me neće prevariti onda je tako svjedno što radi, zato što ne postoje te opasnosti o kojima ti pričaš.
slika
Odgovori