Politika

Nasumični razgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Sherpa »

Imaš još neš u post iznad editirao pošto sam zabpravio :)
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10297
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Politika

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST A ti nabrojani će postupiti drugačije nego Trump zato...?
jer ih same stranke i mainstream mediji ne vrte kao druge politicare, a kada govore o njima, obicno su smear-ovi. Što govori sve što trebaš znati.
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ista stvar je bila s Trunpom pa vidi ga sad :lol: :lol:
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Politika

Post Postao/la emirates »

Ne bas, Trump je dobijao tonu medijskog prostora. Bilo je onih koji su ga pljuvali, ali je bilo dosta onih koji su navijali za njega, neki zbog licnog interesa, neki zbog toga sto dijele njegovo misljenje, neki jer ne vole Clintonicu, i onih koji su ga pljuvali. Neovisno o tome, svi su znali njegovo misljenje o svemu.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Sherpa »

Ja i dalje mislim kako je on primarno oportunist koji je našao nišu na temelju koje jw dobio izbore. Da nije on toliki rasist koliko ga optužuju koliko mu je to pasalo da postane predsjednik.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Cilja sam više na to da je i on obećava sve pod suncem a nije baš puno toga ispunija
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Politika

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST elju koje jw dobio izbore. Da nije on toliki rasist k
Liberalima je svako rasist i literally Hitler ako se ne povinuje njihovoj izopačenoj dogmi.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ma Trump nije ni rasist ni seksist samo zna šta reć da izigra ljude i ima dobar slogan, tu ti je 90% kampanje :lol:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Politika

Post Postao/la Maki »

Ma liberali su 2016. svršavali na ideju prvog ženskog predsjednika i mislili su da će vještica osvojiti izbore samo zato što je žena i zato što je ona "progresivna". Trump ih je sjebao lel. I neka je.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10297
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Politika

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Ista stvar je bila s Trunpom pa vidi ga sad :lol: :lol:
Trump je bio Republikanac, a ne Demokrat, stoga je normalno da ce ga liberalni mediji pljuvati + ovo kaj maki veli o Killary
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Ista stvar je bila s Trunpom pa vidi ga sad :lol: :lol:
Trump je bio Republikanac, a ne Demokrat, stoga je normalno da ce ga liberalni mediji pljuvati + ovo kaj maki veli o Killary
Pljuvali su po njemu i "njegovi." Niko ga nije tia. Osim glasača jel :lol:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Politika

Post Postao/la Maki »

Pa upravo to pljuvanje ga je i ojačalo. Jer ga nisu konstruktivno pljuvali već u tipičnom libtardskom stilu su ga proglasili rasistom, seksistom, ovakvim, onakvim. I normalno da su ljudi skontali: pa jebote ovi mu ustvari ništa ne kontriraju.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Politika

Post Postao/la emirates »

Izvinit cete, ali njegovu poziciju jasno mozes definirati kad je branio neonacisticku povorku sa recenicom 'ima losih ljudi na obje strane'. Neovisno o tome da li on to zaista misli ili ne, lik daje podrsku takvoj sorti i time ih afirmise. Da li se on privatno slaze sa tim ili ne je skroz nebitno u tom trenutku.
Hillary je bezveznjakinja i zbog toga je on dobio. Nacin na koji svi populisti dobijaju izbore. Kao predsjednik nista novo nije napravio, osim da voli skidati sudije i tuzitelje koji mu ne odgovaraju i koji se petljaju u njegov posao. Diplomata je nikakav. Koliko god status quo da je los, mijenjati ga bukvalno bilo cim ne vodi na bolje, moze samo na gore.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Sherpa »

@emirates i dok se slažem s tobom da je prilično jasan bio, sama rečenica da ima loših na obje strane je manje-više uvijek točna, samo eto, ne i po pitanju izjednačavanja

Amerika je u jednog grozno situaciji, pogotovo kada pogledaš gledanje na povijest iz današnje perspektive. Gdje se ruše statue generalu Leeu, zbog ropstva, no zaboravlja se da ih je i prvi predsjednik imao. Suditi čjude tog vremena po standardima današnjeg nije fer. Ja ne želim da mene i moje suvremenike netko sudi po standardima koji će biti za 100 godina.

Takva Amerika je puna svega i svačega, kao i ljudi koji se ne slažu s takvim ponašanjem te se mnogi od njih nepravedno nazivaju rasistima i zatucanim bijelcima - to je ono na što je Trump dosta igrao. Pošto je jako veliki broj ljudi etiketiran bez razloga. (Ne osporavam, ima rasista)

A da ne kažem kako su mediji cijelo vrijeme govorili hoće li trumpovi pristaše prihvatiti njegov poraz i protestirati. A na kraju su pristaše hillary napravili upravo to za što se druga strana prozivala.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Politika

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOSTGdje se ruše statue generalu Leeu, zbog ropstva, no zaboravlja se da ih je i prvi predsjednik imao.
False equivalence. Konfederacija se borila da se ropstvo sačuva. Cijelo postojanje Konfederacije je bilo samo zbog ropstva. To se ne može reći za SAD.
Odgovori