Roman Reigns

Tribal Chief

Petkom na FOXu
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Roman Reigns

Post Postao/la HunterDX »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST Meh, ne bi oni dobro bookirali heela koji se skriva iza autoriteta jer bi pošli chickenshit heel rutom. Ali lik koji ruši sve pred sobom i nasilno zgazi cijeli roster i koristi veze u upravi da se izvuče bio bi sasvim druga priča
Ne bi morao da bude ni toliko u heel ulozi, treba samo da razbija, a da opet gubi od jakih likova kada treba.
Ali bih ga više držao kao miljenika kompanije, ne kao ulizicu.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Roman Reigns

Post Postao/la Maki »

TheBesir je napisao/la:Bolje je neka ide na Kofija nek mu skine titulu ako već to žele.Nikako mi se ne svidja kao champ.
Kofi je jedini od velike WM 35 trojke koji je dobio iole dobar booking. Ne sjajan, ali je predstavljen prilično jako i feudovi su mu okej. Ovaj poraz na Rawu od sinoć mu je prvi poraz od Manije.
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Roman Reigns

Post Postao/la TheBesir »

Ne kažem da ima loš booking,jednostavno mi se ne sviđa.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Roman Reigns

Post Postao/la HunterDX »

Kofi jeste najbolji Champ trenutno, može i on bolje, ali ga nisu upropastili.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Roman Reigns

Post Postao/la Maki »

Zapravo sam iznenađen Kofijevim bookingom. Očekivao sam da bude kao Mysterio, neko kome su morali dati veliki WM moment, ali su ga onda bookali kao slabića sa world pojasom. Pogotovo jer Kofi nije neko koga je Vince tradicionalno vidio kao champa (khm...koža...khm).
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Roman Reigns

Post Postao/la HunterDX »

Celog života se uči, možda je u kasnim godinama naučio... crna,žuta,bela koža, sve je to čovek i svako ima svoju vrednost.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Roman Reigns

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Celog života se uči, možda je u kasnim godinama naučio... crna,žuta,bela koža, sve je to čovek i svako ima svoju vrednost.
S obzirom na njegov booking, ne bih rekao da je naučio.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Roman Reigns

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Celog života se uči, možda je u kasnim godinama naučio... crna,žuta,bela koža, sve je to čovek i svako ima svoju vrednost.
S obzirom na njegov booking, ne bih rekao da je naučio.
Znajući Vincea, dobro je što je face crnac uopšte champ.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Roman Reigns

Post Postao/la Maki »

Pa to i kažem, čudno mi je što je Kofi ovako jako bookan. Očekivao sam da će prvom prilikom izgubiti pojas.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6878
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Roman Reigns

Post Postao/la crocop97 »

Vince se možda bavim onim svojim football projektom i zaboli ga šta se događa :icon-mrgreen:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Roman Reigns

Post Postao/la Maki »

I asked, "do you think it's good that a company like AEW exists and might present some form of competition for WWE?"

Reigns responded:

"I'll just say this. It's all so new and it was what it was with Ambrose leaving and popping up over there... Competition? No, there's no competition. WWE, we know exactly what we're doing. We have the best talent in the world. There's no comparing, I say that with firm confidence, all the way from the top to the very bottom. .. We are world class all the way through."

Reigns added, "Is it another option? Sure." For wrestlers around the world and in the locker room, (even WWE's) AEW is "another option and another place to get a cheque."

He finished with, "I'm never against optimism but I think you have foolish thoughts if you really think there's a comparison or actual competition. Just an option, which isn't a bad thing."
thesportster
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Roman Reigns

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Pa nije u krivu, barem za sad.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Roman Reigns

Post Postao/la Maki »

Naravno da nije u krivu, ali je interesantan kontrast između njega i Setha. Obojica su branili WWE, ali Rollins se ponašao kao derište na twitteru.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Roman Reigns

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Da Roman je ispa puno zreliji, dapače reka je nešto šta bi reklo lice kompanije :mrgreen:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Roman Reigns

Post Postao/la Sherpa »

ček, nikom nije palo na pamet da je njegov intervju gašenje seth rollins vatre. to je prvo što sam ja pomislio
slika
Odgovori