Seth Rollins

The Man

Zabava ponedjeljkom
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la Melloo »

Vala glupa mu je izjava
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la AlenB »

Lik mi se zgadio u roku tri dana. Prvo sa svojim twitter izjavama a sad i ovo. Kakav plitak potok.

------------------------

Seth Rollins says He loves Jon Moxley But took his ball and went home....

Sports Illustrated Media Podcast recently spoke to Seth Rollins where his former Shield brother came up in the conversation.

“Ambrose can do what he wants. He’s a big boy, he’s got his big boy pants on. He can go out there and say whatever he wants, but the bottom line is not everybody’s equipped to handle the rigors of WWE and the schedule and how it affects you mentally and emotionally. And Ambrose gave everything he had to the company for the entire time he was here. He put his heart and soul into the travel, into the schedule, into the injuries, into the work in the ring and all that stuff. But at the end of the day, he took his ball and he went home, or he went elsewhere at least. And I think it’s a little presumptuous of him to get on a podcast and talk down about the company that gave him such an opportunity.”

“And like I said, I love the guy. I love him, I’ll always love him, but at the end of the day, we just share different perspectives about what we want out of life and about where we’re at in our own lives. I hope that he does well. I’ve kept enough tabs on him to know that he’s doing super well for himself right now and I’m happy for that, but I just don’t think there’s any reason to hop on a soapbox and complain after the fact. You need to take the first step, and that’s looking in the mirror and asking yourself did you do every single thing you possibly could to make yourself and your situation what you want it to be, and if the answer is yes you did, then you can go elsewhere and complain. If that’s where he’s at mentally then go right ahead, but if he hasn’t done that, he hasn’t looked in the mirror and made that decision, then maybe he should think about that. That goes for any other disgruntled talent past or present.”
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5109
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la ante »

Korporacijski-nastrojen odgovor. Meni zvuci kao shillanje. Kako god okrenes, ispao je masovni supak.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la Maki »



Jebeno koji kurac je sa Rollinsom? Okej brani svoju kompaniju, normalno, to ti je posao kao world championa, ali Rollins se ponaša kao pijanac koji se hoće svađati sa svima.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la Rio146 »

Builda heel turn
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la Maki »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Builda heel turn
Nema mi to smisla.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Nekoga je Moxley worka u shoot i zivi mu u glavi rent free 24/7. Nek ga neko spusti na zemlju i pita kad mu je Meltzer zadnji put da pet pahuljica :lol: :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la Sherpa »

I’ve sat back and watched idiots with no clue talk poorly about the place I dedicate my life to EVERY HOUR OF EVERY DAY.
------------------------------------------
zanimljivo, lako je zaboraviti da si u jednom trenutku i ti bio na indy sceni, da ti je roh dao priliku prije nego ti je wwe dao priliku. da bez svih tih 'likova koji nemaju pojma sa indy scene' ti ne bi bio danas tu gdje jesi.

premda je ovo možda i shot na alvareza, pošto je sam kazao da ga je seth blokirao, premda nema pojma zašto je to napravio. a kaazti da alvarez nema pojma... sori, ali mislim da je jako mali broj ljudi koji zna i koji ulaže toliko u wrestling koliko alvarez.

I da, za kraj - The level I perform at on constant is untouchable - kaže čovjek koji po pitanju mečeva je vjerojatno u najgorem trenutku u karijeri. o čovjeku kojeg krasi također reputacija da nije baš najsiguraniji radnik (cena, sting), koji je kroz karijeru imao malo more poteza koji su izgledali kriminalno kada ih je izvodio (pedigre recimo)
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la Melloo »

Ulizuje se vrhu kompanije.Simple
Strah da ga ce opet Romana stavit ispred njega
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Teorija, s obzirom da Roman nije top guy Trips ili neko su Sethettyu rekli da mora postat backstage lider, pogotovo ako su price o losem moralu istinite, i ovo je rezultat toga.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST pogotovo ako su price o losem moralu istinite, i ovo je rezultat toga.
jel teb jasno koliko je ovo kontraproduktivno, ko komarce lovit sačmaricom
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST pogotovo ako su price o losem moralu istinite, i ovo je rezultat toga.
jel teb jasno koliko je ovo kontraproduktivno, ko komarce lovit sačmaricom
Itekako, samo teoriziram al s obzirom da prije nije ima ovakve ispade (bar koliko ja znam).
Drugi odgovori koliko god realniji su predepresivni :mrgreen:
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la Melloo »

SAd nasao odgovarat WAde Kelleru :mrgreen: Kod Jericha na casove workanja publike
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la Rio146 »

Becky is gonna kill you

Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la Maki »

Al bukvalno mi nema smisla. Njegova cura je više puta kritikovala WWE booking zbog nefokusiranosti i stalnog mijenjanja, a on ih brani. Zar je lik toliko u svom svijetu?
Odgovori