Stomping Grounds

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Stomping Grounds

Post Postao/la TheBesir »

KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST Hoce li da bude kockarnica?
mrziš li ti toliko Wulfa?
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Stomping Grounds

Post Postao/la AlenB »

isuse kockarnica zaboravio sam evo sad ću sastaviti
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Kockarnica - Stomping Grounds 2019

Post Postao/la AlenB »

slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Kockarnica - Stomping Grounds 2019

Post Postao/la Wulf7X »

Holly fuck ovo sutra :shock:

mislio sam nekad u julu pre SummerSlama :roll:
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Stomping Grounds

Post Postao/la DVW »

Znam da nikoga nije previše briga za ovaj PPV, ali kao i uvijek mene zanima ishod i uzbuđen sam, ne sumnjam da će biti dobrih matcheva. Ne bi propustio zamjenu za Backlash sa cool pokličom poput kick ass and take names da se nije prodala nijedna karta. Moje predikcije su Kofijev retain, Drewova pobjeda uz pomoć Shanea, Beckyn retain i Bayleyna pobjeda via DQ. Plus Bryan i Rowan dobijaju mašineriju, Ricochet postaje US Champ dok će Kanađani i New Day biti na pre-showu što nikad ne gledam. Ono što je najteže predvidjeti ovdje je Universal title match. Sve je otvoreno. Arenu kao Champovi mogu napustiti i Seth i Corbin i nažalost Lesnar. Ko je sudac ako on nije ne znam. Sumnjao sam na Stylesa, ali njega opet planiraju na neki način povezati sa Good Brothersima tako da vjerovatno nije. Uglavnom čekamo jutro da saznamo. Ne bi trebalo biti dosadno.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Stomping Grounds

Post Postao/la Sherpa »

jericho:

"This match, to me, once again is one of the problems with WWE and maybe one of the reasons why tickets haven't sold well in Tacoma," Jericho said. "We just saw this match two weeks ago at Super [Show Down]. The classic thing is my neighbor is a good guy too, [that] doesn't mean [Corbin] should be headlining pay-per-views over and over again."


"There's heat, there's go-away heat, there's this guy isn't ready heat," Jericho explained. "Corbin [is a] solid worker, solid personality, great guy. I don't think he's ready for the main event especially when you got Samoa Joe four or five matches down working for the United States Championship. Flip-flop it. Let Corbin work his way up through the ranks and let a guy who is a legit proven headliner who has drawn money. I know you're not suppose to say TNA in WWE but let's be honest, the biggest pay-per-view in TNA history was Kurt Angle vs. Samoa Joe. Joe can walk the walk and talk the talk. I think Corbin is still learning. I think the difference in this one is that there's a special guest referee that's going to be chosen by Corbin."
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Stomping Grounds

Post Postao/la Maki »

Ne bih ja više stavljao Joea u feudove za world titulu ako mu je ne planiraju dati.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5109
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Stomping Grounds

Post Postao/la ante »

Stvar je u tome sto Corbin nikad nece biti draw
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Stomping Grounds

Post Postao/la Sherpa »

ante je napisao/la:QR_BBPOST Stvar je u tome sto Corbin nikad nece biti draw
Ja isto mislim, ali da je pet godina bio jako mid carder, s par pamtljivih programa, imao bi veće šanse nego ovako
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Stomping Grounds

Post Postao/la Maki »

ante je napisao/la:QR_BBPOST Stvar je u tome sto Corbin nikad nece biti draw
Niko u današnjem WWEu neće biti draw jer kompanija nikome ne daje šansu da to postane.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Stomping Grounds

Post Postao/la Melloo »

Niko danas u wrestlingu nije draw opcenito.Apsolutno niko ne moze prodat karte sam ili dignut gledanost.
u 2019 draw je product a ne ljudi
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Stomping Grounds

Post Postao/la Maki »

Istina, ali je očito i da kompanija namjerno ograničava nečije mogućnosti. Punk postao previše popularan, odmah poraz od Tripsa i hlađenje, Bryan dostigao vrhunac na WM 30, odmah feud sa Kaneom i squash na SummerSlamu (nije se dogodilo, ali je trebalo), Lynch dostigla vrhunac na WM 35, feud sa Lacey. Hlade bilo koga ko postane previše popularan, a ovi gore nisu jedini primjeri. Mislim da Vincea puca paranoja jer ga je do sada svaka superzvijezda ispalila na neki način.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

WWE Stomping Grounds 2019 predviđanja

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Stomping Grounds

Post Postao/la Melloo »

Ma to vidim.Sav booking je oko toga da niko ne ode skroz over.Niko ne smije.Svi su tu negdje isti level i kompanija je kao draw.wwe je draw.
Zato i svi imaju iste gimmicke, rade iste promoe.od 100 ljudi na main rosteru, imas 5,6 razlicith ljudi x20
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Stomping Grounds

Post Postao/la Maki »

Ajde sada ozbiljna predviđanja pred PPV:

- očekujem da Shane bude Corbinov sudija jer će se to moći povezati sa njegovim feudom sa Romanom. Vjerujem da će Shane i Corbin pokušati da screwaju Setha, ali će onda Roman spasiti svog Shield brata i Seth će odbraniti

- Kofi vs Dolph će vjerujem biti dobro, ali će meč patiti jer Zigglera više niko ne smatra kredibilnim izazivačem. Lagani retain za Kofija.

- Becky vs Lacey će biti loše. Lynch ne radi dobro kad je u ringu sa nekim ko nije 4HW/Asuka i to se vidjelo i na MITBu, pa ne vidim zašto će ovdje biti drugačije. Mislim da će Becky odbraniti, ali ne bi me čudilo da Lacey uzme.

- Bayley vs Alexa će takođe biti loše, ali se nadam da će Bayley izvući nešto iz Alexe, no sumnjam. Većina meča će se vjerujem fokusirati na odnos Alexe i Nikki. Očekujem Alexinu pobjedu, jer ono...plavuša sa umjetnim sisama.

- Joe vs Ricochet bi mogao biti MOTN, ako ne sjebu nekakvim lošim bookingom. Joe brani. I da, koliko je licemjerno to što kad su Toni Storm procurili videi twitter je brujao sa #supportToni, a kad se to desilo Ricochetu muk. Ali...gender equality.

- Bryan/Rowan vs Heavy Machinery ne znam. Heavy Machinery su comedy act, ali to su bili i u NXT pa su ipak izgledali kredibilno. Naginjem retainu, a i više bih volio da Bryan i Rowan dobiju. Daniel je idalje jedan od najboljih heelova u kompaniji pa bih radije da ima barem nekakav pojas.

- Roman vs Drew ima potencijala, ali je ovo očito meč da Roman povrati momentum nakon poraza u Saudiji. Roman osvaja.

- New Day vs SamiKO će vjerovatno biti okej, ali ne znam...booking Owensa i Zayna je čudan. Flip floppaju, čas bi trebali biti nekakve prijetnje, čas su jadnici i to tako ide već godinama. New Day će uzeti, to je sigurno.

- Cruiserweighti...eh, znam da se svi žalimo što su na preshowu, ali sad kad je Nese šampion mislim da i zaslužuju tamo biti. Nadam se toliko Gulakovoj pobjedi, ali sumnjam. Taj je čovjek do sada jedno 4 puta trebao osvojiti taj CW pojas, ali nikako da mu daju. Sumnjam da će ovdje biti drugačije.

Sve u svemu...PPV će vjerovatno dostaviti nekoliko solidnih mečeva, ali problem je što su 4 teoretski najvažnija meča (WWE, Universal i ženski) veoma loše bookani i u njima učestvuju ili nekredibilni ili jednostavno loši kečeri. Undercard će čak biti i dobar usudio bih se reći, ali kad dođemo do većih mečeva očekujem trainwreck.
Odgovori