Rukomet

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

Što je Vardar napravio u drugom poluvremenu. Nadoknadio minus sedam.

Kako mi je drago što su i barca i psg flopali. Apsolutno drago.

Bit će super finale sutra. Vardar vešprem.

Odlična, odlična, odlična sezona.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

Karačić igra fantastično, i onda se sjetim kada ga u važnim utakmicama červar držao na klupi i dođe mi plakati
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

Klub koji možda dogodine neće ni postojati zbog financijskih problema je upravo postao prvak Europe. Vardar, dva put u tri godine
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Cenation Leader »

Ukljucio sam se tek zadnjih desetak minuta. Bravo za Vardar, kakvo srce kakva strast, jako mi je drago zbog njih.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Karačić igra fantastično, i onda se sjetim kada ga u važnim utakmicama červar držao na klupi i dođe mi plakati
Ne fantastično, mvp finala

Tek me sada srce boli :(
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

Lazarov u tekstu na indexu:

U Barceloni sam igrao četiri godine. Barcelona je najtrofejniji klub u povijesti, sportska institucija i idealan klub za igrati kad je sve u redu i kad se pobjeđuje. Problem nastaje onog trenutka kad se u momčad uvuče panika, kad protivnik krene topiti prednost. Onda se Barcelona pogubi. Sjećam se da smo prije nekoliko godina protiv Flensburga nekoliko minuta prije kraja imali pet-šest razlike i uspjeli smo izgubiti. Međutim, nije to samo problem rukometne sekcije Barcelone. Tako je i u košarci i nogometu. Pogledajte što se Barceloni dogodilo u posljednje dvije sezone u Ligi prvaka protiv Rome i Liverpoola. Nakon prvih dvoboja imali su golemu prednost, a onda su se raspali kad su počeli primati golove. Barcelona je savršen grad za živjeti, Barcelona je više od kluba, ali jako je teško igrati u Barceloni. Pritisak je strašan. Tamo se priznaje samo prvo mjesto. Sve ostalo je za zaborav. S takvim pritiskom nije se lako nositi i zato u takvom klubu mogu opstati samo izuzetno karakterni igrači.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Melloo »

Pobjedili CEsku u Ceskoj i idemo na EP

Zabi Karacic za pobjeud iako smo ga hejtali cijelu utakmicu jer je odigrao uzasno :mrgreen:
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la emirates »

Golema je ovo stvar. Obzirom da imamo savez samo na papiru, nakon onog sranja sa spiskom i ogrome demoralizacije u svlacionici, dobiti Bjelorusiju i Cesku u gostima za plasman na Euro je odlicno!
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Melloo »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Golema je ovo stvar. Obzirom da imamo savez samo na papiru, nakon onog sranja sa spiskom i ogrome demoralizacije u svlacionici, dobiti Bjelorusiju i Cesku u gostima za plasman na Euro je odlicno!
Ceska je bila šesta na proslom EP a zdrahala u najboljem timu i najbolji strijelac.Bjerlorusija ima igrace koji su igrlai na final 4 lige prvaka.
Dobit ih u gostima za nas je odlicno :D
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la emirates »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST Golema je ovo stvar. Obzirom da imamo savez samo na papiru, nakon onog sranja sa spiskom i ogrome demoralizacije u svlacionici, dobiti Bjelorusiju i Cesku u gostima za plasman na Euro je odlicno!
Ceska je bila šesta na proslom EP a zdrahala u najboljem timu i najbolji strijelac.Bjerlorusija ima igrace koji su igrlai na final 4 lige prvaka.
Dobit ih u gostima za nas je odlicno :D
Pa to kazem. Gledao sam komentare i dosta ih je kenjalo po timu zato sto igraju lose. Jbg, u takvoj grupi imati cetiri pobjede je bilo samo u rangu fantazije. Jest da mozda nije ni Ceska igrala na vrhuncu snage, ali nebitno skroz. Glupo mi je omalovazavanje uspjeha, pogotovo nakon svega sto je bilo sa repkom u zadnje vrijeme. Njima svaka cast, jer nakon onoga prosle godine bih totalno razumio da su se neki od njih povukli iz repke na licu mjesta.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

Svi sudionici Europskog prvenstva (24): Austrija, Belorusija, Bosna i Hercegovina, Hrvatska, Češka, Danska, Francuska, Njemačka, Mađarska, Island, Latvija, Crna Gora, Nizozemska, Makedonija, Norveška, Poljska, Portugal, Rusija, Srbija, Slovenija, Španjolska, Švedska, Švicarska, Ukrajina.

ex-yuga ide na prvenstvo, tako bi mogli nazvati ovaj euro :D
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Melloo »

Sherpa je napisao/la:Svi sudionici Europskog prvenstva (24): Austrija, Belorusija, Bosna i Hercegovina, Hrvatska, Češka, Danska, Francuska, Njemačka, Mađarska, Island, Latvija, Crna Gora, Nizozemska, Makedonija, Norveška, Poljska, Portugal, Rusija, Srbija, Slovenija, Španjolska, Švedska, Švicarska, Ukrajina.

ex-yuga ide na prvenstvo, tako bi mogli nazvati ovaj euro :D
Vi se jedini izdvajate, slovenija malo ispred a ostali svi tu negdje :D
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

jebiga, mi smo u rukometu top tier. jeste da smo malo pali i da su nam rezultati slabiji - ali nismo iznenađenje za prvenstvo ili dva, nego smo stalno tu i stalno možemo dobivati ostale top reprezentacije. Više me brine hoćemo li još dugo tu biti, pošto je trend lagano negativan.

slovenci uvijek imaju zanimljivu ekipu

ajmo vidjeti oćel euro 24 donijeti štogod za razvoj rukometa. ja se iskreno nadam da hoće - pošto imamo 3 debitanta i priliku da se lakše kvalificiraju ekipe koje do sada nisu. plus, gledam da je ždrijeb skupina krajem mjeseca
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Melloo »

Nije neka velika razlika izmedju ekipa koje bi se kvalificiraj i ostvari nizak rezultat te ovih koje se prvi put kvalifikuju.Sve je to tu negdje.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

Zato i kažem da će biti zanimljivo vidjet hoćemo li imati kvalitetniji euro zbog toga. U nogometu se to pokazalo malo flopasto
slika
Odgovori