Kako poboljšati WWE žensku diviziju?

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Kako poboljšati WWE žensku diviziju?

Post Postao/la Maki »

čim se netko u penziji bori za titulu odmah dovodim u pitanje koliko je ista važna. a pokazalo se kako nije
Kod mene je drugačije. WWE toliko spama sa part timerima i toliko ih uvijek pusha da sam ja zaista pomislio da će ženske tag titule biti velika stvar kad su ubacili Beth Phoenix u priču oko njih jer sam kontao da neće ubaciti Beth u priču oko nekih nevažnih pojaseva, isto kao što je Lesnar i Goldberg nisu borili za US ili IC titulu. Nisam bio u pravu lol. Ali sam isto tako i znao da će Royce i Kay biti užasne šampionke jer su jednostavno jobberke.
točno, zato što su fanovi wrestlinga polako prestali pratiti, ostali su samo fanovi wwea, kojima je ona super. meni je bila, no kada sam vidio njene titule, njene mečeve (nula dobrih), to što ne želi bumpati (naravno da se ozlijediš kada nemaš pojma kako primiti udarac, što je jebena osnova wrestlinga). ona je u top 5 najlošijih wrestlerki u kompaniji, a ima titula više nego skoro sve cure koje znaju raditi
I plus je njen push manje-više zaslužan za to što je Sasha Banks, jedna od najtalentovanijih žena u WWE, jednom nogom van kompanije.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Kako poboljšati WWE žensku diviziju?

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ali sam isto tako i znao da će Royce i Kay biti užasne šampionke jer su jednostavno jobberke.
To su svi znali. :(
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Kako poboljšati WWE žensku diviziju?

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ali sam isto tako i znao da će Royce i Kay biti užasne šampionke jer su jednostavno jobberke.
To su svi znali. :(
Pa da, ali recimo ljudi na wrestlingforumu i redditu su svršili kad su ove osvojile jer su one kao "pravi tim" a Sasha i Bayley nisu, iako su ove dvije imale više tag pobjeda od Australki, al ajde.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Kako poboljšati WWE žensku diviziju?

Post Postao/la ~MandyRose~ »



WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Kako poboljšati WWE žensku diviziju?

Post Postao/la Maki »

Jebeno mrzim kad likovi na twitteru govore "superstar". Jebemu ako WWE to koristi, ne moraju i fanovi. Govorite "wrestleri".
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Kako poboljšati WWE žensku diviziju?

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Jebeno mrzim kad likovi na twitteru govore "superstar". Jebemu ako WWE to koristi, ne moraju i fanovi. Govorite "wrestleri".
Šta očekuješ od E droneova.

Gledam ovi video i samo mislim koliko je američka publika smeće.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Kako poboljšati WWE žensku diviziju?

Post Postao/la emirates »

IIconicsi ne brane titule i gube stalno non title matcheve. I u zadnjih par sedmica su se izmijesale price prvo trebali sa Asukom/Kairi imati feud, pa onda Alexa/Nikki, i sad kad je Alexa postala izazivacica, njih dvije su ostale da se suse. Majku jebo zensku tag divizju su bolje bookirali kad nije bilo titule, umjesto da bude obratno. :roll:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Kako poboljšati WWE žensku diviziju?

Post Postao/la Maki »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST IIconicsi ne brane titule i gube stalno non title matcheve. I u zadnjih par sedmica su se izmijesale price prvo trebali sa Asukom/Kairi imati feud, pa onda Alexa/Nikki, i sad kad je Alexa postala izazivacica, njih dvije su ostale da se suse. Majku jebo zensku tag divizju su bolje bookirali kad nije bilo titule, umjesto da bude obratno. :roll:
WWE boli kurac za tag timovima, ne vidim zbog čega je ovo čudno. Sumnjalo se od početka da ženske tag titule neće vrijediti ničemu, pogotovo jer ih očito Vince nije ni želio, već su ga Banks i Bayley nagovorile. Mada ja mislim da će Alexa/Nikki biti sljedeće šampionke, čisto da i Alexa bude Two Belts.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Kako poboljšati WWE žensku diviziju?

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Jebeno mrzim kad likovi na twitteru govore "superstar". Jebemu ako WWE to koristi, ne moraju i fanovi. Govorite "wrestleri".
Već su indoktrinirani. I dio wwe universa, nisu oni fanovi :)
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Kako poboljšati WWE žensku diviziju?

Post Postao/la Maki »

Možda bi se mogao napraviti poseban show za žene gdje bi makar ove neiskorištene žene dobile neku priliku da se pokažu. Neka one žene koje su šampionke i u priči za titulu idu i na Raw i na SD gdje već trebaju, ali makar bi i ove žene dobile nekakvu platformu da se pokažu jer očito na glavnim showovima za njih nema smjesta.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Kako poboljšati WWE žensku diviziju?

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Možda bi se mogao napraviti poseban show za žene gdje bi makar ove neiskorištene žene dobile neku priliku da se pokažu
NXT :mrgreen:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Kako poboljšati WWE žensku diviziju?

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST napraviti poseban show za žene gdje bi makar ove neiskorištene žene dobile neku priliku da se pokažu.
pa već imaš main event kojeg nitko ne gleda
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Kako poboljšati WWE žensku diviziju?

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST napraviti poseban show za žene gdje bi makar ove neiskorištene žene dobile neku priliku da se pokažu.
pa već imaš main event kojeg nitko ne gleda
Je, al Main Event se ne reklamira kao ženski show. Uopšte se ni ne reklamira lol.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Kako poboljšati WWE žensku diviziju?

Post Postao/la Sherpa »

Znam ali imaš problem, jel nam treba još wwe programa na tjednoj bazi?
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Kako poboljšati WWE žensku diviziju?

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Znam ali imaš problem, jel nam treba još wwe programa na tjednoj bazi?
:vince: Jel se to mora pitat?
slika
Odgovori