Super Showdown 2019

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Daj bgt kako je kopija? Steel Cage Zigglera i Kofija mora biti duplo bolji od prethodnog. Na Super ShowDownu nije bilo žena. Corbin i Rollins imaju posebnog sudiju što jamči neki novi zaplet. WM rematch Drewa i Romana. Ne sumnjam i da ćemo imati nešto zabavno za US i Raw Tag Team titule pogledavši sinošnji Raw. Ništa nije crno do te mjere da je potrebna ta količina predrasuda.
Revanš do revanša. Priče se nisu pomjerile.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Sherpa »

Znaš zašto tako razmišljam? Zato ako u dvije godine nije bilo showa kojeg bi nekome preporučio onda je prilično pošteno vjerovati kako će raw biti smeće (što skoro svaki je) i kako će ppv biti smeće (što većina je). Ja cijenim svoje vrijeme, i koliko god volio wrestling, ne gleda mi se smeće.

Zašto bi meltzera itko plaćao za to? Čovjek je enciklopedija wrestlinga, zna više nego vjerojatno svi mi zajedno i nije mu zabavno gledati showe loše kvalitete. To radi radi posla.

Osim toga, kada bi otvorio oči i poslušao svoj savjet vidio bi što je wrestling, a ne ovo što wwe servira. No to nije ono što žalosti - ono što žalosti je činjenica da s ponajboljim rosterom u povijesti oni pružaju najgori profram u povijesti.

I opet se vraćamo na to da ti nisi fan wrestlinga nego wwea. A usprkos tome što wwe pokušava indoktrinirani mnoge, wwe i wrestling nisu sinonimi. Wwe je samo jedna od kompanija koja se bavi time, najpopularnija, a kao i mnoge popularne kompanije (vidi McDonald's) i ne pretjerano kvalitetna.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Melloo »

Sve si te meceve vidio.Sta imam gledat isti mec 2 ppv zaredom.I varas se ako mislis da ce stipulacija apsolutno ista promjeniti.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Sherpa »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Daj bgt kako je kopija? Steel Cage Zigglera i Kofija mora biti duplo bolji od prethodnog. Na Super ShowDownu nije bilo žena. Corbin i Rollins imaju posebnog sudiju što jamči neki novi zaplet. WM rematch Drewa i Romana. Ne sumnjam i da ćemo imati nešto zabavno za US i Raw Tag Team titule pogledavši sinošnji Raw. Ništa nije crno do te mjere da je potrebna ta količina predrasuda.
Umotaš li govno u šareni papir ono je i dalje govno.

A otprilike je takav ovaj ppv. Ništa novoga. Čak i ništa zanimljivog, pogotovo zato što dobar booking nije prisutan.

Ja se veselim rematchevima kada je prvi meč eobar, ili kada je priča dobra. Ovdje nije ni jedno
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la AlenB »

steel cage meč - znači da meč može bit još samo gori, ne znam kad je zadnji puta bio dobar steel cage meč, ta stipulacija jednostavno nemaju smisla zbog onih glupih vrata kroz koje nikad niko ne ide kad ima priliku nego idu baš kad znaju da će ih protivnik spriječiti u naumu

netko će bit sudac Corbinu i Sethu - baš mi je ovo razlog da se veselim PPV-u, mislim ovo znači da će meč biti overbookirano sranje koje ja ne bih stavio ni kao meč na WWE Main Event showu, razlog zašto je sudac je taj što Corbin ne može imati zabavan meč na svoju ruku pa će preko specijalnog sudca pokušati učiniti meč zabavnim barem ako već ne dobrim, a zapravo rade meč koji nije dostojan Universal title meča na PPV-u

Roman i Drew - njihov WM meč meni nije bio dobar, a koliko znam i velikoj većini internet fanbasea, plus publika je tamo bila tiha čitav meč što potvrđuje moju tezu, još ovdje postoji mogućnost da se Shane uplete što je dodatni minus

žene - nemam razloga nekako da se veselim, pa vidiš da su i na prošlom PPV-u imale dva-tri meča i osim MITB meča nijedan nije bio dobar, dobivamo revanš Becky i Lacey, njihov prvi meč nije bio dobar tako da ne vidim zašto bi ovaj bio, isto tako Alexa i Bayley su imale grozne mečeve tamo prije godinu dana ili koliko već, tako da se njihovom meču sigurno ne veselim
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12194
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Rio146 »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Daj bgt kako je kopija? Steel Cage Zigglera i Kofija mora biti duplo bolji od prethodnog. Na Super ShowDownu nije bilo žena. Corbin i Rollins imaju posebnog sudiju što jamči neki novi zaplet. WM rematch Drewa i Romana. Ne sumnjam i da ćemo imati nešto zabavno za US i Raw Tag Team titule pogledavši sinošnji Raw. Ništa nije crno do te mjere da je potrebna ta količina predrasuda.
Daj Bože da jedan meč bude preko ***1/2
Yes Sir!
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la DVW »

@Sherpa, WWE i wrestling itekako mogu proći pod sinonime. Hamburger ćeš jesti bio on McDonald's ili ne jer se to jelo mnogo ranije od McDonald'sa dočim wrestling je bio nepoznanica dok ga McMahoni (čitaj WWE) nisu popularizovali. Drugim riječima neuporedivo je. I pretjerano je reći da u dvije godine nije bilo dobrog eventa. Ove godine RR, WM i MITB osim kraja su bili predobri, zavisi ko kako gleda.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12194
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Rio146 »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST zavisi ko kako gleda.
Upravo ovo. Nekome je bilo fenomenalno, nekome najveće sranje ikad. Keep calm and watch Puroresu.
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Maki »

Seth - Corbin - ljudi jednostavno ne vole Corbina. Dosadan je, bio je zabavan kad je tek postao Constable i kad je bio zli sidekick Anglea, ali od kako se Raw vrti oko njega show je otišao u kurac. Niko ga ne želi u priči za titulu, a uvođenje sudije će samo proizvesti overbookani tipični WWE meč.

Kofi - Dolph- sori, al Ziggler jednostavno nije kredibilan izazivač za WWE titulu u 2019. Nijedna stipulacija to ne može promijenit. Ziggler je kredibilitet izgubio još negdje 2014.

Roman - Drew - ljudima se ovo ne sviđa jer sve ukazuje da će ovo biti onaj "Big Dog overcomes the odds" meč. Reigns je izgubio od Shanea pa nema šanse da izgubi i od Shaneovog potrčka. Ljudima je dojadilo da tona potencijalnih zvijezda ode u kurac jer Roman mora uvijek biti jak.

Becky - Lacey - isto kao i u prethodnim mečevima, ljudi ne žele Evans u igri za titulu. Ona je samo još jedna u nizu plavuša koja izazivaju erekciju kod Vincea pa ih pusha do neba.

Bayley - Bliss - jel se treba ovdje šta pričati? Sav momentum koji je Bayley skupila od MITB-a nestaje čim je Alexa neizbježno dobije po trilioniti put.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Sherpa »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST WWE i wrestling itekako mogu proći pod sinonime. Hamburger ćeš jesti bio on McDonald's ili ne jer se to jelo mnogo ranije od McDonald'sa dočim wrestling je bio nepoznanica dok ga McMahoni (čitaj WWE) nisu popularizovali.
ajde molim te bez ovih izjava. wrestlinga je bilo prije wwea i bit će i nakon wwea

bruno samartino se okreće u grobu na ovakve izajave, i ne samo on
DVW je napisao/la:QR_BBPOST Ove godine RR, WM i MITB osim kraja su bili predobri, zavisi ko kako gleda.
uzmi pogledaj njpw bosj finale pa reci ovo nakon što odlgedaš, molim te. čak ne moraš gledati ni čitav event samo zadnja tri meča.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ziggler je kredibilitet izgubio još negdje 2014.
slažem se, i jedino što je dobro imao nakon onog ss sa stingom je meč s mizom u priči da stavlja karijeru na liniju - to je bilo vrhunski odrađeno, pa su onda program naglo prekinuli
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la DVW »

@Maki

1. Corbin će očito biti Champ. Nije obožavan, ali je solidan u ringu i trudi se. Ako nešto bude od njega biće mi drago. Sa sjajnim tehničarom poput Rollinsa on može napraviti dosta dobar match. Tako je bilo na ShowDownu, tako će biti i na Groundsu, sa nekim sudijom posebnim sigurno i bolji.

2. Ziggler možda nije kredibilan i tranzicijski je izazivač pred SummerSlam, ali to ne umanjuje njegov ring skills kojeg on i Kofi imaju otprilike isto dočim Steel Cage jamči minutažu dvojici odličnih performera kojima niko neće smetati što je i potrebno sa njihovom in-ring hemijom stvorenom kroz godine.

3. Roman će dobiti Drewa, so what? Ništa Drewa to neće koštati jer i njemu planiraju dati World titulu u bliskoj budućnosti samo još ne znaju kako ga ubaciti u neku priču. Do tad je Shaneovov kako kažeš potrčko. Kad prilično parira Romanu to može biti samo plus. Njihovi matchevi obično ne budi dosadni.

4. Becky retaina u solidnom matchu

5. Bayley retaina u solidnom matchu
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la AlenB »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Sa sjajnim tehničarom poput Rollinsa on može napraviti dosta dobar match. Tako je bilo na ShowDownu, tako će biti i na Groundsu, sa nekim sudijom posebnim sigurno i bolji.
Tebi je ono na SSD bio dosta dobar meč?
DVW je napisao/la:QR_BBPOST Steel Cage jamči minutažu dvojici odličnih performera kojima niko neće smetati što je i potrebno sa njihovom in-ring hemijom stvorenom kroz godine.
Baš zato što je steel cage još više vjerujem da će se neko uplesti nego da je običan meč
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Sherpa »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST Tebi je ono na SSD bio dosta dobar meč?
meltzer je rekao da je ovo bilo valjda prvi puta da seth iz nekoga nije izvukao čak ni solidan meč :D
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la DVW »

Niti sam ja Meltzer niti mislim da sam lud. Mišljenje je možda nepopularno, ali je moje. Drugo nemam.
Odgovori