John Cena

Cenation leader

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la Sherpa »

slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la HunterDX »

WWE Rumors: John Cena's WrestleMania match on the verge of being cancelled?

What's the story?It's been weeks since the rumours of Lars Sullivan's pending debut got cancelled due to anxiety attacks. There was even a slight confirmation of the events via a social media representative about the issue.However, according to Dave Meltzer on the Wrestling Observer Radio, Sullivan still hasn't made it backstage, putting his rumoured WrestleMania 35 match against John Cena in serious jeopardy.In case you didn't know...Lars Sullivan was supposed to debut either late December or early January, taking out John Cena after he declared entry into the Royal Rumble match. This was supposed to set up a WrestleMania feud between the two, but Sullivan reportedly suffered an anxiety attack and was sent home.

Since WWE is now more used to dealing with mental health issues thanks to Mauro Ranallo and how open he's been about it, they reportedly decided to give Sullivan some time to recoup.ALSO READ: 6 Things that will happen in WWE before WrestleMania 35The heart of the matterDave Meltzer said on the Wrestling Observer Radio that Lars Sullivan was expected to be back for the tapings in the latest episode of RAW, but he didn't appear. As a result, his chances of having a match against John Cena are growing "slimmer and slimmer", with plans potentially even being cancelled. He proceeded to say:"The guy they wanted to make in the Superstar but he was not gonna win the Rumble was Lars Sullivan. They really wanted him back last Monday and obviously, he was not back so I don’t know what’s going on. Well, he’s not ready to be back, that’s all. I don’t anticipate him not being with the company but as each week goes by, the idea of him wrestling John Cena gets slimmer and slimmer. It may even be out the window right now, I don’t know.”It's possible that WWE may replace Cena's opponent with Drew McIntyre. Do remember that McIntyre was credited for the kayfabe injury that took John Cena out of the Royal Rumble match.


What's next?We can't emphasize enough on how serious mental health issues can be. Anxiety attacks and such are no joke and must be taken care of with patience and professionalism. We hope that even if Sullivan's WrestleMania match is cancelled, he comes back on time and in good health.

Sullivanu želim brz oporavak, ali on meni nije preterano drag, vidi se da je ovo Vinceova ideja, čim se toliko čeka na njega, zašto Ambrose nije dobio feud sa Cenom? Ili zašto Drew nije bio u planu? Nekako bi mi oni najviše profitirali pobedom nad Cenom, momci su takodje provereni, to što se priča o povreda, povrede su deo wrestlinga, dok napad aksioznosti i ne obećava previše, daje utisak da dotični nije spreman za veliku scenu.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la SwitchBlade »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la Sherpa »

njemu se mora priznati da ide koliko god je potrebno kako bi promovirao kompaniju

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la AlenB »

idi idi nestani

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

John Cena

Post Postao/la Maki »



O bokte kakvo whitewashanje Cene. Cena je bio na svom peaku trilion puta gori od Romana, pokopao je toliko potencijalnih zvijezda (Nexus, Umaga, Wyatt, Rusev), publika ga je mrzila ako ne i gore od Reignsa, imao je cringy NEVER GIVE UP LONG LIVE USA karakter koji je prestao prolaziti u 80-im, mečevi su mu bili formulaični sa tipičnim Super Cena comebackom, overpush...bolje da o tome i ne pričamo.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la emirates »

Mislim da se o ovome mogla otvoriti i tema sedmice, jer kontam da bi moglo biti bas razlicitih misljenja.
Ja se licno slazem sa tobom, i kad procitam komentare i na twitteru i na redditu bas sam zapanjen. Ispade da je Cena bio jedina svijetla tacka u PG eri. Kao da su svi zaboravili kakve je sve cringey promoe on drzao, kako je bio neduhovit. Star Wars promo, Bologne-fudge-mustard promo, svaka interakcija sa Vickie Guerrero... Ja cu prvi reci da je Cena karizmatican, ali je bio nepodnosljiv u tom periodu i to nije bilo samo zato sto je cesto pobjedjivao. Uz sve to, ratinzi su padali i sa njim. Stavise, Raw je po prvi put nakon dugo vremena frekventno imao ratinge ispod 3.0 dok je on bio glavni. Ne kazem da je on glavni krivac, ali praviti se kao da je on bio spasitelj ratinga dok je danas sve otislo u kurac je poigravanje sa cinjenicama. Roman je bio jebeno over dok je bio u Shieldu i na pocetku post Shield perioda jer su ljudi mislili da su se konacno rijesili Cene kao top guya. Sve dok nisi vidjeli da je isto i sa Romanom, te da ipak nije bilo do individualaca, nego do sistema.

I da, mislim da se previse kupuje bs kako je publika bila podijeljena sa Cenom. Nije bilo jednostrano kao sa Romanom, ali je Cena bio opako hejtan. Frajer je u svom Bostonu dobijao vecinski negativne reakcije jbt.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la Sherpa »

Jedino što ceni ide na ruku što je zbilja bio 'larger then life' tip zvijezde, nešto što nemaju

samo ako pogledaš, danas više ne moraš biti fejk da bi bio larger then life, štoviše, mislim da danas publika žele da hrvači budu što prirodniji
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

John Cena

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Jedino što ceni ide na ruku što je zbilja bio 'larger then life' tip zvijezde, nešto što nemaju

samo ako pogledaš, danas više ne moraš biti fejk da bi bio larger then life, štoviše, mislim da danas publika žele da hrvači budu što prirodniji
Pa tako je bilo i u Cenino vrijeme. I tada je publika htjela da kečeri budu prirodni, a ne superheroji koji brane Ameriku i uvijek dobijaju. Cena je zato i floppao. Isto tako, mislim da se precijenjuje koliko on to sada vraća biznisu tj. koliko on to gubi od mlađih.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Cena je zato i floppao.
mislim da s ovim malo pretjeruješ, pošto je bio zvijezda, pošto je i danas zvijezda, pošto zbog svega ovoga i ide u hollywood

no da li je zbog toga program napredovao? kao i sama kompanija? mislim da ne, pa sve u prošloj rečenici su njegovi, ne wweovi uspjesi - pogotovo hollywood dio.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

John Cena

Post Postao/la Maki »

Pa floppao je u onoj ulozi koju mu je WWE namijenio - u ulozi herojskog babyfacea kojeg će publika podržavati dok dobija razne heelove. Daleko češće se dešavalo da ga publika izbooa i da navija za heelove.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Da al njegova uloga je bila da privlači casualse i dicu i da prodaje merch, a tu je uspješan.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

John Cena

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Da al njegova uloga je bila da privlači casualse i dicu i da prodaje merch, a tu je uspješan.
Ali koliko je on casualaca privukao? Nije kao da su ratinzi eksplodirali dok je Cena bio na vrhu. Čak je bilo i suprotno. Cena ih je jedno vrijeme držao stabilnim, ali onda su krenuli padati. A što se tiče mercha, on se podešava prema pushevima. Onaj koga Vince hoće pushati, dobija više mercha, pa normalno da onda ljudi kupuju taj merch jer nemaš puno drugih opcija. I Roman je na vrhu što se tiče mercha.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la emirates »

Sa 4.0 su pali na 2.9 dok je Cena bio glavni. On je i odvlacio publiku sa Super Cena mantrom. Jedino sto mislim da jeste bilo daleko uspjesnije u njegovom periodu su house shows. Ali opet kazem da je stvar u sistemu, ne u Ceni. Samo se pitam da li ce za 10 godina ako Raw bude imao ratinge od 1.5 svi govoriti kako je Roman bio dobar draw jer je sa njim islo preko 2.0 :D
slika
Odgovori