Tenis

Prebacivanje loptice preko mreže

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la donniedemonD »

Ma sve je bitno, kad se bude svodila GOAT lista, ima u creva da se ulazi i razvodnjava, a u toj prici Nadal cini mi se nece biti.
Takodje, ako Djokovic uzme Rolan Garo,izjednice sopstveni rekord, jedini teniser koji drzi sva 4 Gren slema u isto vreme, a ta titula bi mu donela opet rekord koji drzi samo on u open eri, da ima vise bodova od drugog i treceg zajedno. Nadrealno zvuci, a itekako realno.

Meni je fascinatan ovaj prosek u svemu ovome.
Novaku treba 3.3, A Federeru 4.2 turnira da bi dosao do titule. Bas velika razlika.

Federer je odigrao 226 turnira da bi dosao do 54 titule, Novaku je za 53 titule trebalo 177 turnira. Razlika je otprilike oko 3 takmicarske godine skoro.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Sada se postavlja pitanje, da li Novak i mora da predje Federera po broju GS turnira da bi bio GOT, ukoliko uzme Pariz, pa imao bi 2x po 4 u nizu, bio bi jedini koji je svaki GS osvojio po 2x, par turnira više mi ne pravi neku razliku, pa bi mnoge stvari mogle da se dovedu u pitanje, a ako ga bude prešao na GS i po držanju prvog mesta, mislim da će sve biti jasno.
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la donniedemonD »

Ne da ne mora da ga predje, nego mislim da ne mora ni da osvoji 20 Gren Slemova kao Federer da bi bio GOAT.
18-19 je dovoljno uz uslov da predje Federera po broju nedelja na prvom mestu i uzme jos jedan zavrsni turnir.

Nema ni Dzordan najvise titula, al je najveci.

Naravno, da bi se svaka sumnja otklonila, ipak je pozeljno da osvoji barem 20 Gren slema kao i Federer, e onda ne bi bilo nikakve sumnje niti polemike.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Dobar Nadal, bio je bolji od Novaka, rekao sam da ga ne treba otpisivati, nismo videli 100% Novaka, ali i prošle nedelje nismo videli 100% Nadala.
Prvo favorit za RG je Nadal, onda Novak, pa Tim.
Novak će morati da stigne do finala i odigra čitav meč na 100% ako želi da pobedi.
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Cenation Leader »

Uf kako težak meč za Bornu i mentalno i fizički, Struff je stvarno nezgodan ako počnes blaže servirati, bas je agresivan na returnu tako ga je i unistio u drugom setu. Publika protiv Borne također, sukobi sa sudijom i još ga nije završio kad je imao šansu...
Ako i prođe pitanje kakav će biti protiv Novaka.
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Cenation Leader »

Ako imate priliku da se uključite u meč Wawrinka-Tsitsipas topla preporuka, izvrstan meč :D
slika
Avatar
Tomke
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 07 svi 2018, 12:24
5
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Tomke »

Gledam :D
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Cenation Leader »

Auuuh kako ovo boli, kako bolan poraz za Tsitsipasa, nevjerovatno šta je sve propustio, nisam siguran koliko tacno ali jedno 20 brejk lopti je propustio od toga 3 na rezultatu 5-5 u zadnjem setu, još kad ti ovako lopta prođe na meč lopti :cry:
Šteta stvarno, jedan od mojih omiljenih.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Wulf7X »

Prošeta se Nadal do finala :)

Neka šteta za tenis je što trenutno postoje samo dva konkurentna tenisera, nekako već i dosadilo, nadao sam se da bi jedan mogao ispasti malo ranije :lol:
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Wulf7X »

Gledam juče Nadal Federer vetar duva svuda prašina oni ljudi ćute i igraju, i gledam sad ovog našeg pacera samo nešto sere sve mu smeta sudija ga mrzi, organizatori ga mrze, publika ga mrzi, meteorolozi ga mrze ceo svet protiv njega jadničko i još ga ovaj mali odučava od tenisa :( možeš ti da odeš iz Srbije ali ne može Srbija iz tebe :roll:
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Melloo »

Wulf7X je napisao/la:Gledam juče Nadal Federer vetar duva svuda prašina oni ljudi ćute i igraju, i gledam sad ovog našeg pacera samo nešto sere sve mu smeta sudija ga mrzi, organizatori ga mrze, publika ga mrzi, meteorolozi ga mrze ceo svet protiv njega jadničko i još ga ovaj mali odučava od tenisa :( možeš ti da odeš iz Srbije ali ne može Srbija iz tebe :roll:
Bas gledam nadal fed i thiem de prilagodili vjetru i tako igraju.Jedino djokovic sve mu smeta.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Sherpa »

Ali kada netko kaže da Đoković prigovara i plaće u neymar maniri, onda neki spuste nos do poda.
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Cenation Leader »

Ozbiljno se mora poraditi da se riješe ovi problemi sa vremenskim uslovima, previše mečeva je odgađano i raspored je uništavao dosta tenisera.
Evo danas nas najvjerovatnije čeka jednostrano finale jer Thiem mora igrati 4. dan zaredom i još nakon onakvog meča sa Djokovicem. Mora se dodati pokretni krov na Chatrier i Lenglan ne vidim drugu opciju.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Wulf7X »

Cenation Leader je napisao/la:QR_BBPOST Mora se dodati pokretni krov na Chatrier i Lenglan ne vidim drugu opciju.
Mislim da je potvrđeno da od naredne godine se uvodi krov na glavnom terenu kao i reflektori.

Dobar je Tim ali ovo je Nadalovo dvorište, 12. titla na Roland Garosu..impresivno :)
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Sherpa »

Ili mogu igrat i prestat biti pičkice. Nogomet, ragbi i mnogi drugi sportovi na otvorenom se igra kad pada kiša i kada je vjetar. Igraj i tenis, možda bi onda sport bio zanimljiv :).

Da loptica će drugačije odakakati, ali znaš kaj - jednako će i tvom protivniku. Isti uvjeti.
slika
Odgovori