Euro 2020 kvalifikacije

Nogometne kvalifikacije

Arhiva nogometnih događanja sezone 2019/20
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la emirates »

Impotentna igra i impotentno vodjenje ekipe.
Igracima baklave vire iz nosa, a Robi citavu utakmicu napravi dvije izmjene, iako igramo ko kurac. Finska za to vrijeme napravi tri izmjene iako vode 2:0. Al sta ce nama to, jel. Pisi propalo i ove kvalifikacije, saljite ih na njihove pisane odmore. Bar sam ovo uspio naslutiti pa me nije dotaklo ni najmanje.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57645
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la Sherpa »

bilo je sramotno kako su neki kod vas igrali obranu, finska predvođena pukkijem (koji nije oličenje brzije) vas je kontrirala ko od šale
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la Melloo »

Moralo je jednom doc na nalatu robertovo odricanje dobrih igraca i njihovo zamjenjivanje letvama menadzerskim.Cuj igras sa 3 DMF protiv finske 90 minuta i ne mos iznjet lopte.Igras sa 3 dmfa a odbrana ti ne postoji.Pukki 30m trci da ga niko ne dirne.Stoperi bleje samo.Napad potpuno odjsecen od terena.
Ne mos ocekivat da ce visca i duljevic iskreirat sami nesto.

Vrancic,Gojak,Prcic,Begovic,Hajrovic and list goes on
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la Melloo »

"Kod nas je reprezentacija kao da dođeš malo na odmor. Jedeš kolače, porodica, pokloni... onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas", rekao je Lulić
Gospodin Senad Lulic
Ove sedmice 2 treninga otkazana, trening centar bio prazan
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la Mortiis »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST ali naša druga varijanta nije nikada bila crna, uvijek je bila plava. a navala je bila baš zbog tog što mnogi crnu povezuju s ustašama - htio ti u to vjerovati ili ne. Dobili su ligitimaciju svojih ustaških obilježja u obliku nacionalnog dresa. (gdje ni ti u jednom drugom sportu nemamo crnu kao rezervnu, nego ili bijelu ili plavu)

razlika oko crvene je ta što je to naša tradicionalna boja koju imamo i na zastavi. I dok ne znači da boju moraš imati na zastavi (kao i primjeri koje si naveo - svaka od njih ima neku priču zašto je takva).
itekako se varas....jer od koga god sam cuo svi kazu da dresovi jebeno izgledaju sto i je tako...plus sto su se svima urezali u srce jer smo u njima zaredali sve pobjede...
kad sam ih prvi put vidio izgledalo mi katastrofa...ali nakon svih onih pobjeda u njima kako meni,tako i ostalima postali su najljepsi na svijetu...

kako bi npr komentirao moju zenu, njene sestre i sve prijateljice koje su kupile bas taj crni dres ...a niti znaju tko su ustase, niti su ikad i cule za njih...a pola ih ne zna ni hrvatski :mrgreen:
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST bilo je sramotno kako su neki kod vas igrali obranu, finska predvođena pukkijem (koji nije oličenje brzije) vas je kontrirala ko od šale
Normalno kad su igraci nespremni. I Robi dva treninga otkazao kako su dosli u Sarajevo, radi ista sranja ko i Mesa sto je radio. Igracima super, taman mogu da se koncentrisu na letovanja.

@Melloo Istina, samo sto ni Lulicu nisu bili mrski ti odmori. Cim je to izjavio, samo se sjetim koliko je puta na utakmicu dosao i odgledao je sa strane.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la Melloo »

Dodju mogu yebavat sarajevske instagramuse i pusit nargilu.Djaba se onolike pare ulozile u trening kamp u zenici
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57645
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la Sherpa »

Mortiis je napisao/la:QR_BBPOST itekako se varas
stari, ja živim ovdje. čujem koji su bili razlozi zašto se ljudima ovdje sviđaju ti dresovi. Zato što ih oni povezuju sa ustaštvom - zato što su oni ponosni što je nogometni savez (kojeg vodi HDZ) dao priliku crnoj boji, što je time istu legitimizirao, što sada na ustaške derneke mogu u dresu reprezentacije. A nogometni savez, kao produljena ruka strane (kao i u ostalim sportovima) je jedva dočekao takvo razmišljanje, iako oni nikada neć niti će moći javno priznati da je to bio razlog.

Ti imaš percepciju nekoga tko živi vani, ja imam percepciju nekoga tko živi ovdje. I pazi, ja živim u zagrebu, di je ovo puno puno puno manje izraženo nego u određenim djelovima zemlje, pa ako odeš na prava mjesta čuti ćeš ovo što ti navodim. njima je gotovo sve ovakvog tipa simbolika ustaštva (što je suludo da bi crna boja apriori to predstavljala, ali govorimo o ljudima kojima je često problem složiti prosto proširenu rečenicu). zato ti kažem, ovdje je to bila prešutna stvar - vane jednostavno ljude za too nije brige, i ove koje si naveo neće biti briga. Ali ovdje - simbolika je prilično jasna i neki se njom iz istog razloga baš jako ponose. (i zato su mnogi iz vrhuške pazili da nikada ne obuku taj dres pošto bi bili prozivani zbog toga, nego manje više uvijek kockasto bijelo crni)

I da, ovo je žalosno što postoji ta percepcija. ali postoji.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57645
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la Sherpa »

ubili turci fransucku, pomalo neočekivano
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la Melloo »

Joj sto "braca" turci pogazise prvake :mrgreen: Cengiz Under izgledao kao Messi iz prajma
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la emirates »

Jbg, kod Turaka se ocito nije previse bajramovalo :mrgreen:
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la Melloo »

Robi se izgleda nije opametio nakon praza od finske.Opet menadzerski igraci u startnih 11 koji uospte ne bi trebali biti na spisku
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la emirates »

Neki pisu kako su se navijaci Zelje okupili u velikom broju u Italiji kako bi izazvali prekid zbog toga sto nisu dobili licensu. Ako je ovo istina, nadam se da ce ih murja dobro namarisati.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57645
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Neki pisu kako su se navijaci Zelje okupili u velikom broju u Italiji kako bi izazvali prekid zbog toga sto nisu dobili licensu. Ako je ovo istina, nadam se da ce ih murja dobro namarisati.
Ovo je mentalno... Ali baš mentalno...
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la Melloo »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST Neki pisu kako su se navijaci Zelje okupili u velikom broju u Italiji kako bi izazvali prekid zbog toga sto nisu dobili licensu. Ako je ovo istina, nadam se da ce ih murja dobro namarisati.
Ovo je mentalno... Ali baš mentalno...
sta ocekivat od huligana :D
Odgovori