NXT TakeOver: XXV

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TakeOver: XXV

Post Postao/la Maki »

A jbg, to niko ne spori. Naravno da je main roster važniji.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TakeOver: XXV

Post Postao/la Sherpa »

Sve to meni čini nxt manje važnim i ne gleda mi ga se. Mečevi za titulu mi nemaju značenje, kada mi je percepcija ko da podižu pehar druge ili treće lige. A dio toga stoji u i main rosteru na kojem se uopće ne trude pokazati nxt kao nešto važno.

Zato gledam samo takeovere zbog sjajnih mečeva, ali mi fali osjećaj važnosti.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TakeOver: XXV

Post Postao/la Maki »

A jbg, ja opet ne gledam tako. Kod mene je obrnuto. NXT booking je veoma dobar pa automatski podiže i važnost titula. Recimo, meni NXT titula djeluje daleko prestižnije sa silnim pričama oko Almasa, Blacka, DIY, TUE nego Universal titule sa Brockom koji nikad nije tu, Sethom koji je sav personality ostavio kod svoje heel persone i Corbinom.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

NXT TakeOver: XXV

Post Postao/la emirates »

@Sherpa Izvinit ces, ali sticem utisak da ne zelis voliti NXT samo zato sto je pod WWE kisobranom. Nazivali ih developmentalom ili ne, kvalitet je ocit, i svrha mu je jasna - biti alternativa monotonom produktu na main rosteru. Etiketa to ne moze promijeniti. A Trips je i dalje potreban, bez obzira na AEW. Za zdravu konkurenciju i u konacnici jos bolji produkt, gdje svi fanovi hrvanja dobijaju, potrebni su jaki AEW i jaki WWE. Da li je Trips pravi odgovor kako bi okrenuo stvari u WWEu je jos pitanje, ali je cinjenica da ga hrvaci hvale, pa i Moxley neki dan na podcastu. Ja mislim da bi se svakako za takvu opciju trebalo navijati, ne jer mislim da se mora stovati lik i djelo Paula Levesquea, vec jer je najblizi tome da se tamo uvedu potrebne izmjene, a u tom slucaju bi svi dobili, zar ne?
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TakeOver: XXV

Post Postao/la Sherpa »

Znam, al kada nije ni u top 10 po važnosti u kompaniji, onda mi je teško shvatiti ozbiljno. Pošto ja ne mogu gledati nxt kao zasebni entitet. Neki mogu, plus pojas mi je prilično ružan :)

@emirates ima nešto u tome što kažeš da ih ne volim zbog wwe kišobrana. Neću to negirati, pošto mi je dosta gledati sjajne nxt ljude koji prelaskom na main roster budu sprdnja. Kao da ih netko namjerno sabotira.

Po pitanju HHH. Ljudi zaboravljaju koliki je on bio šupak kao hrvač, vidjeti u njemu nekog mesiju je nešto što je jako opasno. Vuk mjenja kožu al čud nikada. To je dio zašto sam ja jako oprezan i neću sporiti da je bolja opcija nego vince, ali mislim kako on sve ovo radi radi sebe, ne radi hrvanja kako neki žele vjerovati
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TakeOver: XXV

Post Postao/la Maki »

Istina je da je HHH bio šupak, ali je od tog vremena pokazao da je odličan booker, a budimo iskreni pokazao se i kao neko ko je spreman izgubiti od novih generacija. Seth, Roman, Bryan. A naravno da radi ovo radi sebe i radi WWE-a. Pa i AEW će se razvijati za svoju korist, ne za korist hrvanja.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TakeOver: XXV

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST A naravno da radi ovo radi sebe i radi WWE-a.
Tu je onaj dio gdje ja ne vjerujem ni da radi zbog wwea nego isključivo samo zbog sebe i svog ega.

Aew ima zanimljivu strukturu gdje su ljudi u vrhu komapnije ujedno i njeni top hrvači, tako za wrestling je raditi za sebe. Dok dabar dunn i ostali visoko pozicionirani wwe ljudi nemaju takvih problema, boli njega briga za hrvanje.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TakeOver: XXV

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la: Aew ima zanimljivu strukturu gdje su ljudi u vrhu komapnije ujedno i njeni top hrvači
Što je isto toliko i kletva koliko i blagoslov.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TakeOver: XXV

Post Postao/la Sherpa »

Točno, najbolja poredba bi bila politika na ovim prostorima. Gdje kradu građane dok ne nestane stvari za krasti. Ili možeš probati razviti pa s razvojem i ti postati jači. Ja se nadam da će aew biti ovo drugo
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8833
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

NXT TakeOver: XXV

Post Postao/la KOMANIA »

Riddle vs. Strong - 4.00 ****
Ladder mec - 4.25 ****1/4
Dream vs. Breeze - 3.75 ***3/4
Shayna vs. Io - 3.50 ***1/2
Gargano vs. Cole - 4.75 ****3/4
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

NXT TakeOver: XXV

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST ima nešto u tome što kažeš da ih ne volim zbog wwe kišobrana. Neću to negirati, pošto mi je dosta gledati sjajne nxt ljude koji prelaskom na main roster budu sprdnja. Kao da ih netko namjerno sabotira.
Da, ali ja to vidim kao razlog vise da se uziva u njihovim nastupima u NXTu prije nego predju na mr da budu sjebani. To da ih se s namjerom sabotira ima mjesta za raspravu sigurno.
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Po pitanju HHH. Ljudi zaboravljaju koliki je on bio šupak kao hrvač, vidjeti u njemu nekog mesiju je nešto što je jako opasno. Vuk mjenja kožu al čud nikada. To je dio zašto sam ja jako oprezan i neću sporiti da je bolja opcija nego vince, ali mislim kako on sve ovo radi radi sebe, ne radi hrvanja kako neki žele vjerovati
Jeste bio supak, ali tesko mogu da mu sporim ljubav za hrvanje, to mnogi potvrdjuju. Njegov najveci problem je sto nije vidio dalje od svog nosa, i sto je on stvarno vjerovao da je njegovo silovanje titule najbolje za biznis, ili nije htio sebi priznati drugacije. Sad kad je booker je mozda dobio drugu perspektivu na stvari, pa i sam prizna za dosta likova nije razumio sta publika vidi u njima, ali im je davao priliku jer je publika reagovala na njih. To je ono sto je meni najbitnije, sto i kad ne konta i ne razumije je spreman poslusati publiku.
Eh sad, da li ja grijesim i da li on stvarno to radi samo kako bi gladio svoj ego kao spasitelj hrvanja je meni iskreno nebitno, jer je krajnji rezultat isti. Politicar u Njemackoj isto ima cilj da zaradjuje dobru lovu kao i svi drugi, ali zna da je nacin kako bi to uradio taj da radi za narod kako bi stekao i odrzao njihovo povjerenje. I to je razlika izmedju njihovog i naseg politicara, gdje ce kod nas radije da zaradio brzu lovu, pa makar i potonuo brod i on sa njim.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TakeOver: XXV

Post Postao/la Maki »

Što više razmišljam, rezultat main eventa postaje sve gori. :mrgreen:
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

NXT TakeOver: XXV

Post Postao/la TheBesir »

Neću pisat ništa dugo,ukratko ću reći.
Riddle vs Strong - odličan meč,toliko kickoutova i publika je divljala.
NXT Tag Team - Takodjer odličan meč,dio kad ulazi 3 member Sonsa je bio odličan.
Dream vs Breeze - Nije loše,solidan meč,drago mi je vidjeti Breeza,mozda bi ga mogli turnat.
Baszler vs Shirai - Opet ova pobjedila? STVARNO?
Cole vs Gargano - Nije problem što Cole ima titulu,problem je što Gargano nije imao dug reign.Što se tiče meča jel samo meni bio loš? Na kraju je bilo zanimljivo ali tokom meča poprilično dosadno.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: XXV recenzija

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TakeOver: XXV

Post Postao/la Sherpa »

Kaže dave da nije bila rasprodana dvorana.

Što me malo žalosti pošto je takeover uvijek kvalitetan, ali i pokazala je kako je wwe u svim aspektima u lagnom padu
slika
Odgovori