WWE na RTL-u

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

WWE na RTL-u

Post Postao/la Roman Empire »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST
Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST rukometna liga Južne Amerike, Kineski američki nogomet, mađarsku vaterpolsku ligu
Gledanost bi bila u minusu
Svima treba dati priliku da se dokažu. Možda se ljudima svidi, a možda ne. Tko ne riskira, ne profitira, jbg. Program se lako necim drugim, primjerice Afričkom nogometnom ligom prvaka ili kanadskom hokejaškom ligom.

ante, Pa, dobro 5. rang. HNL-a bi bio zanimljiv da imaju kvalitetne stadione sa zgradama - garažama i svemu ostalome što neki kvalitetni klubovi imaju. Možda i neki ugostiteljki objekti i helidrom da mogu i bogati ljudi doći. Jbg, treba nekako se dovući u Prvu ligu. Sami te guraju naprijed ili nazad kad vide kakve "kvalitene uvjete" imaš. Ako imas potrebne uvjete i stadion je lijepo dizajniran tko ne bi volio igrati u takvom klubu na takvom stadionu. Stadion je obraz nekog kluba, a igra sama kod tebe poslije dođe.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

WWE na RTL-u

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST Ako ikad žele napraviti športski program RTL-a za cikeli dan neka to bude RTL 3, gdje bi bili utakmice COMNEBOL-a, Azijske Lige prvaka, RAW i SmackDown uživo, rukometna liga Južne Amerike, Kineski američki nogomet, mađarsku vaterpolsku ligu, monster-trux i off-road natjecanja te Svjetsko prvenstvo u nogometu za žene.
ovo je odlicna ideja :clap: :clap:
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12194
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

WWE na RTL-u

Post Postao/la Rio146 »

Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST Svima treba dati priliku da se dokažu. Možda se ljudima svidi, a možda ne. Tko ne riskira, ne profitira, jbg.
Al ti u startu moraš dat tim ligama novce, kako bi dobio prava prijenosa tih utakmica/mečeva/utrka, a nebi imao veliku gledanost. Danas imaš Arene, SK, Eurosport, FightChannel...i još brdo sportskih programa, s puno kvalitetnijim sadržajom.
Yes Sir!
slika
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

WWE na RTL-u

Post Postao/la Roman Empire »

Je li itko zna kolika je bila gledanost? Itko? Bilo tko? Bilo kakav podatak?
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

WWE na RTL-u

Post Postao/la Roman Empire »

Ali realno WWE (čitaj Vince McMahon) je sam kriv što je gledanost u Hrvatskoj slaba. Žao mi je, ali istina je. Umjesto da je radio spektakle, pyroshowove i dobre brawlove i mečeve. Radio je druge genijalne i bilijantne stvari kao klasika sa sredine 20. stoljeća.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

WWE na RTL-u

Post Postao/la Sherpa »

Ma da. Vince je kriv što ljude u hrvatskoj ne zanima wrestling...
slika
STEVIE
Rank 3
Rank 3
Postovi: 33
Pridružen/a: 01 svi 2019, 17:45
4
Lokacija: SA
Status: Offline

WWE na RTL-u

Post Postao/la STEVIE »

Mislim da mu Balkan nije na pameti, uopće. :mrgreen:
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12194
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

WWE na RTL-u

Post Postao/la Rio146 »

Briga njega za hrvatsku. Tržište manje od makovog zrna.
Yes Sir!
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5109
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Online

WWE na RTL-u

Post Postao/la ante »

STEVIE je napisao/la:QR_BBPOST Mislim da mu Balkan nije na pameti, uopće. :mrgreen:
Mislim da Vince ne zna gdje je Balkan, uopce :mrgreen:
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

WWE na RTL-u

Post Postao/la Roman Empire »

ProWrestling je onakav kakvim ga ti prezentiraš. Ako ga ti prezentiraš očajno ljudi će misliti da je ProWrestling očajan, a ako prezentiraš dobro ljude će to početi donekle zanimati.
Očajan wrestling

Dobar wrestling
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

WWE na RTL-u

Post Postao/la Maki »

Pa i AEW bi propao na Balkanu. Ovdje nikog nije briga za kečere.
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

WWE na RTL-u

Post Postao/la Roman Empire »

I onaj MITB je očajan samo zato što je pobjedio "lijeni" Brock Lesnara. Koji odradi 5-6 meca na godinu za razliku od ostalih hrvača.

Hrvatsko tržište je malo jer je minimalna plaća manja od 10 000 kn, 1350 € ili 1500 $. Da je plaća tolika i da je porez 11% te da imamo moderne višenamjenske stadione da vidiš kako Vince trči za Hrvatskom. Odmah je Mari Bokara potpisao za NXT i postao NXT prvak, a onaj Dijaković hara za Universal titulom. Stvari su lake samo su neki ljudi na krivim mjestima (ili neki ljudi kasne u odnosu na druge). Nemojte me krivo shvatiti. 25 % izaslo na EU izbore ljudi su loše volje.

AEW ne bi propao na Balkanu da eto ovi ratovi nisu dogodili.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

WWE na RTL-u

Post Postao/la Maki »

WTF?
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1616
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

WWE na RTL-u

Post Postao/la Mortiis »

kad vidiš ''navijač hajduka''..pametnom dosta...
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12194
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

WWE na RTL-u

Post Postao/la Rio146 »

Nema to veze s novcem. Eno Švicarska puna ko brod, a Vince ne ide tamo. Ako ima jedan house show godišnje, dobro je. Jednostavno ljude ne zanima pro hrvanje, nema to veze s novcem.
Yes Sir!
slika
Odgovori