Friday Night SmackDown

Plavi brand...

Petkom na FOXu
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23282
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST ovo zvuci ludo
Ali i Vince je :vince:
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la emirates »

slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Melloo »

1.8 miliona.
Polako odlazi od granice 2 miliona.Fox ce bit sretan ako do njih bude 1.5
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la DVW »

1. Randy Orton vs Finn Balor vs Ali vs Andrade
Kasnim sa showovima zbog kraja škola, ali stigao sam sa Smackom pa da ga reviewam. O uvodnom segmentu nešto kasnije. Ovaj Fatal 4 Way vrlo uzbudljiv match u kojem su se ljestve koristile ni previše ni samo da ih vidimo nego baš onoliko koliko su i trebale. Andrade uzima pobjedu po meni očekivano jer pred Ladder match jedini nije imao momentum koji sad ima. Angle sa Ricochetom fino odrađen i poslala se snažna poruka sa tim da je lik na čijoj majici piše NXT skinuo kofer. Biće to jedan brz match već se vidi.

2. Roman Reigns/The Usos vs Shane McMahon/Elias/Daniel Bryan/Rowan
Uvodni segment mi se dopao zbog haotičnih scena koje smo gledali, a taj angle sa banovanim Mizom ima smisla jer prikazuje Shanea kao kukavicu koja izbjegava kaznu koja ga ide. Sreća da je Miz ownao ovdje nakon matcha. Sam match nije loš. Bryan i Rowan su potencijalno jako dobri Champovi jer su takvi kao i tim. Premlaćivanje Romana i jednog od Usosa, ne znam tačno kojeg kroz dobar dio matcha i neprestani tagovi heelova me nisu smorili kao inače. Pri kraju kad su krenuli Superkickovi bilo je najbolje.

3. Fire and Desire vs Kanuki Warriors
Kabuki Warriors? Mogli su i nešto bolje smisliti. Paige kao manager mi se ne sviđa. S druge strane jako dobri pre-match promoi Mandy i Sonye. Ime njihovog tima je pravo ime i ne, nisam Corey Graves. Iconics takođe. Nije to sad tema. Match solidan. Uzbudljivo je bilo vidjeti kako nakon Kairinog taga Asuka tuče Mandy da bi je Sonya u poštenom okršaju svladala. Mandyin postupak ima smisla samo da bi volio da se njih dvije odvoje i ne bi. Dobro ovako funkcioniše. Btw Mandy je potencijalni ženski contract winer po mom mišljenju.

Osim matcheva pohvalio bi promo za Becky-Charlotte sad u nedjelju. Najbolji promoi za matcheve su oni u kojem wrestleri pričaju in present day ako me razumijete. Podsjetilo me na Ortona i Cenu u Iron Man matchu. Trabunjanje Carmelle, Ember Moon i Bayley u backstageu su fini glede hypeanja toga ko su one, ali ne i Ladder matcha kojem fali build-upa da se ne lažemo. Inače šta je ukralo veče je KO Show sa Kofijem. Premoćno kako Owens stoji ispred onih nekih jezivih stvari i priča kako će Kofiju otkinut rame. Angle sa Samiem mi je rekao nešto. Da bi on mogao uzeti MITB čovječe. Ovaj feud mi se sviđa i ovaj match se jedva čeka.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10428
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Carmella i Truth segmenti su zlato :lol: :lol:
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Rio146 »

Bolje od RAW-a, ali bezveze i dalje
Yes Sir!
slika
Avatar
mone
Rank 7
Rank 7
Postovi: 518
Pridružen/a: 03 vel 2019, 10:31
5
Lokacija: Zagreb
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la mone »

Vrlo precizan opis :clap:
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la DVW »

Šta reći na Zigglera? To je odlično opisao jedan YouTube komentar. Godinama ranije su se on i Kofi tukli oko IC i US titula, a sad oko glavne heavyweight titule. Vrijeme leti. Biće to u Saudiji sjajan match. Ne znam postoji li neka veza njegovog returna sa Kanađanima (KO i SZ).
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOSTNe znam postoji li neka veza njegovog returna sa Kanađanima (KO i SZ).
Da, Owens je trebao imati meč sa Kofijem, ali je odbio da ide kod Arapa. A Zayn ne može ići jer je porijeklom Sirijac, a Saudija i Sirija nisu baš u nekim odnosima.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la DVW »

Vidiš nisam znao za Samija. Kevinu svaka čast. Znači ovaj dobri feud bi se mogao nastaviti poslije Saudije dočim je Ziggler samo filler. Za njega da nađu nešto poslije i eto.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

SmackDown Live

Post Postao/la Sherpa »

Kada je zigglee trebao i morao biti u priči oko glavne titule nije bio, a kada ne treba biti je.
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la DVW »

Vidiš da nikad nije kasno za ljude u WWE-u. Ljude za koje se od početka govorilo da moraju biti World Champovi. Ziggler je to bio, ali nedovoljno. Možda se reign ove godine ponovi. Tako bi se trebao i Mizu ponoviti. I Owensu. I Kofiju nekad opet jednog kad ovaj reign bude prekinut.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Vidiš da nikad nije kasno za ljude u WWE-u. Ljude za koje se od početka govorilo da moraju biti World Champovi. Ziggler je to bio, ali nedovoljno. Možda se reign ove godine ponovi. Tako bi se trebao i Mizu ponoviti. I Owensu. I Kofiju nekad opet jednog kad ovaj reign bude prekinut.
Ziggler je bukvalno filler izazivač. Kofi će držati titulu do debuta na Foxu i tamo će Lesnar unovčiti i vjv držati do WM kada će mu je skinuti Roman.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

SmackDown Live

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Kofi će držati titulu do debuta na Foxu i tamo će Lesnar unovčiti i vjv držati do WM kada će mu je skinuti Roman.
nadam se da ti niti jedna riječ neće biti točna, ali baš ni jedna

pošto je ovo tako kriminalni scenarij... i razlog pada rejtinga
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Kofi će držati titulu do debuta na Foxu i tamo će Lesnar unovčiti i vjv držati do WM kada će mu je skinuti Roman.
nadam se da ti niti jedna riječ neće biti točna, ali baš ni jedna

pošto je ovo tako kriminalni scenarij... i razlog pada rejtinga
Ali je najrealnija gledajući WWE.
Odgovori