All Elite Wrestling vijesti/rasprave

All Elite Wrestling
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Mortiis »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Danas sam citao observere od prije 18 godina.Deal je bio gotov.Bischoff je trebao kuptii WCW ,nasao investitore.I odjednom sta radi televzija, otkazuju tv slot Nitru.I naravno niko nece dat ogromne pare za kompaniju bez tv slota.Te se onda sve prodalo Vinceu za 10x manju cijenu nego sto je vrijedilo.
da, to je ono sto sam napisao gore...
a navodno je to sve bilo sabotirano od onog (nikako da mu se sjetim imena...mislim ''seager'') koji je izgleda bio neki vinceov ''igrač''...te je namjerno otkazan tv slot samo kako bi kompaniji pala vrijednost pa da ju vince dobije za sitniš...bilo je tu puno prljavih igara....
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23273
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST
Cody and Brandi Rhodes don't want scripted promos when AEW starts on TNT: "You may not see one scripted promo ... We have these great collaborators, plus all of us who want to make this work. Collaboration yes, micromanagement no, scripted no, that's the best."
Tako i je najbolje, daj upute šta spomenit al ne tirat da uče scenarije.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57764
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

to, plus, ono kada sam odlučiš što ćeš kazati

pa vješbaš, ili pred zrclom, ili si sam pišeš tekst - i na kraju krajeva, to je ono što si sam napisao, a ne da je netko ti dao 'na, ima da naučiš do sutra u pet'
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23273
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

I jedini način da se poboljšaš je tako, a ako te ne ide bar moš imat kratke i jasne promoe da pokriješ slabost. A ne ko kad WWE tira Lashleya da govori.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57764
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

baš to, pa svatko tko je jednom vježbao što će kazati zna kolko je vremena potrošio na to, koliko mu je raznih ideja prošlo na glavu, i kako u konačnici ono što je izgovorio kada je trebalo je često bilo drugačije od onoga što je planirao (nekada na bolje, nekada na lošije)
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Melloo »

OPno sto je najbitnije wresleti ce izgledat kao ljudi a ne kao yebeni roboti
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23273
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST OPno sto je najbitnije wresleti ce izgledat kao ljudi a ne kao yebeni roboti
Upravo to, mogu srat po Kalistovom good lucha things al jebote bar se tog promoa sićam, šta ne mogu reć za 99% promoa u WWE-u.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Melloo »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Melloo je napisao/la:QR_BBPOST OPno sto je najbitnije wresleti ce izgledat kao ljudi a ne kao yebeni roboti
Upravo to, mogu srat po Kalistovom good lucha things al jebote bar se tog promoa sićam, šta ne mogu reć za 99% promoa u WWE-u.
hey wwe universe i ostala sranja :mrgreen: KAko sastavit promo prvo kad pola rijeci ne smijes izgovorit.Pa onda dalje
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57764
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

pa pogledaj all in, po meni u zadnjih pet godina je ovo možda i najbolji, ako ne najbolji onda sigurno u top 3, sports entertainemnt show. gdje su aspekkt s kojim se wwe toliko ponosi odradili bolje od njih, a dostavili su osjetno više wrestlinga. I sve je izgledalo toliko više organski.

od onog fantastičnog battle royala koji je zbilja bio fantastično osmišljen i odrađen, preko ulazaka za aldis vs cody meč - jebemu, meni su i jedan i drugi imali bolje i važnije ulaske nego svi silni milijoni koje tripsić svake godine potroši na sebe za svoj manje više isti WM ulazak. Neću ni spominjati pop na joeya ryana i njegov povratak.

Čak su ljudi i oprostili zbrzani zadnji meč, ok jasno, to su im oprostili zato što im je bilo prvi put, ne bi bilo dobro da se tako što ponovi za double or nothing. ali je izgledalo kao da su ljudi radili show, ljudi koji vole wrestling. i koji znaju što njihova publika želi. dok sam gledao show ja sam htio biti na njemu. zato što je bio zabavan show prek telke, a u živo je bio još zabavniji.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10359
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la ~MandyRose~ »

znaci drugim rijecima oni nece imat zaposlenike nego ce bookirat show temeljem komentara na Redditu i kaj WrestleTalk i WhatCulture predlazu na svojim podcastima? kewl
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23273
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST znaci drugim rijecima oni nece imat zaposlenike nego ce bookirat show temeljem komentara na Redditu i kaj WrestleTalk i WhatCulture predlazu na svojim podcastima? kewl
Di si ovo izvuka :think:
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5297
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la ante »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST znaci drugim rijecima oni nece imat zaposlenike nego ce bookirat show temeljem komentara na Redditu i kaj WrestleTalk i WhatCulture predlazu na svojim podcastima? kewl
Di si ovo izvuka :think:
Iz guzice
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24535
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

Dave Meltzer is reporting that Stephanie McMahon held a talent meeting before tonight's WWE Money In The Bank pay-per-view.

The meeting contained the usual talent concerns but in addition, Stephanie acknowledged to Superstars that All Elite Wrestling (AEW) is competition.

During the meeting, Stephanie hyped WWE’s social media and YouTube viewership in which she noted the company has 1 billion followers, the number comes from a count of all their social and talents social media accounts.

She then said the company has to compete with video games, movies, and other streaming services and AEW.

This is believed to be the first time WWE management has openly admitted that AEW is competition to their talent.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23273
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST During the meeting, Stephanie hyped WWE’s social media and YouTube viewership in which she noted the company has 1 billion followers, the number comes from a count of all their social and talents social media accounts.
:lol: :lol: :roll:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57764
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

pa naravno, nije do te broke teško doći. pogotovo kada zbrojiš twitter i instagram follwere svih njihovih zvijezda :D
slika
Odgovori