Money in the Bank 2019

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23279
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Money in the Bank 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:
AlenB je napisao/la:QR_BBPOST aj još i ovo wild card pravilo da neko može s Rawa otići i na SD, ali da jedan Raw tim ode na SD i ubaci se ispred svih SD timova i dobije title shot (a vrte se godinama već oko tih titula isto) meni to nije jasno
Haha anything can happen I love it Maggle.
► Prikaži “Spoiler”
Pretvaraju show u "Anything can happen Tuesday"
Pusti ove teme ajde gledat SHo vs Dragon Lee.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Money in the Bank 2019

Post Postao/la Melloo »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Melloo je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:
AlenB je napisao/la:QR_BBPOST aj još i ovo wild card pravilo da neko može s Rawa otići i na SD, ali da jedan Raw tim ode na SD i ubaci se ispred svih SD timova i dobije title shot (a vrte se godinama već oko tih titula isto) meni to nije jasno
Haha anything can happen I love it Maggle.
► Prikaži “Spoiler”
Pretvaraju show u "Anything can happen Tuesday"
Pusti ove teme ajde gledat SHo vs Dragon Lee.
gledo sam lajv
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Money in the Bank 2019

Post Postao/la emirates »

Koliko sam vidio, nije reklamiran kao title match. I dalje mi je glupo, i kad vec rade ovakve matcheve pocinjem se pitati sta ce im uopce dvije tag team titule?
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Money in the Bank 2019

Post Postao/la HunterDX »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Koliko sam vidio, nije reklamiran kao title match. I dalje mi je glupo, i kad vec rade ovakve matcheve pocinjem se pitati sta ce im uopce dvije tag team titule?
Ma šta očekuješ od tag divizije, imaju 3 legitimna tag tima, Usos,New Day,The Bar( Strowman ih je pokopao na WM prošle godine) Čitava tag divizija je u haosu, pa su i titule postale nebitne.
Šampioni im izgledaju kao idioti, koliko je timova držalo titule, a 1 ne ostade legitiman.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Kockarnica - Money in the Bank 2019

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24556
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Money in the Bank 2019

Post Postao/la Maki »



Sasha Banks
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Money in the Bank 2019

Post Postao/la DVW »

A mače moje žao mi je :D

Sasha će biti i winner i guess
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24556
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Money in the Bank 2019

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST A mače moje žao mi je :D

Sasha će biti i winner i guess
Bayley bi bila logican izbor, ali...WWE i logika.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Money in the Bank 2019

Post Postao/la DVW »

Bayley bi mogla turnati na njoj kad skine kofer. Nešto poput Becky na SummerSlamu.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24556
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Money in the Bank 2019

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Bayley bi mogla turnati na njoj kad skine kofer. Nešto poput Becky na SummerSlamu.
Joj meni se nikako ne sviđa bilo koja ideja koja ponovo spaja Sashu i Bayley. Ni jednoj ni drugoj sad taj feud ne treba. Uostalom bilo bi glupo da turna nakon što uzme kofer.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Money in the Bank 2019

Post Postao/la DVW »

Nisi me shvatio. Da Sasha skine kofer, a Bayley je zaskoči.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24556
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Money in the Bank 2019

Post Postao/la Maki »

Ali zašto bi je tad zaskočila, a ne recimo nakon što bi taj kofer unovčila? No čak i da nešto iskombinuju, taj feud se ne treba desiti. Brod je otplovio.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24556
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Money in the Bank 2019

Post Postao/la Maki »

Ipak je ubačena Nikki Cross. Sve je izglednije da mi Sashu nećemo skoro vidjeti.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23279
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Money in the Bank 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Cross bi bia dobar izbor da uzme, ima OK gimmick za to.
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Money in the Bank 2019

Post Postao/la DVW »

Da odradimo taj preview jer ja sam već uzbuđen zbog večeras. Jebeš zadnju epizodu Game of Thrones kad će neko postati Mr. i Mrs. Money in the Bank :mrgreen:

Muški Money in the Bank Ladder match
Kad pogledamo hrpu high flyera jasno nam je da njihova funkcija tu nije da dobiju osim eventualno Andradea ili Zayna. Oni su tu jer su oni u Ladder matchu u svom prirodnon okruženju. Radujem se i Baloru i Aliju i Ricochetu. Orton je tu da začini iskustvom i tom nekom svojom brutalnošću dok će se težina pobjednika prenositi sa McIntyrea na Corbina i obrnuto. Kako god očekujem odličan match i jedva čekam da ga odgledam ujutru polako, a moj pick ovdje je Baron Corbin.

Ženski Money in the Bank Ladder match
Neće ovo biti ništa manje dobro, možda poput Royal Rumblea čak i bolje od muškaraca. Biće svega pogotovo kad je Nikki ubačena i kad gledamo nabrijane Danu, Naomi i Ember. Meni se pak čini da sad kad je Alexa izbačena niko sa Rawa nema ama baš nikakve šanse tako da ove nabrojane i Natalyu izbacujem kao potencijalne osvajačice. Sa Smacka ostaje Carmella koja jednostavno ne uzima ponovo pa ja u dvije djevojke vidim favoritkinje, a to bi bile Bayley i Mandy. Više mi se čini da je to Bayley dok ja iskreno navijam za Mandy i njene kvalitete :D

Roman Reigns vs Elias
Šta god neki rekli nije ovo squash. Shane će probati da sjebe stvar, ali čim se pojavi Elias će izgubiti. Za to treba proći nekih deset minuta i da ova dvojica razmjene par žešćih udaraca. Kad bi vam rekao da mi se i ovo gleda niko mi ne bi vjerovao. Biće solidno u najmanju ruku.

The Miz vs Shane McMahon
Ista stvar samo jači build-up, gimmick match i samin tim bolji i duže trajanje. Miz uz pomoć Romana dobija kako bi u Arabiji gledali Roman vs Shane. Pošto je Steel Cage Shane će probati nešto sa kaveza, Miz će biti agresivan i 100% ćemo vidjeti krv. Feud će se fino okončati.

Samoa Joe vs Rey Mysterio
Ovo mora biti zanimljivo jer su obojica takvi zadnjih sedmica. Angle sa Dominicom već viđen sa pokojnim Eddiem i nepotreban. Bio Dominic uključen ili ne po meni Samoa Joe odbranjuje titulu ovdje, Rey će bez sumnje osvojiti Grand Slam, ali ne sad jer se ova priča evidentno nastavlja. Dobar program realno.

Becky Lynch vs Lacey Evans
Već vidim brz back and forth match u kojem Becky naprasno pobjeđuje ili roll-upom ili submissionom. Dogodiće se prije matcha sa Charlotte zbog razloga koje ću objasniti. Valjaće ovo The Manu za gimmick, Lacey je postavila scenu za dobru karijeru jer je umalo postala prvakinja u prvom nastupu i u suštini je to to. Ne loš feud iskreno.

Becky Lynch vs Charlotte Flair
Moje mišljenje je da će ovo biti main event čitavog PPV-a jer kao prvo veliko rivalstvo se završava. Kao drugo SD tituli misle vratiti kredibilitet. I kao treće Charlotte gubi jer planiraju cash-in na Becky. Sam match klasika, nebitno, bitno je da ćemo imati novu heel prvakinju. Ili Mandy ili Bayley koja turna. Vidjećemo. Ja sam nekako ubjeđen u ovo.

Kofi Kingston vs Kevin Owens
Najbolja priča sa kojom idemo na MITB. Oduševili su me na zadnjem Smacku. Očekujem match dostojan svega toga kao i da se niko neće mješati jer onda Owens ispada da ima pravo kad su Kofi i New Day u pitanju. Međutim ne slažem se sa mnogima da Owens uzima titulu još. Kofiev reign mora trajati još neko vrijeme jer evidentno spremaju feud Owensa sa Romanom za kasnije, a i mimo toga zaslužio je da malo uživa nakon 11 godina.

Seth Rollins vs AJ Styles
Ovaj clash of the generation mora biti five star ili eto malo manje od toga. U protivnom je potrošeno mada biće još njihovih matcheva naravno jer ovaj feud je tek počeo. Ovaj match mora imati neki kontroverzni kraj. Styles možda napravi DQ i turna. Možda dođe i Lesnar jer navodno ide u Arabiji na revanš. Puno je rumora i svi mi se slažu. Za cash-in ne brinite jer ovdje ga neće biti. Sve u svemu radujem se ovom kakav god kraj bio. Nemam ništa protiv novog Universal prvaka sa clean krajem da se i to zna.
Odgovori