Sheamus

Celtic warrior

Petkom na FOXu
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la HunterDX »

Da li se zna nesto zvanicno o Sheamusu, sto se tice njegove karijere? Postojale su neke glasine da nece jos duge wrestlati.
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la Sake »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Da li se zna nesto zvanicno o Sheamusu, sto se tice njegove karijere? Postojale su neke glasine da nece jos duge wrestlati.
da, čitao sam da hrve sa povrijeđenim vratom.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

U smislu ide na operaciju I oporavljanje, ili u smislu mirovina?
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la AlenB »

glasine kruže kako bi se mogao umiroviti zbog neke ozljede
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Bilo bi mi žao al mislim da ne bi ima za čim žalit i da mora. Više se brinem za Cesara ako Sheamus ode u mirovinu :lol:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la Maki »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST glasine kruže kako bi se mogao umiroviti zbog neke ozljede
Odavno ima problema sa leđima.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la DVW »

Bilo bi mi baš žao da se to dogodi. Sheamus je bio potencijal ove kompanije, od njega se mogao napraviti dugoročni main eventer, pa uživao sam u sva četiri njegova World title reigna. Iskreno sam ga i poželii u singles akciji pa se nadajmo da to nije istina. Svakako zaslužuje više plus mi se čini cool lik mimo wrestlinga.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la HunterDX »

Jeste dobar, ali je i jedan od najvećih promašaja, bar se kompanije potrudila da bude tako, 4x champ, 2012 je dugo držao titulu, mada je to moglo bolje da izgleda.
Problem je ono što je on danas, on bi danas trebao da stvara nove zvezde i bude legitiman, u realnosti je drugačije, sada je u tag diviziji, ponižava ga Strowman, uspeli su da pokopaju i stvorenu zvezdu.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Jeste dobar, ali je i jedan od najvećih promašaja, bar se kompanije potrudila da bude tako, 4x champ, 2012 je dugo držao titulu, mada je to moglo bolje da izgleda.
Problem je ono što je on danas, on bi danas trebao da stvara nove zvezde i bude legitiman, u realnosti je drugačije, sada je u tag diviziji, ponižava ga Strowman, uspeli su da pokopaju i stvorenu zvezdu.
2012. je držao WHC čija vrijednost je tada pala na nivo IC titule. Računa se kao world title reign, ali u suštini nije to bio.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la DVW »

Od četiri World title reigna prvi je bio upečatljiv jer je bio jedna u nizu velikih pobjeda za debutanta sa uspješnom karijerom. U to vrijeme Sheamus je postao WWE Champ i clean uzeo Cenu, Ortona i Tripsa čovječe. Takav push se ne pamti. Drugi reign dužeg trajanja, a nekako se na to nadovezao pa je i dalje vrlo dobar. HIAC sa Ortonom dosta dobar match.

WHC nije bila kredibilna u to vrijeme, ali je uzeo na WM i nosio više od pola godine sa dosta odbrana što znači da je reign bio sve samo ne dosadan. Tako je ispoštovana i pobjeda na Royal Rumbleu prije svega kao i MITB 2015 protiv Romana. Četvrti i ujedno najkraći reign nije bio neki jer je jobbao odmah i džaba je njegov return prikazan kao big deal.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la Sherpa »

I uz sve što si naveo bio je u najboljem slučaju slabo značajan lik
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la Rio146 »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Takav push se ne pamti.
Roman Reigns igra pikado? :D ovakvi komentari su mi najjači
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la Maki »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST
DVW je napisao/la:QR_BBPOST Takav push se ne pamti.
Roman Reigns igra pikado? :D ovakvi komentari su mi najjači
Pa i ne pamti se. Sheamus je osvojio WWE titulu nakon par mjeseci na main rosteru. To se ne dešava često.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la DVW »

Daj @Sherpa kako je bio slabo značajan lik? Osim četiri KREDIBILNA World title reigna u kojima je titulu uzeo i Ceni i Romanu ponizio je Huntera sa ni godinom karijere, imao dva US title reigna od kojih ga je prvi dodatno prikazao kako nekoga ko se trudi i ko će imati uspješnu karijeru, a drugi je dosta potrajao. Takođe Bar je bruku puta gubio i vraćao titule sa savršenom in-ring hemijom i mogu slobodno reći da su jedan od bolji Tag Teamova u WWE-u. Sve to sa činjenicom da je jedini ikad uz Edgea osvojio RR, MITB i King of the Ring i njegovim powerhouse european lookom na kojeg se Vince prima govori da je u pitanju dominantan wrestler sa vrlo dobrom karijerom iza sebe koja će nadajmo se imati još i uspona i padova. U ringu mi se dopada isto tako. Nije uopšte smoran. Na micu mu je takav glas, ali kad slušamo Balora i Becky možemo i njega pobogu. Hoću reći da je Sheamus kompaktan i da je od njega ipak nešto bilo.
Odgovori