FreeAgentZ

nZo & CasXL

Zabaljači masa bio da je na nastupu deset ili deset tisuća ljudi
Odgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

FreeAgentZ

Post Postao/la Sherpa »

yap, roh ima novi tag tim, potpisao problematični wwe dvojac. nemam pojma što im je to trebalo, al hej. teme sam im prebacio tu, a ovo je tema za njih kao tim

WON: Enzo and Cass will use the names nZo and CazXL in ROH and their tag team name will be the Free AgentZ. Security at MSG was alerted ahead of time that an angle was being planned and to let it happen. Tonga & Loa, who had just won, were not told, nor was anyone from the New Japan side told.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

FreeAgentZ

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST nemam pojma što im je to trebalo
RoH već dugo radi ako ne loše onda upitne poteze.
Ako već nećeš nikome reć OK, al ako već debutaš tag tim možda bi bilo pametno reć ljudima koji će tu večer uzet tvoje tag titule a ne rade za tvoju kompaniju. Delirious je na jačim drogama od Vincea.
Možda pretjerujem al mislim da bi ovo moglo utjecat na odnos ROH-a i NJPW-a.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

FreeAgentZ

Post Postao/la AlenB »

Nadam se da hoće utjecat na njihovom odnos, zaista vjerujem da će NJPW shvatiti, zapravo već su trebali shvatiti kako ih ROH zavlači u gadna stanja. Ovaj Supercard je ogledni primjer njihove neuzajamne suradnje.

Jer na početku njihove suradnje ROH je bio taj koji je pomagao da se NJPW probije na američko tržište. Ironično, sada je Japan taj koji krpa ROH-u rupe na njihovu vlastitom tržištu. To je strašno.

I zato ja ne bih osjećao grižnju savjesti da sam na čelu Japana i da sam odbio ROH u korist AEW-a. Mislim da nije to šupački potez. NJPW je napravio ROH-u usluga puno više nego što možda mislimo u zadnje 2 godine. Pogledajte svaki card ROH PPV-a. Ne možeš imati suradnju u kojoj jedna strana sabotira drugu.

Sad su potpisali i ove botove, bit će veselo u ROH-u. Al barem će se pričati. Svaki dan će izlaziti glasine kako su Enzo i Cass napravili neko sranje u backstageu ili nešto. Bitno je da se priča, kao što rekoh.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

FreeAgentZ

Post Postao/la Melloo »

Jos jedan razlog vise za ne gledat roh
Soryy matt taven
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

FreeAgentZ

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Cobb, Rush i Bandido (koliko god fantastični bili) nisu vridni ovakvog odnosa, pogotovo jer su primarno ROH a ne NJPW. Ne mora se ni NJPW okrenit AEW-u (pitanje je i koliko AEW želi odnos s njima naravno), ima drugih američkih firmi.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

FreeAgentZ

Post Postao/la Sherpa »

sada vidim ovo i mislim si... pa znaš kaj, možda je roh napravio solidan posao s ovim potpisom

video ima 1,2 milje pogled. što znači da samo šest videa na službenom roh yt kanalu ima više.

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

FreeAgentZ

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST video ima 1,2 milje pogled. što znači da samo šest videa na službenom roh yt kanalu ima više.
Šta im vridi kad neće moć zadržat te oči na svom produktu.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

FreeAgentZ

Post Postao/la Sherpa »

dave

Enzo & Cass were not at either ROH show this weekend, nor are they booked on anything announced going forward. They have been given no future dates and right now are not factored into anything. There were key people very upset with that segment internally and as noted before, internal divisiveness whether to do it and it brought negative attention in terms of reaction. The idea of why was explained last week, but not everyone bought that. The original idea was to do a very quick bit that would take place in the corner by the guard rails. Enzo was to grab Mark Briscoe and Mark was to shove Enzo and that would be it. It would be so quick so as not to sound the alarms. People on TV may or may not see it, but people would hear about it. I guess the idea, since Enzo did interrupt a WWE show legit, was to play off that. Security was to then take Enzo away to make it look real. The idea is that if there was a buzz, maybe they’d follow up, but if nobody cared, it was so short that people would just assume it was real. It got out of control and right now there are no plans to bring them back, but there are also different people with different viewpoints involved with creative and it’s not clear how the wind will blow.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

FreeAgentZ

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

FreeAgentZ

Post Postao/la Sherpa »

WON: The WWE have been in contact with Enzo and Cass about a possible return to NXT.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

FreeAgentZ

Post Postao/la Rio146 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST WON: The WWE have been in contact with Enzo and Cass about a possible return to NXT.
:lol: :lol: :lol:
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

FreeAgentZ

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST WON: The WWE have been in contact with Enzo and Cass about a possible return to NXT.
Drago mi je, pogotovo zbog Enza.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

FreeAgentZ

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

FreeAgentZ

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13660
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

FreeAgentZ

Post Postao/la AleksaVP »

slika
Odgovori