UFC/MMA

Oktagon fight

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la donniedemonD »

Vode i secera...

slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la donniedemonD »

:think:

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ide u RoH, pretvorit će ih u najjaču wrestling kompaniju na svitu :mrgreen:
slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la donniedemonD »



slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la donniedemonD »

Bas veliki ulozi. Jednom se drma presto najveceg svih vremena ako izgubi, drugi bi izgubio zvanje jedog od najboljih teskasa svih vremena... Uhh...

Bice opako !
slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la donniedemonD »

Damn...

slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la donniedemonD »

Jedan od boljih tribute-a koji sam gledao.

Zasigurno jedan od najspremnijih atleta na svetu u ovom momentu. TOP 3 borca na svetu po mom misljenju i u poslednje vreme mozda i najomiljeniji borac. Za deset dana ga ocekuje mec za privremenog prvaka lake kategorije (vec je sampion perolake), ukoliko pobedi bice sledeci izazivac za Khabiba i odradice mec na jesen sa njim. A ako neko moze uz Fergusona da dobije taj mec, to je ova kardio masina. (zanimljivo, Max je pobedio depresiju prosle godine, Ferguson se trenutno bori sa istom)

slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la donniedemonD »

Adesanya u jednom od najboljih meceva od postojanja UFCa postao novi sampion.

slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
It’s my birthday
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la azo »

Jebeno fenomenalan meč...

Krylov me malo iznenadio.Samo mi nisu jasne ove titule u UFCu, kontao sam da je Robert Whittaker sampion, al aj nek im bude
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

azo234 je napisao/la:QR_BBPOST Jebeno fenomenalan meč...

Krylov me malo iznenadio.Samo mi nisu jasne ove titule u UFCu, kontao sam da je Robert Whittaker sampion, al aj nek im bude
Interim titule, kad prvak ne može da brani titulu (bilo zdravlje bilo neki drugi razlozi) proglasi se interim prvak, kad originalni prvak može opet branit titulu bori se protiv interim prvaka i pobjednik tog meča "ujedinjuje" te dvi titule.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
It’s my birthday
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la azo »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
azo234 je napisao/la:QR_BBPOST Jebeno fenomenalan meč...

Krylov me malo iznenadio.Samo mi nisu jasne ove titule u UFCu, kontao sam da je Robert Whittaker sampion, al aj nek im bude
Interim titule, kad prvak ne može da brani titulu (bilo zdravlje bilo neki drugi razlozi) proglasi se interim prvak, kad originalni prvak može opet branit titulu bori se protiv interim prvaka i pobjednik tog meča "ujedinjuje" te dvi titule.
to mi je malo bezveze, ali s druge strane tesko da bi imali profit koji imaju da nije toga
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la donniedemonD »

Kakva noc u ufc. Jedan mec top 3 svih vremena po mom skromnom mislenju (koje sam ja gleedao, a gledao sam cetvorocifren broj meceva), dok su Poirier i moj ljubimac Holloway odradili top 10 najbolji mec svih vremena. Oba meca po 5 rundi. Oba meca 5 zvezdica bez dileme.

Sta je sve Kelvin progutao u ovom mecu, kakvo srce covek ima. I na kraju zasluzena pobeda Izraela Adesanye i interim titula. Ovo ce se reprizirati dugo vremena.

Jos jedan five star match. Poirier - Holloway :clap:

Sta je sve pojeo u prvoj i drugoj rundi Max, nije bilo realno da se vrati i nokautira Poiriera... ili ipak jeste? Nakon masakriranja, covek se vratio u trecu rundu i umalo pobedio.

U trecoj rundi se vraca onako polumrtav, vezuje kombinacije, jedan dva udarca ga dele od nokauta i covek baci letece koleno i naravno promasi :krsti:, potpuno bez potrebe, samo jos 2-3 udarca maksimum su mu trebala da Poirier padne u nesvest, ali hteo je da bude atraktivan :violin: ... Posle se Poirier uhvatio klinca i preziveo nekako. Onda u 4oj rundi zvono spasava Poiriera jer je sudija prisao da prekine mec, uhvatio ga Holloway u D'arc choke, umalo pobeda...

Ja sam sokiran, nisam ocekivao da dobije ovu interim titulu Dastin Poirier. Dobar je borac, ali ovakav kardio nece ugroziti Khabiba na jesen kad se budu susreli. Holloway koncepcijski bi mogao da se titra sa Khabibom i saceka kasnije runde i proba da ga nokautira. Dastin to ne moze. Presudila je prva runda gde ga je porier samleo i Max kasnije uopste nije imao prepoznatljivu snagu u udarcima, inace bi zavrsio umornog Poiriera kao jedan kroz jedan.

Ostaje Ferguson da pobedi depru i dodje da isprebija Khabiba 2020. :okk:

E da, bas poput Maxa, porazeni Gastelum u mecu sa Adesanyom pravi istu gresku u toku 4. runde. Uzdrmao je Adesanyu i bukvalno jos 2-3 udarca bi bila dovoljna za nokaut, medjutim covek ostaje bez daha i i ulece u noge da rva. Veliku je sansu propustio za nokaut.
slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la donniedemonD »

Woooow...

Mec izmedju Whitakkera i Adesanye ce se odrzati na australijskom stadionu gde ce organizovati event pred vise 60k ljudi. Samim tim ce i srusiti rekord po posecenosti na UFC 193 kad je u publici bilo oko 55k ljudi, takodje u australiji.

Kakva cast za njih dvojicu. 60k ljudi je neverovatna cifra.

Adesanyu bas krenulo :cool:
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
It’s my birthday
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la azo »

ME jos nisam pogledao jer je UFC bacio strike, znaci moram sutra da skidam s torenta :? :?
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la donniedemonD »

https://mmacore.tv/videos/Max_Holloway_ ... 2/10296682

Iznad videa imas "next video" kad jedan deo istekne...
slika
Odgovori