HNL 2018/19

Arhiva nogometnih događanja sezone 2018/19
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

HNL 2018/19

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Po meni prije ovo drugo, lako je bilo bit drugi/treći dok su jedino Hajduk, Dinamo i Rijeka bili pravi klubovi u ligi, al eto sam si reka da su tu sad Osijek i Lokomotiva. Lokomotiva nema šta radit u prvoj ligi tu se slažem, al realno nema ni Istra pa su svejedno tu. Bit će komedija ako se osigura 5 mista u Europi i Hajduk svejedno ne ode jer su završili 6.

Jedina stvar koja ih drži na životu je Torcida i ta najveća posjećenost u domaćoj ligi, al šta ti vridi.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57834
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

HNL 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

Al tu je isto problem percepcije i pritiska. Što se očekuje da klinci odjednom dođu do naslove. Osim ako nije neka suludo dobra generacija (a nije niti je jedna takva na vidiku), a pare se bacaju u vjetar na neke polu upitne igrače.

Dvije tri godine gdje se gradi i to po mogućnosti s istim trenerom. Tek to može donijeti rezultat. Pogledaj kako je kek slagao Rijeku. Jest da je tu bilo povuci potegni, al je bila vizija i mogao je napredovat iz godine u godinu
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

HNL 2018/19

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ma, odi je najlakše maknit trenera ili okrivit strance, zamazat malo ljudima oči s 2-3 dobra rezultata i ajmo dalje tako u krug. Dobit će Dinamo u gostima pa je lakše progutat bačene bodove protiv Intera i Rudeša i Istri. I dalje držim da najbolje šta im se može dogodit je završit pri dnu lige, u nadi da će se ber neko u klubu trznit i skužit da vako ne ide.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

HNL 2018/19

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

HNL 2018/19

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Rodica iz Kanade dolazi vamo na 2 miseca, usput će i igrat za ŽNK Marjan pa odlučih pogledat kako izgleda ljestvica. Dugo se nisam ovako nasmija.


slika
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57834
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

HNL 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

Pazi ti to, Split i Osijek su primile zajedno 5 golova... A zabile cca 150 :D
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

HNL 2018/19

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Pazi ti to, Split i Osijek su primile zajedno 5 golova... A zabile cca 150 :D
I još sezona nije gotova. Meni je smišnije to da ekipa koja je zabila 80+ golova (do kraja sezone vjerojatno i preko 100 jer imaju oko 7 golova po utakmici prosjek). Rijeku s negativnim bodovima da i ne spominjem :mrgreen:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57834
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

HNL 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

a taj osijek se nije baš proslavio u europi

https://en.wikipedia.org/wiki/2018%E2%8 ... ons_League
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57834
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

HNL 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

Mislim da će najzanimljivija priča idućih par mjeseci biti oko toga tko će kupiti olma.

Ovako dobrog igrača nisu imali još od modrića (ne, kovačić nije bio toliko dobar koliko su pisali), a rezultatski je napravio više. Štoviše, rekao bih da je u ovom trenu karijere spremniji mego što je modrić bio. Naravno, to ne znači da će uspjeti imati jednako dobru karijeru, no isto tako možda bude imao i bolju.

Igrača za kojeg su prije 4 godine dali 200 tisuća bi sad mogli prodat za 40-50 milja. A izgleda kako interesa i ponuda ima.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57834
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

HNL 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

varaždin dobio šibenik i osigurao prvu ligu dogodine.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

HNL 2018/19

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST varaždin dobio šibenik i osigurao prvu ligu dogodine.
Vidim Benko zabio dva gola :clap: :clap:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57834
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

HNL 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

mogao sam gledati samo prvo poluvrijeme, ali mi je jako drago što je rijeka osvojila titulu.

isto tako mislim da bi dogodine mogli imati jako zanimljivu trku za naslov. hajduk pod oreškoviće izgleda super, nekako očekujem da će dinamo biti mrvisu slabiji nego ove sezone (ne vidim tko će zamjeniti olma), a rijeka je isto pokazala nekoliko sjajnih mladih igrača od kada je biščan preuzeo.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57834
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

HNL 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

Uopće me nije briga koja je navijačka skupina u pitanju, prezirem ih sve redom. Zašto bi morao biti navijačke skupine kako bi navijao za klub koji voliš? One će odmah kazati kako su to pojedinci napravili, a niti jedna se neće ograditi od njih (na miran ili manje miran način).

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx ... id=2088738

Zašto je ovo igdje normalno? I kaj, zatvor je adekvatna kazna za ovo (ako ga uopće dobiju)? Gdje će momak morati prolaziti kroz tko zna što kako bi se oporavio? Ako ikada bude do kraja (pošto se psihički aspekt zanemaruje čak i ako fizički bude sve ok).

Možda će zvučiti radikalno, ali ovakvi ne zaslužuju biti dio društva. Ne pridonose i opasnost su za druge. Mladost ludost nije izgovor. Bio sam ja mlad i lud, pa nikada nikoga nisam napao. Štoviše prošao sam kroz batine jednom prilikom i to iz čista mira s moje strane.

Imaju sreće što nisam ja taj koji im određuje kazne, pošto bi vidjeli sadizam.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

HNL 2018/19

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

I di je sad prigovaranje od strane Torcide kako su oni dobri, kako su ih HNS i policija uzeli na pik itd itd.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57834
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

HNL 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

ma nitko od njih nije dobar, sve one dobrotvorne stvari koje rade ne mogu nadoknaditi sve pizdarije koje naprave.
slika
Odgovori