NXT Takeover: New York

Za WWE događaje koji su iza nas
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5109
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la ante »

Gargano vs Cole je bio nevjerovatan mec, cista petica, ono sto mi se posebno svidjelo su bili callbackovi na prijasnje trenutke i poteze iz Garganove karijere u NXT-u (Fairytale Ending, onaj trenutak kad je Gargano napravio draping DDT na Coleu jer je bas tako Ciampa pobijedio Gargano prosle godine u Chicagu, cak mislim da je Ciampa udario Gargana s koljenom u facu kao counter na slingshot spear samo sto je Cole ovdje napravio superkick ali dala bi se povuci neka paralela). Nitko ne budi emocije u meni kao Gargano. Meni je mec bio genijalan. Gargano u ringu je nevjerovatan ove zadnje 2+ godine, najkonzistentniji hrvac na svijetu.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la ejdzejp1 »

Tag titule - ****1/2
Dream vs Riddle - ****
Dunne vs WALTER - ****1/2
Ženski F4W - ***1/2
Gargano vs Cole - *****

Jedan od najboljih TakeOvera ikada i bolji od svih showova od prošle godine.
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la HBK »

Kakva razlika između WM i Takeovera. Ceo ovaj show je bio fantastičan! Ubedljivo nijedan slab meč. Svi su jednako bili uzbudljivi. Ali Cole /Gargano je remek- delo sam po sebi. 5 zvezdica kao iz šale. I ne slažem se da je nelogično uplitanje UE u meč. Heelovi i rade to. Koriste se svim pokvarenim sredstvima da dodju do cilja.
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la TheBesir »

Dovoljno je reći da sam dao DA na svih 5 nominacija vezanih uz ovaj šou.
btw.naježio sam se na kraju showa kad je ciampa izasao
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la HunterDX »

Najbolji PPV ove nedelje, ubedljivo, Japanci su bili dobri, WM bila u haosu, oni su bili odlični.
Avatar
El Ingobernable
Rank 4
Rank 4
Postovi: 60
Pridružen/a: 26 stu 2017, 19:30
6
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la El Ingobernable »

NXT Takeover New York

War Raiders vs Aleister Black & Ricochet - NXT tag team titule - ****1/4
Velveeten Dream vs Matt Riddle - North American titula - ***3/4
Pete Dunne vs WALTER - NXT UK titula - ****1/4
Kairi Sane vs Bianca Belair vs Io Shirai vs Shayna Baszler - NXT Women's titula -***3/4
Johnny Gargano vs Adam Cole - 2 out of 3 falls za NXT titulu - *****
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la Sherpa »

evo ga, išao i dave preko pet u wweu.

Tag team title match 4.5
Riddle vs dream 4.5
WALTER vs Dunne 4.75

Womens 4 way 3.75
Cole vs Gargano 5.5
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la HunterDX »

A realno, da NXT ima minutažu, wrestlere i novac, kao glavna scena, oni bi razbili, imali bi više 5☆ mečeva.
Čudno, kada je druga liga, za par klasa ispred prve.
U WWE kompaniji, glavna scena je samo ime.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT Takeover: New York

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST A realno, da NXT ima minutažu
NXT ima savršenu minutažu. Dovoljno da te zabavi, a da ti ne dosadi. Main roster ima sjebanu minutažu, Raw traje 3 sata, PPV-i 5-7 previše.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST A realno, da NXT ima minutažu
NXT ima savršenu minutažu. Dovoljno da te zabavi, a da ti ne dosadi. Main roster ima sjebanu minutažu, Raw traje 3 sata, PPV-i 5-7 previše.
Epizode bi mogle više da im traju, jer se oseti da su kratke, ali i pored svega, Gargano i Cole su upali kao plan B, za kratko vreme su pripremili feud i odradili fantastičan meč, glavna scena je za neke feudove, imala više vremena i skoro ništa nije bilo kako treba.
A pogledaj ljude koji su legitimni u NXT-u, Gargano,Ciampa,Matt,Dream,Dunne,Cole... oni izgledaju dobro i kada su van priče oko titule, što je nezamislivo na glavnoj sceni, epizode sa još pola sata bi im bile vrh, pa i neki PPV bi bio od koristi, sa više mečeva, jer su dokazali da mogu da drže pažnju.
Ili da najlakše razjasnimo, da imaju sve što glavna scena poseduje, ili bolje, da glavna scena radi kao NXT.
Mada smo više puta pričali o tome, žalosno je što NXT važi za drugu ligu, a u svetu ne postoji bolja kompanija, sa nedeljnim epizodama.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la AlenB »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST A realno, da NXT ima minutažu, wrestlere i novac, kao glavna scena, oni bi razbili, imali bi više 5☆ mečeva.
Ovo mogu biti ključni faktori, a i ne trebaju. Slažem se da bi tjedni show možda, ali možda mogao se malo produžiti, recimo na max sat i pol (2 ne), ali to nije tako nužna promjena.

Ključ dobrog produkta kod njih su ljudi, odnosno bookeri i writeri koji su tamo glavni i to je to. Jer da je isključivo do hrvača, onda bi glavni roster već bio na svome vrhuncu. To se jednostavno može vidjeti po trilijun primjera koji su se desili u zadnje 2-3 godine što se tiče onih koji su cvjetali u NXT-u i onda uveli na glavnom rosteru. Kad nemaš dobro vodstvo, džaba ti dobar roster. Kad nemaš dobar roster, džaba ti dobrog bookera. WWE nikako da uskladi ovu drugu stranu, odnosno bookere s rosterom koji imaju.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la HunterDX »

Zato mislim da postoji 1 čovek, koji bi bio OGROMNA opasnost za Vincea, ukoliko bi se rastavili, ali do toga neće doći, ne bih ni voleo, jer je u pitanju porodice, a to je Triple H.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT Takeover: New York

Post Postao/la Maki »

Ne znam kako ljudi mogu porediti Gargana sa Romanom. Jeste, Gargano je kickouta iz svega, ali to se desilo sad jednom u ovom meču koji je buildan kao Garganovo veliko krunisanje, kao posljednji korak do ostvarenja sna. Roman je underdog u svakom drugom meču.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la AlenB »

Uz to, Gargano je prirodan underdog, njemu ta uloga leži, publiku se lako kupi na to. Roman Reigns ne bi trebao nikada biti underdog.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la HunterDX »

Roman je rodjen za dominantnog heela, nije on za facea.
Odgovori