G1 Supercard

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

G1 Supercard

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Kritikujemo WWE da nikad ne idu all in sa nekim dok je ovaj popularan
al opet, išli su s nekim tko je popularan - okadom

pošto malo kada u wweu imaš takvu situaciju gdje imaš dva popularna od kojih će samo jedan dobiti. oni imaju jednog popularnog i onda ga bace pod nepopularnog
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

G1 Supercard

Post Postao/la crocop97 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Ma ne isplati se ni to više, dovest par ljudi šta valjaju iz ROH-a i pustit da propadnu.
Valjda će ove godine dovest Rusha za G1, čovjek kojeg su trebali dovest za stalno još prije nekoliko godina
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

G1 Supercard

Post Postao/la AlenB »

još mi je ostao main event, to ću kasnije, a evo dojmova ostatka showa

Ospreay vs Cobb - ***1/2 (nemam zamjerke, dobar način za otvoriti show, vrlo energično)
Rush vs Castle - NR (Castle je mrtav nakon ovog)
Women of Honor - DUD (muka me od ove Klein)
New York Street Fight - * (Bully je uzeo puno previše vremena na ovom showu i to naravno nije dobro)
Ishimori vs Bandido vs Lee - ***3/4 (Vrlo zabavno, bilo bi i odlično da je još koja minuta)
4-way za tag titule - **1/2 (dosadnjikavo s par dobrih poteza)
Sabre vs Tanahashi - **3/4 (Nije me ovo baš oduševilo, previše mrtav meč da bi bio nešto više od solidnog, publika iz nekog razloga nije bila najaktivnija)
Naito vs Ibushi - ****1/4 (Prva istinski odlična stvar na showu)
3-way Ladder - ***1/2 (Zabavan spotfest koji je trajao 7-8 minuta previše)

Nisam najviše impresioniran showom, uglavnom jer ovi ROH botovi nemaju pojma, ali vidjet ćemo hoće li main event popraviti stvar
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

G1 Supercard

Post Postao/la AlenB »

pfff meni je ovaj main event 3.5 najviše, zadnje dvije minute jesu bile vrhunske, ali sve ovo prije toga je bilo mediokritet s ponekim odličnim potezom

sve skupa, event ništa posebno, jedan odličan meč, ROH mečevi su dosta snizili opći dojam
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

G1 Supercard

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST ROH mečevi su dosta snizili opći dojam
Da nije bilo ROH mečeva meni bi ovo s DDT-om bilo event vikenda, al jebiga, Delirious se natječe s Vinceom u tome ko je gori.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

G1 Supercard

Post Postao/la Melloo »

Prvo nabijem na ROH na qurac

Cobb-Ospreay-Super mec za pocetak.Mnogo mi se svidio mec.Ospreay masina kao i uvijek a i Cobb je imao super poteze.OScutter sekvenca nesto najbolje sta sam vidio za cijeli wm vikend-4.25

Rekao sam prije meca da mora biti squash i bio je( @Eumaus The Swineherd mi je svjedok) Svidja mi se sto Castle je napraivo heel turn i sto ce imat novu personu jer je dosadio vise ovakav a i sve je uradio s ovim likom

Zenski mec sranje zivo.Ko dovede ovu Kelly Klein ne znam.Zenska umal botcha svoj finisher. 1

Cijela bully ray sekvenca mi je bila dosadna.Jedino vrijedno pomena je Mark Haksins kojeg su trebali bolje koristit na eventu sinoc

Junior threeway Super spotfest samo je kratko trajao 4

TAg mec- ok mec sa nekoliko dobrih poteza.Spotlight su pokupili Vill.Ent.PCO je lud a Brody King je jedan jako jako dobar wrestler.Ocekivan pobjednik.Za ono poslije meca pushi qurac ROH 3.25

ZSJ-TANA Mec je bio malo sporiji i mene je iskreno malkiec razocarao.Mogu oni puno bolje od ovog.Ocekivao sam vise.DEath Taxes and ZSJ beats TAnahashi 3.5

Ibushi Naito.MOTN.Super mec sa potezima na vrat kojih je mnogo bilo i ono strah je gledati al odlicno izvedeno.Ibushi zasjao u punom sjaju.Napokon je uzeo titulu

Threeway Ladder-Mnogo bolje od onog sto sam ja ocekivao.Taven uzima titulu ocekivano.ROH u kurcu ali bilo je finih poteza i spotova.Mec koji ti se svidi na prvi pogled ali ga ne zelis vise nikad ponovo gledati 3.75

Okada-White.Za dlaku losiji od njihovog meca na WK zbog prve polovine meca koja je bila jako jako jako spora.Zadnjih 5 minuta su bile super dok su zadnje 3 fantazija i bolje od tog ne moze 4.25

Dobar event.Publika dosla zbog NJPW meceva a oni im servirali neka ROH sranja.Ocekivao sam iskreno vise i da ovo bude najbolji event vikenda medjutim eto takeover mi je ipak bolji.Ovo mi je predugo trajalo.Komotno su sva roh sranja trebali izbaciti
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

G1 Supercard

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Threeway Ladder-Mnogo bolje od onog sto sam ja ocekivao.Taven uzima titulu ocekivano.ROH u kurcu ali bilo je finih poteza i spotova.Mec koji ti se svidi na prvi pogled ali ga ne zelis vise nikad ponovo gledati 3.75
Meni je bia toliko dosadan da sam doslovno zaspa kroz meč, ništa originalno u cilom meču.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

G1 Supercard

Post Postao/la Melloo »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Threeway Ladder-Mnogo bolje od onog sto sam ja ocekivao.Taven uzima titulu ocekivano.ROH u kurcu ali bilo je finih poteza i spotova.Mec koji ti se svidi na prvi pogled ali ga ne zelis vise nikad ponovo gledati 3.75
Meni je bia toliko dosadan da sam doslovno zaspa kroz meč, ništa originalno u cilom meču.
Ja sam ga gledao danas pa eto ono.Bio je ok.Zadnji bump Lethala mi se svidio.Al znas ono kad ROH ocekivanja stavis na nulu pa budes iznenadjen i necim ok.Nesto slicno sa main rosterom ove godine.Prosjecni mecevi su aaaj ooj jer samo odksace od ostalog
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

G1 Supercard

Post Postao/la ejdzejp1 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST naito će svoju priliku dobiti i uzet će mu titulu. u trenutku kada bude u svom trankilo stanju, što u tom wk meču nije bio.
što više razmišljam, više sam siguran da su male šanse da se to ikada desi

Honor Rumble - **3/4
Ospreay vs Cobb - ***3/4
Castle vs Rush - NR
WOH - *
NY Street Fight - **
Jr. titula - ***1/2
ROH & IWGP Tag Team titule - ***1/4
ZSJ vs Tana - ***1/2
Naito vs Ibushi - ****1/4
ROH titula - **3/4
Okada vs White - ***3/4

Bez ROH mečeva ovo je jedan jako dobar show, ovako je samo solidan. OkadawinsLOL.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

ROH/NJPW G1 Supercard recenzija

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

ROH/NJPW G1 Supercard recenzija

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Dalton je debelo opa, ima je katastrofalan reign na vrhu (ozlijede i loši mečevi, a i kao lik je puno bolji dok lovi titulu nego kao prvak) tako da ne čudi da su ga ovako feedali Rushu i dali heel turn da ga osvježe ko lika.
Šta reć da nisi spomenia Beautiful People i Nza i Cazza :mrgreen:
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

ROH/NJPW G1 Supercard recenzija

Post Postao/la AlenB »

ne želim do kraja ljudima uporpastiti dojam o showu, već i ovako nije baš najbolje :D
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

ROH/NJPW G1 Supercard recenzija

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST ne želim do kraja ljudima uporpastiti dojam o showu, već i ovako nije baš najbolje :D
Stvar je ukusa, meni se (van ROH djelova) stvarno svidia show. Primjera radi, tebi je ladder meč bia dobar, ja sam tokom meča zaspa :lol:
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

G1 Supercard

Post Postao/la HBK »

Zbog problema sa netom nisam mogao gledati ovo live kako sam planirao, a i bolje. Show je u suštini prosečan (što ne čudi kad se mešaju sa propalim ROH :roll: ) Ali ME je sve to nadoknadio.
U inat hejterima- OKADA CHAMP!!! :clap: :clap:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

G1 Supercard

Post Postao/la Sherpa »

dave

Jenny Rose/Kagetsu/Hazuki vs Sumie Sakai/Stella Gray/Hana Kimura: 2.25
Honor Rumble: 1
Ospreay vs Cobb: 4
Kelly Klein vs Mayu Iwatani: 2
Juice/Flip/Haskins vs Bully/Silas/Taylor: 1.5
Dragon Lee vs Ishimori vs Bandido: 4
GoD vs Briscoes vs PCO/Brody vs EVIL/SANADA: 3.5
ZSJ vs Tanahashi: 4
Ibushi vs Naito: 4.5

Taven vs Lethal vs Scurll: 3.5
Okada vs Jay White: 4.75
slika
Odgovori