NXT Takeover: New York

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la Maki »

War Raiders vs. Ricochet/Black
Fenomenalan opener. Odličan meč zaista sa tonom odličnih poteza i dostojan oproštaj za Blacka i Ricocheta. Prije svega mi se sviđa što su ipak pokazali da su Raidersi bolji tim jer su duže skupa. Recimo Hansen je uspio prekinuti onaj Ricochetov pin nakon što je gurnuo Blacka na njega, a Black to nije uspio uraditi na kraju meča. Meč je išao brzo i nevjerovatno je brzo proletio. Fenomenalno.
10/10

Velveteen Dream vs. Matt Riddle
Ovaj polu-heel Riddle mi se sviđa daleko više od običnog Riddlea. Takođe odličan meč u kojem je Dream predstavljen kao pravi oportunist koji je iskoristio priliku i Riddleovu nepažnju. Malo mi je jedino zasmetalo što je Dream stalno spamao Double Axe Handleove sa top ropea, ali sve ostalo je bilo dobro. Obožavam kad protivnici iskoriste to što je Riddle bos. I naravno, odličan Dreamov ulazak.
9/10

Pete Dunne vs. Walter
Dosta sporiji meč od prva 2, ali su ispričali daleko više priče. Prvi put gledam Waltera i već ga smatram pravom zvijezdom. Predstavljen je kao zvijer, kao zadnja prepreka koju Dunne ne može preći, ali opet nije predstavljen kao potpuno neuništiv. Naravno, Dunne je stalno radio na prstima, no ne bih rekao da Walter to nije sellao. Moglo je bolje, ali opet je sellao. I naravno, dostojan kraj reigna koji se vjerujem više nikada neće ponoviti. Walterov Frog Splash je bio pravi potez kojim je Dunneov reign konačno okončan. Drago mi je i što su komentatori stalno pushali Waltera kao pravu mašinu, a Dunnea kao champa koji se ne predaje. Fenomenalno.
10/10

Shayna vs. Kairi vs. Io vs. Bianca
Meč je bio kratak i objektivno najslabiji, ali bilo je dobrih stvari. Kairi i Io su pokazale svoje prijateljstvo i koliko ih je pogodilo što moraju ići jedna protiv druge. Dobili smo mali preview te borbe koja će sigurno kasnije postati pravi feud. I naravno, najbolji mogući kraj. Shayna je prikazana kao pravi pametni šampion i znate šta...ajmo je staviti u WM ME i dati joj sve titule. Sviđa mi se što je sve odradila bez Duke i Shafir. Svaka čast najboljem heelu u WWE-u, ogroman heat je dobila. Inače je publika cijeli show bila sjajna.
8/10

Johnny Gargano vs Adam Cole
Najbolji meč koji sam ikad gledao. Daj mu 6* Dave. Prvi fall je došao u pravo vrijeme jer je meč išao prilično sporo prije toga. Nakon prvog falla, meč je postajao sve bolji i bolji. Poteza je bilo tona, a pogotovo mi se svidio Fairytale Ending na sto. Odlična poveznica sa Ciampom. Priča koju su ispričali je fenomenalna. Kad su stali jedan prema drugom na početku zadnjeg falla naježio sam se. Komentatori su ovo predstavili kao najvažniji meč ikad u NXT-u. Odličan kontrast između Colea i Johnnya. Jedan je bio spreman uzeti na countout, drugi nije. Po prvi put sam mrzio UE i vrisnuo sam na ekran kad su ušli u meč. Kažu da je Gargano prejako bookan? E pa neka je, cijela priča ovog meča je ta da on konačno ostvaruje svoj san. I ostvario ga je fenomenalnim krajem kad je Cole shvatio da nema gdje i tapkao je. Sviđa mi se i još jedan detalj: komentatori su rekli da je Cole odmah tapkao na kraju 2. falla da bi spriječio gore posljedice. To je sjajno. Prikazuje se da se kečeri prilagođavaju situaciji. Fenomenalno. Ovo je pravi main event WM weekenda.
10/10

Ne smeta mi Ciampin dolazak, a pogotovo mi se svidjelo kad je Gargano rekao "He's behind me, isn't he?". Ko zna, možda se Ciampa i oprašta od ringa.

Najbolji show ikad.
10/10
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Najbolji meč koji sam ikad gledao. Daj mu 6* Dave.
omega okada 4 je dobio 7* :P
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la Melloo »

Ne zasluzuje ni 5 zbog kraja kamol 6 :mrgreen:
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la TheBesir »

Jebote,nisam ni znao da je ovo bilo sinoc?
mislio sam da je to veceras..baksuz
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la Sherpa »

tag tim je bio dobar meč sa priličnom spotfest manirom

dream vs riddle je apsolutno užasno konstruiran meč koji je za mene umro nakon hulk hogan bulšita. 10 minuta ga mlati, hogan comback, pa ga opet mlati i dream u #lolcenawins maniri dobije i to još jebenim onim smećem od poteza? u ovom meču je bio samo jedan wrestler.

mali odmor pa nastavljam
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT Takeover: New York recenzija

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la SwitchBlade »

Znam da svi kažu ovo poslije svakog Takeovera :D ali ovaj iskreno bi mogao biti najbolji dosada.

Ricochet & Aleister Black vs. The War Raiders=4.25 stars

Matt Riddle vs. Velveteen Dream=4.5 stars

WALTER vs. Pete Dunne=5 stars

Bianca Belair vs. Kairi Sane vs. Io Shirai vs. Shayna Baszler=4 stars

Adam Cole vs. Johnny Gargano=5 stars
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la Sherpa »

gargano vs cole bi mi možda bio 5 ili blizu da nije bilo onog potpuno nepotrebnog uključivanja undisputed ere i ref bumpa. to nije donijelo ništa, ali baš ništa ovom meču, štoviše, po meni je oduzelo. da je izgubio, onda bi imalo smisla. ali on je u konačnici dobio četiri na jedan. odjebite sa tim superjunka sam protiv svih pričama.

odradite ovaj meč bez uplitanja i imate odličan meč.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la Sherpa »

Walter dunn je apsolutni meč večeri prekrasno odrađeno.

Žene su bile sasvim dobre, bolje nego dream vs bro
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST tag tim je bio dobar meč sa priličnom spotfest manirom

dream vs riddle je apsolutno užasno konstruiran meč koji je za mene umro nakon hulk hogan bulšita. 10 minuta ga mlati, hogan comback, pa ga opet mlati i dream u #lolcenawins maniri dobije i to još jebenim onim smećem od poteza? u ovom meču je bio samo jedan wrestler.

mali odmor pa nastavljam
Pa to je i bila caka. Dream nije dobio Riddlea, već se izvukao. Riddle je ostao prilično zaštićen.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Pa to je i bila caka. Dream nije dobio Riddlea, već se izvukao. Riddle je ostao prilično zaštićen.
neka, meni je to bio kriminalno građen meč i apsolutno prezirem bulšit tog tipa. u 17 minuta dream je pokazao dva poteza ostalih 16 minuta je dobivao batine i svejedno dobio meč.

i što više gledam to sam sigurniji da je dream odličan karakter - jedan koji živi svoj gimmick. on nije samo pretender u životu nego i u wrestling svijetu - sve je uspio zavrati da je wrestler
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la Maki »

Ali ga je dobio na sneaky roll-up, nije kao Cena.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la Sherpa »

Meltzer on the WOR: “The Johnny Gargano vs Adam Cole match is perhaps the best WWE match of all time.”
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la AlenB »

Opa. Možda i bude išla šestica hahahaha
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la TheViper »

Fantastican mec svakako, ali mi je nesto slabiji nego Gargano/Almas.
Odgovori