NXT Takeover: New York

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la AlenB »

kakav početak showa, kakav tag meč :clap: ****1/2
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la AlenB »

definitivno sam mislio dati 3.75 Riddleu i Dreamu, ali se onda desio Ibushi/Nakamura spot s Wrestle Kingdoma i ona zadnja Dreamova kontra u pin je bila genijalna, tako da ****
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Tag meč je bia dobar, iako predvidljivi pobjednici pa je bilo teško uživit se. Dream i Riddle bi mi se više svidia da nisam isti finish doživia 3-4 puta, prokleti D'Lo, ne stavit titulu na Riddlea je greška. WALTER i Dunne definitivno imali MOTN. Žene, uf, ovo je bilo loše, ili bar ispodprosječno. Belair nije misto u title pictureu, Shayna nema šta tražit u hrvanju. Main event mi se stvarno nije svidia, definicija style over substance meča.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la Melloo »

War Raiders vs blac n puma-4.0
Dobar tag opening stvarno zanimljiv mec.Poslije su dobili farewell fin.

Dream-Riddle 4.0
Zanimljiv mec, ne svidja mi se kraj.Mrzim rollupove u mecevima koji duze traju.Izgleda glupo

Dunne-Walter 4.5
Prvi bas bas dobar mec na cardu.Imali su ok psihologiju mada je Walter tu i tamo zaboravio sellati prste.Svidjela mi se taktika Dunnea kako da pobjedi.
Prvi put da sam Waltera vidio da je pushan do kraja(nisam stigao pogledat OTT zadnji)

ZeMski 4way.-3.5
Shayna nije nista pridonijela mecu.Najbolji mec bio kad je ona bila pored ringa.Strikeovi su joj uzasni.Otkad je ona sampion obavezno svaki takeover zenski mec je najslabiji na cardu.Nazvao bih ovo reign of terror

Gargano-Cole 4.5
Mnogo dobar mec.Mnogo mi se svidio.Malo su pretjerali na kraju sa ref bumpom i silnim finisher kickoutima al ok kontam sta su htjeli postici.
Pravi sports entertainment mec.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la AlenB »

pogledao Walter-Dunne i super meč stvarno, jedino je previše Walter radio chopova s obzirom na to koliko mu je Dunne puta oštetio prste. Možda su to namjerno napravili da Waltera prikažu neuništivim, ali trebao je malo smanjiti količinu chopova na kraju i barem to bolje odsellati jer Dunne još nikada u NXT-u nije toliko jako radio na protivnikovim prstima. Ispalo je da nema efekta uopće. Van toga izvrstan meč. 4.25-4.5
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la Melloo »

Upravo vidim da su smarkovi poceli napadat main event zbog kickout festa i overbookinga na kraju :mrgreen:
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Upravo vidim da su smarkovi poceli napadat main event zbog kickout festa i overbookinga na kraju :mrgreen:
I trebali bi :snooty:
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST ZeMski 4way.-3.5
Shayna nije nista pridonijela mecu.Najbolji mec bio kad je ona bila pored ringa.Strikeovi su joj uzasni.Otkad je ona sampion obavezno svaki takeover zenski mec je najslabiji na cardu.Nazvao bih ovo reign of terror
potpisujem, uopce ne pratim NXT od kad ona vlada. Jedino su me sada nedavno Aliyah i Vanessa ponovno zainteresirale
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT Takeover: New York

Post Postao/la Maki »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOSTNazvao bih ovo reign of terror
Osim što je Shayna ekšli podigla dosta NXT faceova, a Trips nije nikog sem Batiste.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la ~MandyRose~ »

WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Jebiga, Bianca je jedino bila u meču da Kairi i Io ne prime pin.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT Takeover: New York

Post Postao/la Maki »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST
Emberin reign je floppao čim je krenuo jer nije nikad dobila Asuku. Belair je pobjeđivala po NXT-u, logično je da neće biti tako jednostavno u title mečevima.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la AlenB »

ja mislim da ću dati čistu peticu main eventu, toliko mi je dobar bio
overbooking je bio tu s razlogom i kickouti su bili tu s još većim razlogom, tko prati Garganovu dvogodišnju priču u NXT-u znat će
ovaj feud s Coleom temelji se na tome da Cole ima pomoć i nekoga tko mu čuva leđa i naravno da je ovaj overbooking samo logičan nastavak na tu priču, dok Gargano nema nikoga tko mu može pomoći jer je u zadnje vrijeme bio previše bipolaran, odnosno nije znao hoće li biti dobrica koja će e boriti sam protiv svih ili će i on imati nekoga uz sebe tko će mu pomagati u borbama
kroz njegovu dvogodišnju NXT avanturu ispalo je da mu puno bolje ide da bude svoj, što bi značilo onaj tko će se boriti sam za sebe i tko neće tražiti nikakve prečace ili pomoć od drugih kako bi došao da pobjede, a borit će se protiv koliko god ljudi treba - to smo upravo vidjel u ovom meču i zato su ti kickouti silni bili tu, da pokažu da je on onaj stari Gargano koji se već dvije godine bori za jednu stvar koju su imali gotovo svi oko njega, jedino on nije imao, a to je NXT titula, a uz to i veliki Takeover moment, to je sve dobio u ovom meču. Nije mogao tek tako odustati ovdje nakon prvog ili drugog finishera jer predugo se bori za tu titulu da bi lako odustao.

A ovaj kickout nakon ref bumpa i još onaj jedan nakon toga bili su najbolji nearfallovi koje sam vidio u zadnjih ne znam ni ja koliko

tako da je ovdje definitivno bilo itekakvog storytellinga i sve je barem u mojoj glavi imalo smisla, a sama akcija u ringu bili je uglavnom bez zamjerke uz možda spor početak, ali imaš 40 minutni meč, što očekivati od toga
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la TheViper »

War Raiders vs Ricochet & Black ****1/2
Bolji opener nije mogao biti, zaista sjajan mec za dobrim storytellingom. Prilagodjavali su se jedni drugima, i nije bilo dosadnih delova. Iako se znalo da Raidersi pobedjuju uspeli su da me ubede da Black i Ricochet imaju sanse.

Riddle vs Dream ****
Ovo je bio susret 2 jako dobra character workera, odlicno je ovo bilo sa veoma dobrom psihologijom, imali su tezak zadatak pratiti onako lud mec i nisu razocarali. Roll up pobeda Dreama mi ne smeta jer se feud nastavlja.

Dunne vs Walter ****1/4
Prvi put gledam Waltera i mogu reci da je jedan od boljih big man wrestlera koje sam gledao. Zaista je brutalno izgledao i zasluzeno pobedio, Dunne se nije predavao ali je konacno izgubio titulu. Videcemo sta ce biti sledece za njega.

F4W ***3/4
Najslabiji mec na cardu, ali svejedno vrlo dobar. Zabavan sprint gde su Japanke bile jako dobre, jedino mi smeta sto je Shayna retainala.

Gargano vs Cole *****
Johnny je jos jednom odradio classic, od ostalih vesti zemlja je i dalje okrugla. Ako je HBK Mr Wrestlemania, onda je Gargano Mr Takeover, po ko zna koji put je ukrao show. Zaista spektakularan mec gde je Gargano kao underdog konacno uzeo NXT titulu, i nadam se da ce imati sjajan reign. Odlican feel good moment.

Fantastican Takeover, nisam siguran koji mi ie najbolji ikada, ovaj ili proslogodisnji iz New Orleansa.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8833
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

NXT Takeover: New York

Post Postao/la KOMANIA »

KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST Evo mojih ocena, a sutra (odnosno danas) cu da napisem utiske.

War Raiders vs. Black/Ricochet ****1/2 (4.50+)
Dream vs. Riddle ****1/4 (4.25+)
Dunne vs. Walter ****1/2 (4.50-)
Shayna vs. Bianca vs. Kairi vs. Io **** (4.00)
Gargano vs. Cole ***** (5.00-)
-Sou je krenuo odlicno, odlicnim mecom. Raiders su imali ok ulazak. Ja sam uzivao u tih skoro 20 minuta, i ako suse uglavnom znali pobednici, bilo je neizvesno do samog kraja. Odlicni potezi sa obe strane. Moram pohvaliti Rowe, koji odlicno prodaje udarce. Ricochetu takodje veliko postovanje, ako taj covek sinoc nije sjebo kicmu ja stvarno nzm. Svidjalo mi se ono sto se dogodilo posle meca, Raidersi su se sa postovanjem pozdravili sa ovima, i oni su zavrsili sa NXTem najverovatnije. Nadam se samo da ce ih dobro koristiti na Main rosteru, jer su stvarno prekvalitetni.

-Meni je Riddle antipatican, ali to nema veze sa njegovim sposobnostima u ringu, jer je zaista sasvim dobar. Bilo je zabavno i neizvesno do kraja, i ovo se verovatno nastavlja. Takodje Dream je imao ok ulazak.

-Nakon skoro 2 godine Dunne gubi titulu, i to od velikog Waltera. Odlican mec i odlican trenutak. Walter mi je postao jedan od omiljenih, sad treba da nosi ovu diviziju, a Dunne bi mogao uskoro na main roster, mada ja ne bih zurio sa njim jer je jos mlad.

-I zene su imale vrlo dobar mec, najslabiji na kardu, ali definitivn vrlo dobar. Bilo je i nekih traljavih tacaka, ali su Japanke pokrile to svojim nastupom. Shayna je ostala sampionka sto mi je ok, ali treba da izgubi titulu na sledecem TakeOveru od Io. Bianca Je takodje bila ok.

-Main event je mec godine po meni za sada. 5*. Krenuli su sporije, ali ima smisla kad radis mec od 30-40 minuta. Odlicno postavljen mec, i najneizvesniji mec u vec dugo dugo vremena. Nije mi smetalo ni uplitanje i kickouti, jer ima smisla. Gargano se vratio u starog lika, napokon je pobedio zle demone, i osvojio titulu, nakon silnih poraza. To je bio odlican momenat. Nije mi toliko smetalo Ciampino pojavljivanje na kraju.

Odlican TakeOver sa super mecevima, preporucujem svima da pogledaju ceo sou.
Odgovori