Znanost, mistika, snovi...

Nasumični razgovori
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la Mary »

^ Da, cesto sanjam gluposti. :blush:
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la TheBesir »

Ja često sanjam wrestling snove
npr neki dan nesto sa EC3
sanjo sam i dx,da se bijem u ringu sa Showom i mislim Cenom
i onaj najstrašniji sa Nakamurom (samo bježat od low blowa,skrio sam se u kuću wtf)
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la Mary »

Iz Wrestling svijeta, sam samo jednom sanjala Cesara. :blush:
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la Mary »

Danas sam dosla do saznanja zasto se svake godine osjecam grozno krajem Zime, tokom Veljace i u Ozuljku... Nije Alergija, nije proljetna depresija, problem je u Horoskopskom znaku koji vlada tim mjesecima. Aha... :character-oldtimer:
Vodenjak i Ribe sam prezivjela (uskoro) ostaje mi jos Ovan, pa da ova godina napokon krene.:citam:
Shvatila sam da ni ne poznajem tako puno osoba koji su rodjeni u tim znacima, valjda sam ih, jer mi ne odgovaraju, cijeli zivot uspjesno izbjegavala, nazalost eto kroz godinu nije moguce izbjeci kalendarske mjesece, iduce godine mozda pokusam s experimentom da me netko udarcom u glavu na Novu Godinu uspava do Travnja. :shifty:
Avatar
Robi
Rank 7
Rank 7
Postovi: 604
Pridružen/a: 17 vel 2017, 21:49
7
Lokacija: On the way home
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la Robi »

Otišo sam na prvu stranicu da vidim kaj ima pa da dam svoje misljenje na neke teme.

Koja je svrha našeg postojanja? Svi se to pitamo, a pitanje krivo zvuci. Jer nismo svi isti. Svrha mog/tvog postojanja je raditi što voliš i boriti se za ono u što vjeruješ. U životu treba uživat što je više moguće. Ako želiš biti najbolji u necemu radi/treniraj za to, ako želiš pravdu npr. bori se za nju. I slušaj sebe. Samo mi je žao što se takve stvari ne mogu dokazati većini, nego žive da bi bili "mrtvi" 07-15h a kasnije preživljavali. Kolko puta smo rekli "Ja ću biti nogometaš/glumac/pjevac i sl. da bi culi od "bližnjih" Ma ostavi se toga, ne može to svatko. A onda im za primjer kažete "Kako može netko tipa Brad Pitta/Cristiana Ronalda/Eminema" pa vam odgovore "Ma ne možeš se usporedivat s njima." Zašto? I navedena 3 su vjerovatno culi "Ma nemoj se usporedivat s Eastwoodoom/Peleom/2PACom pa su danas Brad Pitt/Cristiano Ronaldo/Eminem. Oni i više njih poznatih su krenuli od nule. Vec mi je prek glave krivljenja Balkana al tu je tolko sjebana situacija. Ne znam kak je u ostatku svijeta al sve sto sam reko za balkan se ispostavilo tocno u zadnjih par godina da mi je vec muka.Ona tri su samo primjer, talentirani ali ne i nedostižni. Govorilo se i za ona starija 3 to pa će biti u sijeni od mladih ako vec i nisu kad se sve sagleda.

Misljenje o vjerama
Izmisljotine. Da se zaokupe ljudi oko nebitnih prica i "stvorenja" za koje nema dokaza da opće i postoje. Vidis razliku u razmisljanjima kod ljudi i znam da nije slucajnost da oni koji pametnije zvuce nemaju vjere. Ne nazivam vjernike glupima/zaostalima. Neki su tako odgojeni od malih nogu. Smatram da je to greška roditelja. Samo zato što netko kaže i uvjerava djecu u nešta, ne znaci da je istina. I meni su govorili da postoji, i da se valja molit prije spavanja i svako jutro, i evo me sad. Zasto kazu da je bog dobar i da zeli samo dobro? Cjela obitelj svake nedjelje na misi, mole se svakodnevno pa dobe djete koje se rodi bolesno, sto su oni skrivili tom "višem" da ih je tak nagradio? To mislim za sve vjere. I onda kad kažem to nekome ja ispadam loš. Kako dokazat da nešto ne postoji, kad ne postoji in the first place. Al neka netko dokaže da postoji.

10% mozga.
Ako si uklopljen u sivilo da. Ovisi o raspoloženju i ljudima s kojima se družiš. Mene moja obitelj zaglupljuje iskreno, jednostavno kad bace neki razgovor ja sam za 2 minute van prostorije samo zato što se ne zelim svadat a za objasnjavanje je kasno. Ne samo obitelj, i random ljudi na cesti, kaficu, ma svugdje skoro, mozda zato i mrzim ljude. Kad sam sam kreativan sam i non-stop razmisljam i radim na necem.
Ni na jedno od tri pitanja se ne moze odgovoriti a da se malo ne odstupi od teme, al sam dao kraće mišljenje.
I Misljenje se kad tad ispostavi kao odgovor.
Sativa nas cini kreativnijima, potice na razmisljanje. Sto mislite jel to jedan od razloga zasto je marihuana zabranjena? Exactly. Ko ju je zabranio, oni na vlasti, vlast se mjenja, namjere ne. Bar ne do Živog Zida. Znm, nekima možda zvucim komicno al šta sad, kazem iskreno.

A sad malo lakše teme.
Ja se trznem prije sna svaku vecer zadnjih tjedan i pol i vec se pocinjem ispitivat zasto, nikad prije mi se to nije dogadalo tako cesto.

Zemlja je ravna, rub Zemlje je zemlja, trava. Okrugli oblici nemaju ruba,što znaci da bi oceani iscurili :mrgreen:
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la donniedemonD »

Kao ljubitelj dokumentaraca, vidjao sam jako pametne ljude. Enciklopedije. Ovaj covek mi ide na vrh te liste. Ovakav kapacitet znanja jos nisam video niti se susreo sa ovakvim necim. Dok sam gledao emisiju, imao sam utisak da cita neku knjigu, neverovatna moc govora i siroka polja znanja.

Naslov je izvucen iz konteksta, zvuci sarlatanski, ali nije. Za slucaj da se neko resi da gleda... ne, nije jedan od onih degenerika kojima se zivot sastoji od teorija zavere -_-

slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la Mary »

Sanjala sam da decka pratim na vlak ide na Fax. :lol: Naravno tog decka nikada nisam vidjela, a netko tko ide tek na Fax u realnosti je 12 godina mladji od mene i zabrinula bi se kada bi mi netko u tim godinama postao zanimljiv u ljubavnom smislu. :mrgreen:
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la Melloo »

Mary je napisao/la:Sanjala sam da decka pratim na vlak ide na Fax. :lol: Naravno tog decka nikada nisam vidjela, a netko tko ide tek na Fax u realnosti je 12 godina mladji od mene i zabrinula bi se kada bi mi netko u tim godinama postao zanimljiv u ljubavnom smislu. :mrgreen:
Cougar
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la TheBesir »

Mary je napisao/la:QR_BBPOST u realnosti je 12 godina mladji od mene
ne mora da znači
mozes ti ić na fax u 44. godini,sve zavisi
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la Mary »

Da, ali ne zavrsavas srednju.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la Melloo »

Mary je napisao/la:QR_BBPOST Da, ali ne zavrsavas srednju.
Jos malo pa ces da lovis mlade decke he he
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la Mary »

^ Nisu me zanimali ni kada sam bila u njihovim godinama.

Koliko se sjecam mislim da sam i ja u snu bila mladja tako da nemam razloga za brigu.
Jedino me brine sto je koliko sam se sjetila krenuo u Zenicu, tako da nemam pojma, mozda i nije bio Fax, ali nadam se da ga nisam pratila u KPZ. :shifty:
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la Melloo »

Ima fax i u zenici
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la Mary »

Onda je dobro. :D
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10280
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Mary je napisao/la:QR_BBPOST Da, ali ne zavrsavas srednju.
jel to dajes hintove forumašu Besiru?
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Odgovori