Euro 2020 kvalifikacije

Nogometne kvalifikacije

Arhiva nogometnih događanja sezone 2019/20
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la Melloo »

Pickasto se izaslo u drugom poluvremenu.Ovo je namjera i crvebi se moze dat za ovo.
Sjebali smo kvale odma.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la Sherpa »

Koja večer!!!

Bih prosuo 2-0 do 2-2
Norvežani koji su kompletno popušili 2-0 do 2-3, pa zabili u zadnjem korneru na utakmice za 3-3
Isti rezultat kao u švicarskoj, gdje je bilo 3-0 za domaćine prije neg su danci napravili preokret

Suluda večer
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la emirates »

Za mene nije. I to nemam dvojbi. Frajer je bacio nogu pred njim, bukvalno nije imao mogucnosti da uopce reaguje drugacije od toga. Zuti haj ok, ali crveni ni u snu. Ne mogu ni komentarisati ovo. Crveni nas je ubio, nakon toga smo apsolutjo bili za kurac. Do penala smo cuvali rezultat, ali glup penal i crveni se sve izdesava u roku od dvije minute. Bilo je pozitivnog ovdje i trrba ici dalje. Malo zamjeram Robiju sto nije ranije pravio izmjene though.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la Sherpa »

Al emire nije da je to neki prirodni način kretanja. Kad vidi da će u duel on produljuje nogu, kramponi prema naprijed i pogađa protivnika u nogu polu visoko.

Ja mislim da nema namjere, ali sam tip faula je za mene crveni. Igrači trebaju početi malo više paziti
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la Melloo »

Pa ono da ga je morao dati i nije al realno jedva je docekao.On ce to opravdat namjerom i gotovo
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Al emire nije da je to neki prirodni način kretanja. Kad vidi da će u duel on produljuje nogu, kramponi prema naprijed i pogađa protivnika u nogu polu visoko.

Ja mislim da nema namjere, ali sam tip faula je za mene crveni. Igrači trebaju početi malo više paziti
Onda je zuti zbog neopreznosti. Nisi oni isli ravno jedan na drugog, Pjanic je isao na loptu i ovaj mu se ubacio sa desne strane da je izbije, nakon cega je dobio po nozi. Kontakta jeste bilo, razumio bih zuti, ali direktan crveni je preseravanje. Nigdje drugo se ne bi dao crveni za ovo.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la Melloo »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Al emire nije da je to neki prirodni način kretanja. Kad vidi da će u duel on produljuje nogu, kramponi prema naprijed i pogađa protivnika u nogu polu visoko.

Ja mislim da nema namjere, ali sam tip faula je za mene crveni. Igrači trebaju početi malo više paziti
Onda je zuti zbog neopreznosti. Nisi oni isli ravno jedan na drugog, Pjanic je isao na loptu i ovaj mu se ubacio sa desne strane da je izbije, nakon cega je dobio po nozi. Kontakta jeste bilo, razumio bih zuti, ali direktan crveni je preseravanje. Nigdje drugo se ne bi dao crveni za ovo.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la Sherpa »

Ok, uzmi samo u obzir sa je moj kriterij malo stroži i da bi kod mene bilo po par crvenih po utakmici dok igrači ne krenu malo paziti kako igraju

Da se razumijemo, sudci su loši, imati kvalifikacije bez VARa je katastrofa. Pa pogledaj s kakvim je startom prošao Lovren. Mjesto da dobije minimalno žuti (po meni crveni), on ozlijedi igrača, a sudac nije svirao ni faul

Ili pogledaj prvi gol Norveške danas, nakon čistog igranja rukom.

I onak dio što @melloo kaže, o toj 'namjeri'. Prezirem taj pojam u pravilima pošto je istu nemoguće dokazati. Sudac ovdje kaže, startao iz osvete zbog penala, narativom može proć, a ti nemaš ni priliku dokazat dal je il nije.

Ps: malo otužno što nema noti jedna druga snimka tog faula, iz nekog drugog kuta
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la emirates »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Al emire nije da je to neki prirodni način kretanja. Kad vidi da će u duel on produljuje nogu, kramponi prema naprijed i pogađa protivnika u nogu polu visoko.

Ja mislim da nema namjere, ali sam tip faula je za mene crveni. Igrači trebaju početi malo više paziti
Onda je zuti zbog neopreznosti. Nisi oni isli ravno jedan na drugog, Pjanic je isao na loptu i ovaj mu se ubacio sa desne strane da je izbije, nakon cega je dobio po nozi. Kontakta jeste bilo, razumio bih zuti, ali direktan crveni je preseravanje. Nigdje drugo se ne bi dao crveni za ovo.
Ni ovdje nije bilo kontakta cini mi se? Mozda i jste kad bolje pogledam.. Svejedno, i dalje nije bas isto, ovdje je Pepe nasrnuo na Alvesa ko sivonja. Kod ove utakmice je bas obrnut slucaj bio, gdje je Pjanic isao na loptu i Grk nasrnuo nitokuda, prvi stigao do lopte, Pjanic povlaci nogu da izbjegne kontakt ali nije uspio. Tesko bi iko to uspio izvuci, ali eto zuti karton radi neopreza je mogao biti. To kazem znaci iako prezirem izvlakuse kako nas je sudija zajebao, ali ovdje je crveni bio i vise nego prestrogo dosudjen, otjeran nam je najbolj pojedinac na terenu i ponajbolji igrac ekipe. Igrac od kojeg ovise sve nase akcije. Odluka nas je jebala u pojam. Mada uzimajuci i to u obzir, morali su bolje reagirati nakon toga. Robi se nije smio zadovoljiti rezultatom, trebao je ranije izmjene praviti. Braniti se sa igracem manje na sredini, ubijeni u pojam, desetkovani. Ne ide to.

@Sherpa Bas sam sa svojom ekipom komentirao to kako imas pregled iz samo jednog ugla, nigdje slow motion, nista. Tuga.
slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la Mary »

Hoce sada Prosinecki dobiti otkaz? Pa mozda je prodao utakmicu kao Ciro tada? Tko ce znati. :citam:
:Ironyoff: :mrgreen:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la Sherpa »

Stbiji se ne piše dobro
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la emirates »

5:0 od Ukrajine nije dobar nagovjestaj za nastavak kvalifikacija. Stavise, nagovjestava kako bi Srbija mogla razmisljati o barazu unaprijed. Eventualno bi morali izvuci nesto protiv Portugala, jer i od Ukrajine ako izvuku nesta u Srbiji, opet ce im medjusobni omjer biti karina.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la Wulf7X »

Ne igraju Euro još od 2000 čini mi se...dobre stvari ne treba menjati :lol:
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la Melloo »

Gledsm.vas nemojte me razocarat

Sto igrate u zadnje vrijeem stalno u crnim dresovima.Jel vam i to hdz nametnuo
Odgovori