AJ Styles

The Phenomenal...

Petkom na FOXu
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

AJ Styles

Post Postao/la Maki »

WWE će mu dati sve što traži jer zadnja stvar koju sad žele jeste da izgube još bitnih likova.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AJ Styles

Post Postao/la Sherpa »

Ali imaju problem dati ovo, kao što imaju problem dati kreativnu slobodu, pošto smatraju kako bi onda mnogi mogli tražiti slično. mislim da samo cena i orton imaju tu house show slobodu da sami odlulčuju, to je bio razlog zašto dosta vremena nisu potpisali rey mysterija.

ja iskreno ne vidim problem, štoviše, mislim da bi im bilo bolje dugoročno da odjebu house showe - ionako im više ne donose profit, zadnji kvartal su bili na čistoj nuli.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

AJ Styles

Post Postao/la Maki »

Biću iskren, razumijem Vincea što ne daje creative control kečerima, prošao je on kroz puno toga, kroz dosta Hogana, Michaelsa i Austina koji su flexali creative control i tako stopirali ili mijenjali priče kako im je pasalo.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AJ Styles

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Mislim da AJ nema neku aktivnu želju da ode, al isto tako mislim da bi otiša bez puno razmišljanja da dobije puno bolji ugovor od AEW-a nego šta ima u WWE-u.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AJ Styles

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Biću iskren, razumijem Vincea što ne daje creative control kečerima,
tu se slažem, ali moraš nekada shvatiti kada imaš osobe koje će bolje prodati svoj proizvod od tebe

broken matt hardy je bio najbolji primjer. wwe ga je u woken obliku totalno overskriptirao i bio je nešto najgore što sam gledao.

a da su mu rekli, gle, evo ti kreativna sloboda, no daleko si od titule, radi nešto zanimljivo.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AJ Styles

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Daj im slobodu da sastavljaju vlastite promoe ako ništa drugo (barem onima koji su pokazali da su u stanju imat dobre promoe)
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

AJ Styles

Post Postao/la HunterDX »

Za sve postoji test, dam ti slobodu, pokazao si se, imaćeš je.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

AJ Styles

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST mislim da samo cena i orton imaju tu house show slobodu da sami odlulčuju
Ima i Daniel Bryan ako se ne varam. Citao sam negdje da je to bila jedna od klauzula u novom ugovoru.

To da AJ ne bi mogao potpisati zbog toga sto ce mu AEW dati laksi raspored bi bilo ok da smo 100% sigurni da mu WWE ne zeli dati laksi raspored. Ali stvar je u tome sto ce 99% dobiti laksi raspored, kao i vecina velikih hrvaca u godinama u toj kompaniji. Bryan je i mladji pa mislim da ni on ne nastupa redovno na house showovima.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

AJ Styles

Post Postao/la emirates »

slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

AJ Styles

Post Postao/la Melloo »

Creative control u 2019 je kada ti sam biras direkciju svom liku, sam radis promoe a ne ko u 90tim hoces li pbjedit ili izgubit.Tu wwe faila
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

AJ Styles

Post Postao/la AlenB »

– As previously reported, former WWE World champion AJ Styles announced this week that he signed a new contract with WWE. Speaking on today’s edition of The Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer stated that AJ Styles didn’t have serious talks with any other organizations, and this news was “expected.” Additionally, Styles is stated as making it clear he wasn’t interested in hearing other offers, and he made it clear that he wanted to stay in WWE.
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5109
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Online

AJ Styles

Post Postao/la ante »

Jel se zna koliko godina traje ugovor?
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

AJ Styles

Post Postao/la Maki »

Očekivano.
Avatar
Y2J
Rank 3
Rank 3
Postovi: 43
Pridružen/a: 17 ruj 2018, 17:02
5
Lokacija: Raven Ryder's
O meni: What ?
Status: Offline

AJ Styles

Post Postao/la Y2J »

Sasvim logičan potez. Prepustiti takvog wrestlera AEWu je ravno totalnoj katastrofi, pogotovo nakon ogromnog hypea navedene kompanije.

Više slobode i kreativnosti je nešto što očekujem u budućnosti od AJa.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AJ Styles

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Nema iznenađenja tu, sigurne pare, još ako je sebi osigura kakav lakši schedule on je na konju.
slika
Odgovori