Transferi i špekulacije

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Transferi i špekulacije

Post Postao/la Melloo »

Sherpa je napisao/la:Ja dok gledam mbapea vidim igrača koji je trwnutno dobar samo u trčanju u prostor. Što je malo oreoštro kazati, pošto dosta toga radi dobro, ali on je daleko od komoletnog napadača.

Kada mu se prostor zatvori on zna izgledati kao igrač manje za svoju momčad. Premda je mlad i još to može unaprijediti. Trenutno je više marketinški napuhan nego što je dobar, no je dobar.

Dok je hazard koji je jedan od najboljih driblera europe, brz je, jak na nogama te ga je teško oboriti i ima odličnu viziju. Po meni trenutno najbolji igrač PL, možda i svijeta po formi, znanju, igrama.

Jebiga drugačiji ukusi.
Slazem se s ovim.Mbappena postavljenoj odbrani i tvrdoj odbrani je igrac manje vecinom
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Transferi i špekulacije

Post Postao/la Sherpa »

donniedemonD je napisao/la:QR_BBPOST Igrac od 200 miliona mora da ti donese bar 25-30 golova u sezoni
tu je dio di se ne slažem, pošto ze ovo za mene oko cifre oko 80-100 milja, kada za nekoga daš 200 on ti mora donijeti ligu prvaka. no niti neymar niti mbape to nisu donijeli psgu, a iskreno se pitam koliko će donijeti u budućnosti, pošto imam osjećaj kako će jednaku politiku kupnje imati sve dok svlačionica ne eksplodira. već i sada je tamo klanovski prema nekim informacijama.

e sada, nije donio kada gledaš samo golove. no on je čovjek koji povezuje redove, diktira tempo, vodi momčad. možda nema toliko uspjeha, ali ako pogledaš njegov sofa score, čovjek ovu i prošlu sezonu ima 7,8 prosjek. Što je i više nego odlično (messi je recimo priča za sebe, on ima oko 8,4), dok je Mbape ima 7,8 ove i 7,4 prošle. I to je sistem koji silno valorizira golgetere, a Hazard je na istom - što govori što sve radi na terenu, po pitanju dodavanja, ključnih dodavanja, asistencija. I k tome govorimo o mbapeu koji igra u ligi gdje klub nema konkurenciju, ali baš nikakvu. pa je lakše i zabijati i asistirati
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Transferi i špekulacije

Post Postao/la TheViper »

I City ce imati zabranu transfera. Bole ih uvo, imaju sklopljen tim.

Inace, kao moguca pojacanja Milana se spominju Allan Saint-Maximin (Nice), Everton Soares (Gremio), Sandro Tonali (Brescia), Stefano Sensi (Sassuolo), Julian Weigl (Borussia Dortmund), Sergej Milinković-Savić (Lazio) i Aurelien Tchouameni (Bordeaux).

Uglavnom mi se svidjaju imena, sve su ovo mladi i talentovani igraci, od svih ovih najvise bih voleo ovog Evertona iz Brazila i Tonalija koji je novi Pirlo.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Transferi i špekulacije

Post Postao/la Sherpa »

Navodno bayern daje 80milki za lillovog pepea
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Transferi i špekulacije

Post Postao/la TheViper »

Atletico navodno dogovorio Hectora Herreru za dz.

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Navodno bayern daje 80milki za lillovog pepea
Da su na vreme mislili, za te pare su pre 3-4 godine mogli da kupe mnogo boljeg igraca (nekog poput Hazarda recimo). Sada im je frka zbog odlasaka Robbena i Riberya, pa moraju da preplacuju.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Transferi i špekulacije

Post Postao/la Wulf7X »

Bayern ozbiljno pristupio rekonstrukciji, već imaju Pavarda i Hernandeza a verovatno i Wernera... a Kovač tražio izgovore i srao po Liverpulu kako su trošili mnogo :roll:

Dibala navodno blizu prelaska u Liverpool za 120 milja...nekako sumnjam u ovo ali ako se obistini verovatno neko od trojke napred odlazi :?
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Transferi i špekulacije

Post Postao/la TheViper »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Transferi i špekulacije

Post Postao/la Sherpa »

Šuška se da pizza majstor sređuje prelazak pogbe u real. Dajte 150 milki pa nek ide

Al kao bale u swap... Može, 140 milki + bale je isto dobra opcija
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Transferi i špekulacije

Post Postao/la Wulf7X »

Imaš jednu nulu višak na kraju :lol: :lol:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Transferi i špekulacije

Post Postao/la Sherpa »

Nemam, nema šanse da će ga united prodat za manje od onoga za što ga je kupio. Plua od tada je posato prvak svijeta s francuskom i dobro prodaje dresove. U današnjem nogometu to je njegova realna cijena
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Transferi i špekulacije

Post Postao/la Melloo »

Fejk je.Real ne pregovara vise sa Railom,Mendesom i ostalim strvinarima.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Transferi i špekulacije

Post Postao/la TheViper »

Herrera ide u PSG kao zamena za Rabiota.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Transferi i špekulacije

Post Postao/la Sherpa »

Očekivano, koliko god ga volim, srčan je ima pluća za odraditi box to box ili flastera, ima svoje limitacije, pogotovo u duel igri. Ako je tražio koliko je tražio od uniteda za novi ugovor, onda bih i ja kazao fala lijepa.
slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Transferi i špekulacije

Post Postao/la donniedemonD »

Jovic u Realu... daj sad jos Pogbu dileju, da bar potpuno ne zazalim sto sam batalio da ih pratim.
Jovic... :lol:

Resili da propadnu sa stilom.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Transferi i špekulacije

Post Postao/la HunterDX »

Dobro je što će Jović u Real, oni svakako moraju da naprave promene u timu, nadam se da će se uklopiti, cena mu je bila jaka, za igrača koji se još nije dokazao kao LŠ igrač. Može on tek da napreduje, ali videćemo.
Odgovori