Fastlane 2019

Za WWE događaje koji su iza nas
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Fastlane 2019

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ne mogu se složiti sa tim. Jednostavno poslije 2011. on nikad nije mogao biti WWE Champion jer je bilo boljih odabira. Uostalom nije ni trebao. Ne treba svako biti world champion.
Pa meni je baš Miz trebao biti, jer čovek ume sve da iznese, pa Cena i Orton su posle te 2011 bili šampioni, više puta, nisu morali, da ne pričam o Mahalu. Ne mogu se složiti sa tobom, ni 2011 ga nisu dobro bookirali, 9n je držao MC scenu i zaslužuje nagradu.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24394
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Fastlane 2019

Post Postao/la Maki »

World titula ne bi trebala biti nagrada. To bi trebalo biti nešto što dostigne samo mali broj odabranih.

Što se tiče Miza, mislim da je originalni plan bio da AJ prestigne 434 dana i izgubi od Miza titulu koji bi onda išao protiv Bryana na WM 35. Ali, Romanova bolest i Bryanov turn su promijenili planove i Miz je ispao iz priče.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Fastlane 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Čitam svašta o ovome online, od tog da je bia jako dobar WWE PPV do tog da su ljudi otkazali network koliko je loše bilo :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Fastlane 2019

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ne mogu se složiti sa tim. Jednostavno poslije 2011. on nikad nije mogao biti WWE Champion jer je bilo boljih odabira. Uostalom nije ni trebao. Ne treba svako biti world champion.
Ne slažem se

On tafa nije trebao biti, a kada je trebao biti onda nije bio
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Fastlane 2019

Post Postao/la HunterDX »

Miz je zvezda koja privlači pažnju, u ringu nije na nekom nivou, mada ume da bude dobar, sve ostalo poseduje.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Fastlane 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST mada ume da bude dobar
S pravim protivnikom i odličan, a i triba cijenit da je svjestan šta ga ide a šta ne.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Fastlane 2019

Post Postao/la HunterDX »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST mada ume da bude dobar
S pravim protivnikom i odličan, a i triba cijenit da je svjestan šta ga ide a šta ne.
Upravo, jednostavno, neko na koga se uvek možeš osloniti.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24394
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Fastlane 2019

Post Postao/la Maki »

Eh, imao je te 2010-11. dosta momentuma iza sebe tako da smatram da WWE nije pogriješio što mu je dao pojas. Ono u čemu su pogriješili jeste to što su ga bookali u feudove sa Lawlerom i sa Cenom s tim da je u oba feuda on bio najnebitnija karika.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Fastlane 2019

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Eh, imao je te 2010-11. dosta momentuma iza sebe tako da smatram da WWE nije pogriješio što mu je dao pojas. Ono u čemu su pogriješili jeste to što su ga bookali u feudove sa Lawlerom i sa Cenom s tim da je u oba feuda on bio najnebitnija karika.
Na WM27 je imao glavnu borbu sa Cenom, ali je i tu bio u Cena/Rock senci, kao i njegova pobeda
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Fastlane 2019

Post Postao/la Sherpa »

Čim ti je prvak potpuno sporedan nema nikakve šanse
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24394
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Fastlane 2019

Post Postao/la Maki »

Al kolko je to do Miza a koliko do bookinga?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Fastlane 2019

Post Postao/la Sherpa »

Ako ćemo glwdati realno, miz nije za prvaka

Ali, ako gledamo wwe gdje svako postaje prvak, obda je on odavno trebao dobiti titulu po drugi put. Jebemu, jinder je bio
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Fastlane 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Miz je neko ko je uspija usprkos bookingu ne zbog bookinga.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Fastlane 2019

Post Postao/la AlenB »

Shane & Miz vs Usos - ***1/4
super stvarno akcija i publika je reagirala na sve što su radili, plus heel turn je bio dobro odrađen, mislim da je ovo jako, jako dobar početak showa

Rose vs Asuka - *
van par udaraca dosadan meč

Kingston vs The Bar - *1/2
A dobro, grade taj underdog story s njim i to je u redu, samo što je ovo materijal za tjedni show, a ne PPV

Revival vs R&B vs R&G - ***3/4
To je to što trebamo, Ricochet i Black su se sjajno predstavili u svom prvom PPV nastupu, publiku su oduševili i to je sve što trebaju u ovom trenutku

F4W za US titulu - ****
Možemo ih osuditi jer su ovo naknadno najavili, ali gledajte ovo s pozitivne strane, dobili smo US title meč na glavnom dijelu showa i još je bio odličan. Još ovakva 4 meča i titula će cvjetati. Ovo je bio odličan primjer kako jedna midcard titula treba funkcionirati.

Women's Tag titule - *1/2
Odakle su sad uplelili i Beth Phoenix majko mila. Nia i Tamina su najgori tim ikad.

Owens vs Ali vs Bryan - ****1/4
Mislio sam da će We want Kofi chantovi biti problem ovog meča, ali su brzo ljutitost publike pretvorili u čistu egzaltaciju i uživanciju, tako da je ovo bio fantastičan meč u kojem je Ali bio zvijezda, baš kao i Black i Ricochet ranije, zadivio je publiku. Kad bi ovako zanimljivi ljudi bili stalno u lovu na titule, to bi bio šou.

Charlotte vs Becky - **
Oni ovo namjerno rade, nema tu drugog zaključka. Ako Becky dođe sa ozljedom na WM ubit ću ih, a prema svim projekcijama bi trebala jer se već skoro 2 mjeseca muči s istom, kako da sad u 3 tjedna nakon ovog meča ozdravi.

Shield meč - ***3/4
Ambrose je vratio Rebound Lariat i to je ono najbitnije. Meč je bio vrlo dobar i čak me malo podsjetio na ona dva meča koje je Shield imao s Evolutionom...i dok isprva nisam mislio da je ovo trebao biti main event, malo su me ipak razuvjerili. I odabrali su najgoreg lika koji će radit meč s Reignsom u ringu dok ovi letaju okolo. Corbin je žešći bot. Al sam prezadovoljan mečom.

Stvari koje su se desile ili su bile baš loše ili su bile predobre. Na svu sreću, po meni su ove dobre prevladale. Zanimljiiv i zabavan PPV, po meni vrijedan gledanja.
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Fastlane 2019

Post Postao/la DVW »

Nekad mi se desi da pogledam prvi match i dalje mi bude mrsko. Tako sam i TLC preskočio i ponovilo se sa Fastlaneom. Jednostavno mi se učini nepotrebnim mnogo toga baš u trenutku kad upalim PPV. Npr. za SHIELD reunion. Ne sumnjam da je bio sjajan match, jedan sam od rijetkih Corbinovih fanova, sve se potrefilo, ali 6 man matchevi istih ljudi su mi se zgadili po Rawovima. Ne ide više. Jel Ziggler, jel Strowman, jel Balor, jel Angle, McIntyre, Elias potpuno je svejedno. Svakakvih kombinacija je tu bilo i red je za neke cool singles feude do WM, a onda i Shakeup sa pravim izborima. Inače se loše osjećam jer nisam gledao posljednji match Reignsa, Rollinsa i Ambrosea kao cjeline.

Ono što jesam gledao su Miz i Shane protiv Usosa. Savršenstvo za opening match, savršena publika, Miz na vatri. Pun pogodak da u Clevelandu pukne prijateljstvo. Podloga za WM je postavljena, fina priča je iza nas, šteta jedino da ih nema više u tandemu jer su objektivno vrlo dobar timski rad uspostavili. Pamtiću Mizov Double Crossbody dugo, dugo. :clap: US titula i Raw TT titule podigle kredibilitet, jako lijepo. SD ženska titula opala u mojim očima dočim je krajnje vrijeme da Becky prestane šepati. Nemam šta nadodati.
Odgovori