Nia Jax

She's not like most girls

Zabava ponedjeljkom
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Nia Jax

Post Postao/la Rio146 »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST izgleda da je Meltzer rekao nesto da Reigns nije bio bolestan il sta vec.
A gle, šta nije sumnjivo da se lik koji ima leukemiju vrati za pola godine ko da ništa nije bilo. Plus pritom se priča da je radio na nekom filmu u međuvremenu. Pa nije viroza koju se preleži tjedan dana, i ko nov. Jako je sumnjivo.
Yes Sir!
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Nia Jax

Post Postao/la Melloo »

Rio146 je napisao/la:
Melloo je napisao/la:QR_BBPOST izgleda da je Meltzer rekao nesto da Reigns nije bio bolestan il sta vec.
A gle, šta nije sumnjivo da se lik koji ima leukemiju vrati za pola godine ko da ništa nije bilo. Plus pritom se priča da je radio na nekom filmu u međuvremenu. Pa nije viroza koju se preleži tjedan dana, i ko nov. Jako je sumnjivo.
Ma haj da je to reko pa da se digne buka.Nego je komentairsao njegovo lijecenje i kako nije imao full leukemija liejcenje i nije isao na kemoterapije nego je uzimao neke tablete koje pomazu kod blazeg oblika koji je kod njega.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Nia Jax

Post Postao/la Maki »

Ali sve te "leukemija je work" teorije ne odgovaraju na jedno pitanje: šta je WWE dobio sa tim? Samo su otvorili mogućnost da neko to nekad otkrije i da onda budu uvučeni u ogromni skandal.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Nia Jax

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Nia snappedT. :clap: :clap: :clap: :clap:
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Nia Jax

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST šta je WWE dobio sa tim
romana do kojeg je ljudima stalo.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Nia Jax

Post Postao/la Maki »

I zbog toga su napravili nešto što ih može dovesti do najgoreg skandala od Benoitove smrti. WWE već 4 godine pusha Romana i od samog početka fanovi ga buaju, a WWE za to boli kurac. Ne vidim zašto bi sad napravili nešto ovako radikalno.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Nia Jax

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ne bi me iznenadilo da se uzelo nešto van konteksta i izvrnulo, 90% današnjeg novinarstva je to :whistle:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Nia Jax

Post Postao/la Sherpa »

Zašto se sportaši dopingiraju da dobiju medalju kada znaju da će ih testirati i otkriti te im oduzeti medalju?

Zašto ljudi varaju na testovima iako mogu biti izbačeni?

Zašto je Volkswagen lažirao testove nakon kojih je izgubio hrpu udjela na tržištu?

I stotinu i jedno pitanje zašto istog tipa. A odgovor je taj da se nadaju kako ih nitko neće uloviti, kako će proći nekažnjeno i stvoriti prednost ili postići željeni cilj. Podjednako često na osobnoj koliko i na korporativnoj razini. A koliko je tek primjera kada su ovakve prevare prošle?

Eto zašto. Plus, narativ da wwe boli kurac što mu zvižde je apsolutno krivi. Vincu, čovjeku koji je egomanijak sigurno nije drago slušati to. Da se ljudima ne sviđa njegov način rada. Nego tvrdoglavo ide glavom kroz zid na koji god način može. Plus, govorimo o kompaniji koja ima putra na glavi, koja nije moralna vertikala.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Nia Jax

Post Postao/la ~MandyRose~ »

sumnjam da bi se njegova majka plaka onako dok je govorio o bogu
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Nia Jax

Post Postao/la Maki »

Oke, ali zašto je Vince onda čekao 5 godina da napravi ovo sa Romanom jer oni njega još od 2014. guraju kao glavnog baju i od 2014. to ne prolazi. Zašto ovo nije napravio 2017. kad je Roman poslije WM 33 pobrao ogroman heat? S tim da su se već pojavili izvještaji koji govore da WWE očekuje da Romana opet booaju čim ponovo počne superpush, tako da pada u vodu to da misle da će ga leukemija napraviti vječnim faceom. Podcijenjuje se koliko je ustvari Romanovo odsustvo naštetilo WWE-u:

1. no. 1 lik u kompaniji nije bio tu, a Raw je prolazio kroz ratings krizu
2. morali su promijeniti tonu priča na brzinu, neke ubrzati kao Rollins-Ambrose, a neke potpuno sasjeći kao Strowman-Reigns
3. Universal titula je prestala biti full-time

I da, Vincea apsolutno boli kurac što mu zvižde. Nije mu drago sigurno, ali nikad ne bi ništa radikalno napravio. Ceni su zviždali deceniju, pa nikad nije prekinuo njegov push niti ga turnao niti bilo šta. Isto i sa Romanom.

Upravo zato što imaju putra na glavi mislim da se ne bi usudili napraviti nešto ovako. Vince sigurno više ne želi prolaziti kroz javne skandale tipa ono sa steroidima ili sa Benoitom. WWE već godinama prižljivo gradi imidž brenda, ovakav potez bi bio nepotreban rizik koji bi vrlo lako mogao uništiti WWE, a pogotovo sad kad ima AEW alternativa.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Nia Jax

Post Postao/la Melloo »

Evo o cem je rijec.Roman je govorio na wwe chronicles o svom lijecenju.Meltzer kontaktirao doktore i raspitao se o tome i na osnovu tog sto su mu rekli on je spomenuo kako Roman mozda nije govorio svu istinu u toj epizodi
I zbog tog ovo sve
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Nia Jax

Post Postao/la Sherpa »

@maki ti nemaš nijedan dokaz za navedeno nego samo polaznu pretpostavku da ne želi. No što ako želi, sve navedeno pada u vodu. Ja ne znam dal želi ili ne, nego ispitujem i analitiram, ne uzimam stranu
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Nia Jax

Post Postao/la Maki »

Ti misliš da Vince, lik koji je proveo čitav život gradeći pro wrestling carstvo, želi staviti to carstvo na kocku i prolaziti kroz još jedan ogromni skandal i to zbog nekog kečera? Zar nisi ti taj koji cijelo vrijeme govori da je WWE-u sada daleko bitniji brand od bilo kojeg pojedinačnog kečera?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Nia Jax

Post Postao/la Sherpa »

Jesam, ali isti taj vince je imao svoju aferu sa steroidima i sa još kakvim zataškavanjima. Ti misliš da je to profil osobe koja ne bi lažirala leukemiju radi cilja?

Komoanije rade nemoralne stvati. Na jednu koja se otkrije je 50ak njih kije se ne otkriju. To je jako dobar postotak za probati.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Nia Jax

Post Postao/la Maki »

Slažem se ja da je Vince neko ko bi tako nešto napravio, ali mislim da je ovo malo veći rizik jer je danas raširen i internet i sve se brzo sazna. Pa koliko je do sada planova unaprijed objavljeno od strane Meltzera ili nekog drugog. Drugačije je bilo sa Snukom koji je ubio tu curu u 80-tim, vijesti su sporije putovale, a i kayfabe se više poštovao. Koliko je ljudi i znalo da je Snuka optužen za ubistvo?
Odgovori