Boja korisničkog imena

Više boja u svijetu

Pravila postoje kako bi nam svima bilo ugodnije, pridržavajte ih se
Odgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Boja korisničkog imena

Post Postao/la Sherpa »

Jedna od stvari koju smo uveli je opcija da korisnicima dajemo (s vremena na vrijeme) priliku da izaberu vlastitu boju uz korisničko ime. Trenutno je nekoliko ljudi imalo tu priliku, s vremenom će ih imati više, a kako vrijeme bude odmicalo tako će boje njihova korisničkog imena trajati dulje.

No, to je tek početak, a uz sve stvari koje imamo, vidjeli smo priliku kako da to prolongiramo, da damo korisnicima više opcija kako dođu do svoje boje. Za sada je jedini način bio taj da postanete član mjeseca. Sada će biti još jedan način, a to kumulativnim skupljanjem dana.

Ideja je ova: Svako natjecanje ili program kojeg imamo na forumu donosit će dio dana za sudjelovanje. Ta brojka će biti malena, no sudjelovanjem u mnogima takvima moći ćete skupiti solidnu brojku na mjesečnoj bazi. Te, u trenu kada skupite 30 dana moći ćete (zapravo morat ćete) izabrati boju svog korisničkog imena. Oni koji već imaju boju, njima će ti dani biti pridodani na trenutno trajanje.

Jednom kada odaberete boju onda će vam biti fiksna do njena isteka. Ne želimo da ljudi mijenjaju boju kao što mijenjaju avatare, ali nam je itekako jasno kako će u budućnosti mnogi boju imati veći broj dana (i po par mjeseci je moguće), pa imamo i službeni sistem kako promijeniti boju. Kako bi to napravili morate platiti 15 dana (pod uvjetom da vam nakon toga ostane barem 30 dana).

Što ovo znači za vas? Više prilika. Po pitanju praćenja, ništa, to ćemo mi sami raditi. Vi samo trebate sudjelovati i malo po malo ćete biti nagrađeni.

Ispod se nalaze (ili će se nalaziti) načini i brojke koliko što donosi. Zadržavamo pravo promjene u bilo kojem trenutku.

Član mjeseca: (1 + broj puta član mjeseca)x15 dana
Kockarnica: 1 dan za prvo sudjelovanje, jedno više za svako iduće bez prekida, do maksimalnih 5 dana
Be the Booker - 5 dana za sudjelovanje, duplo za pobjedu
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Boja korisničkog imena

Post Postao/la TheViper »

Svidja mi se ideja :D
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Boja korisničkog imena

Post Postao/la Wulf7X »

Ammmm da li možeš malo objasniti ovo oko skupljanja dana, nisam baš najbolje razumeo :doh:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Boja korisničkog imena

Post Postao/la Sherpa »

Znači, za određene stvari koje napraviš na forumu (za koje mi odredimo da donose dane), tako dobivaš dane (ili poene ako ti je draže i lakše). Kada skupiš dovoljno možeš imati boju :D

Tipa, sigurno će biti nešto za kockarnicu, samo još ne znam koliko.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Boja korisničkog imena

Post Postao/la Sherpa »

Dodana pravila sudjelovanja u kockarnici ;)
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Boja korisničkog imena

Post Postao/la Sherpa »

Dodan broj dana za be the booker sudjelovanje / pobjedu
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Boja korisničkog imena

Post Postao/la Sherpa »

Ljeto je, a to znači da će aktivnost na forumu biti nešto drugačija - neki će biti više, zbog slobodnog vremena, neki manje, zbog odlaska na more.

No to ne znači da ovo ne mora biti zabavni period.

Zato, tijekom ovog mjeseca, svaki korisnik mi može poslati privatnu poruku s imenom još jednog člana. Onaj tko to napravi dobit će 3 dana boje na svoje korisnkičko ime, ali će dati i tri dana osobi čije je ime poslala. (nemojte predlagati nas koji već imamo boje zbor vodstva foruma / uprave prohrvanja, no mi ćemo isto poslati i dati nekome time tri dana).

Mnogi od vas imaju već dosta dana nakupljenih (tipa zbog sudjelovanja u btb i kockarnici), pa kada se uz ime nakupi 30 dana dobit ćete privatnu poruku. Stoga, neka ljeto bude obojano raznim bojama.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Boja korisničkog imena

Post Postao/la AlenB »

Nemojte samo crnu odabirati molim vas :P
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Boja korisničkog imena

Post Postao/la Sherpa »

happy hour (zapravo happy day)

Za svaki pet postova koje skupite u idućih 24 sata dobit ćete 1 dan boje korisničkog imena (uz važno pravilo kako je potrebno 30 dana da bi je aktivirali, no mi smo pratili kumulativno skupljene dane)

Molim vas, nemojte preći granicu dobrog ukusa i samo spamati, tada nećete dobiti ništa :D
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Boja korisničkog imena

Post Postao/la TheViper »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Molim vas, nemojte preći granicu dobrog ukusa i samo spamati, tada nećete dobiti ništa :D
Jel ovo @Sake-u upuceno? :lol:
Odgovori