Corey Graves

Petkom na FOXu
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Corey Graves

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST nije loš, ali nije ni toliko dobar koliko ga hvale.
Bobby Heenan lite, mislim da ga se hvali ne zato šta je posebno dobar nego zato šta je bolji od svih oko sebe.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Corey Graves

Post Postao/la Rio146 »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Graves bi mogao upasti u probleme jer je uvukao WWE u priču kad je prijetio ženi da će je WWE tužiti.
A šta ima WWE s njima :lol: lik je idiot teški. Em vara, em prijeti. Treba ga izut iz cipela, pa da vidimo tko će koga tužit.
Yes Sir!
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Corey Graves

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Rio146 je napisao/la:
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Graves bi im dobro došao, kad ga ne limitiraju kedan je od boljih komentatora
Iskreno Corey mi je u zadnje vrijeme postao jako dosadan. Stalno baca neke glupe fore.
nadam se da ce kween Renee Young uzeti sada priliku kada Carmella nesto napravi da baci neki glupi, sneaky "explain it Corey" kao što je uvijek on nju bombardirao kada bi Dean Ambrose nesto uradio :cool:
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Corey Graves

Post Postao/la Sherpa »

Wwe ga nemre samo tako tužit, dovoljno ti je dobar odvjetnik da dokaže da su ga natjera u s arabiju kad nije htio ići
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Corey Graves

Post Postao/la emirates »

Nikakvi otkazi, nikada nisu to radili. Njih ne zanima koga njihovi uposlenici jebu, niti treba, inace bi Edge, Batista, Wyatt i ko sve ne kupio otkaze ranije. Jedino bi ga WWE mogao sankcionisati i upozoriti da ih ne uvlaci u njegove privatne probleme, ali otkaz nema sile bio bi presedan.
slika
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1616
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Corey Graves

Post Postao/la Mortiis »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:
Maki je napisao/la:QR_BBPOST nije loš, ali nije ni toliko dobar koliko ga hvale.
Bobby Heenan lite, mislim da ga se hvali ne zato šta je posebno dobar nego zato šta je bolji od svih oko sebe.
sto se tice Heenan-a...
prije 20godina kad sam gledao wrestling mi je bio ok i to sve..ali posto sad sve to ponovo gledam cesto me zna iritirat i imat stvarno neke glupe fore kao da je pijan non stop pa baljezga gluposti (a koda je i schiavone rekao da je ovaj cesto i znao dolazit pijan pa komentirat...)
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Corey Graves

Post Postao/la Maki »

Heenanov WCW rad zaista nije bio njegov vrhunac. Inače mi je uvijek bio draži kao pokvareni menadžer nego kao komentator.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Corey Graves

Post Postao/la emirates »

Corey Graves’ ex-wife publicly accused the WWE announcer this weekend of cheating on her with Carmella, but we’re told the truth of the matter is different.

Sources close to Graves tell us he and Amy Polinksy have been in the divorce process for around six months and Corey has been living in a different home for two of those months.

We’re told Corey informed his ex over the weekend that he was now seeing someone else — a relationship that began after he had moved out of their home — and she reacted in a very public way. In case you missed it … Amy posted a photo on Twitter of their family and claimed Graves had been “sleeping with one of my daughters role models all along,” Carmella.

Polinksy deleted the post, but posted others throughout the day about the situation before her Instagram account was taken down.

Our sources say that despite how it was made to sound on social media, Corey did not get caught cheating on his wife with Carmella and their divorce is close to being finalized.
____________________________
Ok, ako je ovo istina onda je pobrao tonu shita nizasta. Osim toga sto glupo ukljucuje WWE u to, ali on bi svakako imao osnova da tuzi bivsu ako uspije ovo dokazati.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Corey Graves

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Onda ima pravo da je spomenia WWE odvjetnike, ako je ovo istina onda je ovo šta je napravila kleveta
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Corey Graves

Post Postao/la HunterDX »

Ja sve vreme pričam da ga ne treba osudjivati, jer ne znamo kakav im je brak.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Corey Graves

Post Postao/la emirates »

Dobro, ti si pricao kako mu ne treba osuditi prevaru jer ne znamo kakav im je brak. Ako je tekst iznad istinit onda prevare niti nema :D I ja sam bio napisao da je moguce da se sa Carmellom skonto poslije rastave, i u tom slucaju je ok. I dalje stojim pri tome da se skonto sa njom prije rastave da bi ispao djubre :D
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Corey Graves

Post Postao/la ~MandyRose~ »

he quickly moved on, kada je rekao da mu je Carmella "personal favorite" prije par mjeseci, ako ne prije tocno 6 mjeseci :lol:
WENDY CHOO GANG!

slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Corey Graves

Post Postao/la HunterDX »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Dobro, ti si pricao kako mu ne treba osuditi prevaru jer ne znamo kakav im je brak. Ako je tekst iznad istinit onda prevare niti nema :D I ja sam bio napisao da je moguce da se sa Carmellom skonto poslije rastave, i u tom slucaju je ok. I dalje stojim pri tome da se skonto sa njom prije rastave da bi ispao djubre :D
Isto mišljenje, ma i da jeste, ne treba ga durati, a tek sko nije... Zato novinari jedva cekaju neku aferu, jer ljudi pričaju o tome, jedni osudjuju, drugi podržavaju. A mene boli ona stvar, neka rade šta hoće. Kako se kaže, gledaj ti prijatelju sebe i svoju ženu, pusti druge da žive kako znaju. :D
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Corey Graves

Post Postao/la Sherpa »

kada ti heel komentator mora biti glas razuma

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Corey Graves

Post Postao/la AlenB »

Odnosilo se na Jericha

slika
Odgovori